Футбол » Днес » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига
90+'Пирин Благоевград - Етър 2:116:30Арда - Крумовград -:-
19:00Левски София - Славия София -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига
22:00Кадис - Гранада -:-ФРАНЦИЯ: Лига 1
22:00Лил - Ланс -:-АВСТРАЛИЯ: А-Лига
10:45Аделаида Юнайтед - Уестърн Юнайтед 4:1АВСТРАЛИЯ: А-Лига - жени
08:00Аделаида W - Нюкасъл W 0:8АВСТРИЯ: Бундеслига - Група на изпадащите
20:30Аустрия Виена - БВ Линц -:-АВСТРИЯ: 2. Лига
19:10Леобен - Капфенберг -:-19:10Ст. Пьолтен - Амщетен -:-
21:30Рийд - Грацер -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток
20:00Драсбург - Нойзидл -:-20:00Мансдорф - ТВЛ Електа -:-
20:30Ардагер - Виенер -:-
20:30Кремзер - СФ Оберварт -:-
20:30Трайскирхен - ШК Рапид (Am) -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
20:00Бад Глайхенберг - АШК Войтсберг -:-20:00Валерн/Ст Мариенкирхен - АШК Клагенфурт -:-
20:00Глайсдорф - Волфсбергер (Am) -:-
20:00ЛАСК (Am) - Фьокламаркт -:-
20:00СК Вайц - Алерхайлиген -:-
20:00ШПГ Велс - Дойчландбергер -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Запад
19:00Мьоц/Зилц - СК Имст -:-19:30Заалфелден - ФК Волфурт -:-
20:00Швац - ТШФ Ст. Йохан -:-
АВСТРИЯ: Бургенланд
20:30Бад Зауербрун - Еделсерпентин -:-20:30Лайтапродерсдорф - Дойчкройц -:-
20:30Марц - УШФЗ Рудерсдорф -:-
20:30Парндорф - Халбтурн -:-
21:00Пинкафелд - Шатендорф -:-
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
20:30Килб - Лангенрор -:-20:30Ортман - Шремс -:-
20:30Цветл - Котингбрун -:-
21:00Нойщад - Корнойбург -:-
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
19:00Перг - Еделвайс -:-20:00Аскьо Йод - Леонфелден -:-
20:00Шалербах - Михелдорф -:-
АВСТРИЯ: Залцбург
19:00Гродиг - УФК Зиценхайм -:-19:00Зеекирхен - Брамберг -:-
20:00Аднет - Голинг -:-
20:00Бюрмоос - УФК Халайн -:-
20:00Ойгендорф - САК 1914 -:-
20:00Пух - Унион Хендорф -:-
20:30Кухл - Щрасвалхен -:-
АВСТРИЯ: Щайермарк
20:00Кофлах - Щадверке Брук/Мур -:-20:00Лафниц (Am) - Фурстенфелд -:-
20:00Тилмич - Калсдорф -:-
20:00УФК Феринг - Илцер ШФ -:-
20:00ШФ Фрауентал - Хайлигенкройц -:-
АВСТРИЯ: Тирол
20:00Тирол (Am) - СК Кундл -:-20:00Фюген - Фьолс -:-
20:30Кицбюел - ФК Фолдерс -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига
70'Габала - Нефтчи Баку 0:117:00Кяпаз - Карабах -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Дивизия 1
13:00Закатала - МОИК Баку 0:190+'Имишли ФК - Шамахи 0:0
АЛБАНИЯ: Супер лига
16:00КФ Егнатия - Кукеси -:-20:00Влазния - Ерзени -:-
20:00ФК Тирана - Теута -:-
АЛЖИР: Купа на Алжир
23:00Анаба - Константин -:-23:00Бискра - Оран -:-
23:00КР Белоиздад - Олимпик Акбу -:-
23:00Мостаганем - Хюсеин Дей -:-
АНГЛИЯ: Чемпиъншип
70'Бристол Сити - Лестър 0:0Полувр.Милуол - Уест Бром 1:0
17:00Кардиф - Съндърланд -:-
17:00КПР - Бирмингам -:-
17:00Норич - Плимут -:-
17:00Престън - Родъръм -:-
17:00Саутхямптън - Мидълзбро -:-
17:00Хъдърсфилд - Ковънтри -:-
17:00Хъл - Стоук Сити -:-
17:00Шефилд Уен - Суонзи -:-
19:30Блекбърн - Ипсуич -:-
22:00Уотфорд - Лийдс -:-
АНГЛИЯ: Лига 1
17:00Барнзли - Кеймбридж Юн -:-17:00Дарби - Блекпул -:-
17:00Екзитър - Чарлтън -:-
17:00Линкълн - Лейтън Ориент -:-
17:00Питърбро - Карлайл -:-
17:00Порт Вейл - Бристол Роувърс -:-
17:00Рединг - Нортхямптън -:-
17:00Стивънидж - Болтън -:-
17:00Уигън - Бъртън -:-
17:00Уикъмб - Портсмут -:-
17:00Флийтууд - Челтънъм -:-
17:00Шросбъри - Оксфорд Юн -:-
АНГЛИЯ: Лига 2
17:00Акрингтън - Моркамб -:-17:00Бароу - Гримсби -:-
17:00Брадфорд - Транмиър -:-
17:00Джилингам - Крю -:-
17:00Колчестър - Нюпорт -:-
17:00Кроули - Донкастър -:-
17:00Милтън Кийнс Донс - Уолсол -:-
17:00Рексъм - Мансфийлд -:-
17:00Солфърд - Сътън -:-
17:00Суиндън - Нотс Каунти -:-
17:00Уимбълдън - Харогейт -:-
17:00Форест Грийн - Стокпорт -:-
АНГЛИЯ: Национална лига
17:00Боръм Ууд - Дагенъм & Ред -:-17:00Гейтсхед - Рочдейл -:-
17:00Доркинг - Бромли -:-
17:00Ебсфлийт - Саутенд -:-
17:00Йорк - Честърфийлд -:-
17:00Кидърминстър - Олтринкъм -:-
17:00Мейдънхед - Алдършот -:-
17:00Оксфорд Сити - Уелдстоун -:-
17:00Олдъм - Файлд -:-
17:00Солихъл Мурс - Барнет -:-
17:00Уокинг - Ийстлей -:-
17:00Хартлипул - Халифакс -:-
АНГЛИЯ: Национална лига - Север
Полувр.Глостър - Бракли Таун 1:017:00Алфретън - Ръшъл -:-
17:00ОтложенБанбъри - Херефорд -:-
17:00Блит - Кързън Аштън -:-
17:00Бостън - Питърбро Спортс -:-
17:00Бъкстън - Честър -:-
17:00Дарлингтън - Чорли -:-
17:00Саут Шийлдс - Спенимур -:-
17:00Скарбъро - Уорингтън -:-
17:00Скънторп - Кингс Лин -:-
17:00Тамуърт - Бишъпс Стортфорд -:-
17:00Фарзли - Саутпорт -:-
АНГЛИЯ: Национална лига - Юг
17:00Бат - Уеймът -:-17:00Ийстборн Бъро - Мейдстоун -:-
17:00Йоувил - Торки -:-
17:00Ст. Олбанс - Брейнтрий -:-
17:00Уелинг - Доувър -:-
17:00Уестън-Супер-Меър - Таунтън -:-
17:00ОтложенФарнбъро - Чипенъм -:-
17:00Хавънт & У - Уортинг -:-
17:00Хемптън & Ричмънд - Тонбридж -:-
17:00Хемъл Хемстед - Ейвли -:-
17:00Челмсфорд - Дартфорд -:-
19:00Труро - Слау -:-
АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия
17:00Аштън Юн. - Уитби -:-АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия
17:00Телфорд - Редич -:-17:00Хичин - Нийдъм Маркет -:-
АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия
17:00Бейсингстоук - Гоуспорт -:-17:00Пуул - АФК Тотън -:-
17:00Хънгърфорд - Блекнел -:-
17:00Чешъм - Хейс & Йединг -:-
АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия
17:00Крей Уондърърс - Чатъм -:-17:00Фолкстоун - Луис -:-
17:00Харингей - Хейстингс -:-
21:45Конкорд - Каршалтън -:-
АНГЛИЯ: Висша лига 2
14:00ОтложенКристал Палас U21 - Тотнъм U21 -:-АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
Полувр.Бърнли U21 - Крю U21 0:0Полувр.Чарлтън U21 - Борнемут U21 1:0
АНГЛИЯ: Висша лига Под18
13:00Мидълзбро U18 - Съндърланд U18 0:2АНГОЛА: Джирабола
16:00КД Лунда Сул - Бравош до Макиш -:-АРЖЕНТИНА: Купа на професионалната лига
01:00Росарио Сентрал - Баракас Сентрал 1:202:00Институто - Архентинос Хрс 1:2
23:00Дефенса и Хустисия - Естудиантес Л.П. -:-
23:00Тигре - Белграно -:-
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
20:00Гилермо Браун - Тайерес (Р.Е) -:-00:05Агропекуарио - Килмес -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
02:30Сан Мартин М. - Хувентуд У. У. 0:023:00Спортиво Естудиантес - Библиотека Атенас -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Промосионал Аматер - Апертура
20:00Наутико Акоах - Сосиал Атлетико Телевисион -:-20:30Депортиво Камионерос - Белграно Сарате -:-
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
01:00Белграно W - Химнасия Л.П. W 2:016:00Сан Лоренцо W - Индепендиенте W -:-
20:00Бока Хуниорс W - Платенсе W -:-
АРМЕНИЯ: Първа лига
13:00Никарм - Арарат Ереван 2 2:4Изчаква
резултатФК Гандзасар - Лернаин Арцах 0:0
АФРИКА: CAF Шампионска лига - Плейофи
20:00Симба - Ал Ахли -:-БАНГЛАДЕШ: Висша лига
11:15Джамал - Шейх Ръсел 1:111:15Мохамедан - Фортис 4:0
11:15Читагонг Абахани - Полиция на Бангладеш 0:1
БЕЛАРУС: Висша лига
16:00Дняпро - Арсенал Дзяржинск -:-18:00Динамо Брест - Сморгон -:-
БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Лига на конференциите - групи
21:45Гент - Стандарт Лиеж -:-БЕЛГИЯ: Чалънджър Про Лига
21:00Беершот ФА - Генк U23 -:-21:00Клуб Брюж U23 - Дендер -:-
БЕЛГИЯ: Про Лига П21
21:00Синт Тройден U21 - РФК Лиеж U21 -:-БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на загубилите
21:30Фемина Волуве W - Варегем W -:-БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на победителите
21:30Генк W - РСК Андерлехт W -:-БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура
02:00Блуминг - Аурора 1:0БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ
Полувр.Игман К. - Слога 2:017:00Тузла Сити - ФК Сараево -:-
21:00Железничар - Вележ Мостар -:-
БОТСВАНА: Висша лига
16:00Маситоака - Опара Юнайтед -:-16:00Нико Юнайтед - Джаненг Галакси -:-
16:00Тафик ФК - Холи Гоуст -:-
БРАЗИЛИЯ: Амапаензе
01:00Сао Пауло АП - Трем 1:3БРАЗИЛИЯ: Минейро - 5-8 място
01:30Атлетик Клуб - Поусо Алегре 3:0БРАЗИЛИЯ: Параензе - Плейофи
01:00Туна Лузо - Ремо 1:2БРАЗИЛИЯ: Паулиста - Плейофи
02:35Палмейрас - Новоризонтино 1:0БРАЗИЛИЯ: Копа Рио П20
20:00Вашко U20 - Мадурейра U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
20:00Ерсилия Луз U20 - Авай U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
20:00Операрио ПР U20 - Прудентополис U20 -:-20:30Парана Сокър Техникъл Сентър U20 - АА Игуасу U20 -:-
20:30Сианорте U20 - Арапонгас U20 -:-
20:30Хоуп Интернасионал U20 - Атлетико-ПР U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
21:00Феровиария W - Крузейро W -:-23:00Атлетико-МГ W - Фламенго W -:-
00:00Сантош W - Брагантино W -:-
00:00Флуминензе W - Сао Пауло W -:-
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура
01:30Деп. Тачира - Метрополитанос 2:022:00Самора - Ангостура -:-
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура
23:45Гуастатоя - Коатепеке 0:0ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
14:00Херта Берлин II - Локомотиве Лайпциг 1:1ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
14:00БТШ Нойщад - Геестемюнде 4:2ГРУЗИЯ: Еровнули лига
17:00Дила Гори - Иберия 1999 -:-18:00Колхети 1913 - Телави -:-
19:00Динамо Батуми - Торпедо Кутаиси -:-
ГРУЗИЯ: Crystalbet Erovnuli Liga 2
17:00Локо. Тбилиси - Щурми -:-ДАНИЯ: Купа на Дания
17:30Нордселанд - Орхус -:-20:00Силкеборг - Фредериция -:-
ДАНИЯ: Висша лига – жени - Изпадане
Полувр.Б93 W - Олборг W 0:0ДАНИЯ: Висша лига – жени - Шампионска група
16:00Кьоге W - КолдингК W -:-ДЖИБУТИ: Дивизия 1
20:00АСК Хаяб - Брегова орхана -:-22:00Порт - КФ ГР/СИАФ -:-
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
02:00ЛДУ Кито - Имбабура 5:0ЕКВАДОР: Серия Б
23:30Чакаритас - Манта 1:0ЕСТОНИЯ: Майстрилига
68'Куресааре - Талина Калев 1:0ЕСТОНИЯ: Мейстрилийга - жени
14:00Виймси ЯК W - Талина Калев W 4:190+'Саку Спортинг W - Табасалу W 1:0
17:00Флора W - ФК Арарат W -:-
19:00Тамека Тарту W - Полва Лоотос W -:-
ЕТИОПИЯ: Висша лига
Полувр.Адама Сити - Ст. Джордж 1:018:00Хадия Хосана - Хамберичо Дураме -:-
ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига
Полувр.Хайлендърс - Симба Бора 0:0Полувр.Хванге - Булавайо Чийфс 0:0
45+'Ядах - Динамос 0:0
ИЗРАЕЛ: Леумит Лига
Полувр.Апоел Афула - А. Ирони Ришон 1:0Полувр.Апоел Кфар-Саба - Нес Циона 0:2
Полувр.Апоел Рамат Ган - Ирони Тибериас 0:0
Полувр.Кирят Шмона - Апоел Ум ал-Фам 0:2
Полувр.Ноф Хагалил - Бней Йехуда 1:0
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север
12:35Ирони Нешер - А. Раанана 0:213:00Апоел Каукаб - Цеирей Ум Ел Фахем 1:0
13:00М. Назарет - М. Кирят Ата-Биалик 1:0
13:15Макаби Нуджейдат Ахмад - МС Тира 0:4
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - юг
12:00Ирони Модиин - Нордия Йерусалим 2:012:40ФК Димона - А. Бикат Хаярден 2:2
12:45М. Ирони Ашдод - Макаби Явне 0:1
13:30Апоел Бней Лод - А. Херцлия 1:4
13:30М. Ирони Кирят Малахи - Апоел Мармолек 2:2
ИНДИЯ: И-Лига 2
12:30Кенкре - Бенгалуру Юн -:-12:30СК Бенгалуру - Юнайтед СК 3:1
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
27'Мадура Юнайтед - ПСС Слеман 0:027'ПС Барито Путера - ПСИС Семаранг 0:0
27'ПСМ Макасар - Борнео 0:1
ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
21:45Дери Сити - Голуей -:-21:45Дроида - Ст. Патрикс -:-
21:45Уотърфорд - Слиго Роувърс -:-
21:45Шамрок Роувърс - Бохемианс -:-
21:45Шелбърн - Дъндолк -:-
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
21:45Брей - Коб Рамблърс -:-21:45Кери - Уексфорд -:-
21:45Корк Сити - Атлоун -:-
21:45Лонгфорд - ЮК Дъблин -:-
21:45Трийти Юнайтед - Фин Харпс -:-
ИСЛАНДИЯ: Купа на Лигата - жени - Плейофи
Полувр.Валур W - Брейдаблик W 2:1ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
21:30Бургос КФ - Еспаньол -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3
18:00Торина - Ескобедо -:-18:30Ларедо - Вименор -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5
12:45УЕ Тона - Кастелдефелс 4:113:00Вилафранка - Грама 0:0
13:00Прат - Олот 1:2
17:00Рапитенса - Молеруса -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
12:30Кастейоненсе - Кастейон B 3:018:00Утиел - Онтиниент -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7
13:00Трес Кантос - Парла 5:2ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11
18:00Феланич - Сантаний -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
90+'Лас Палмас B - Вия Санта Брихида 2:1ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13
13:00Депортива Минера - УКАМ Мурсия B 1:0ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14
13:00Фуенте де Кантос - Асуага 1:313:30Оливенса - Хараис 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16
13:00Касаларейна - Алфаро 1:2ИТАЛИЯ: Серия D - Група C
27'Камподарсего - Унион Клодиенсе 0:016:30Болцано - Есте -:-
ИТАЛИЯ: Примавера 2
27'Салернитана U19 - Монополи U19 0:027'Спал U19 - Виченца U19 0:0
16:00Бреша U19 - Албинолефе U19 -:-
16:30Читадела U19 - Удинезе U19 -:-
ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
19:30Интер W - Рома W -:-ИТАЛИЯ: Серия Б - жени
15:30Чезена W - Лацио W -:-ЙОРДАНИЯ: Висша лига
21:30Ал Салт - Сахаб -:-КАМЕРУН: Елит 2 - Шампионска група
60'Драгон де Яунде - Единг Спорт 0:216:30Тонере - Егле Мунго -:-
КАТАР: КСЛ
20:30Ум Салал - Муайтер СК -:-20:30Шамал - Ал Ахли Доха -:-
КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите
19:00Аполон - Закакиу -:-19:00Докса - Отелос Атиену -:-
КИРГИСТАН: Висша лига
09:30Алдиер - ФК Кара-Балта 1:011:30Кант - Алай Ош 2:1
КИТАЙ: Супер Лига
13:35Шънджън Шинпънчен - Цанджоу 2:2КИТАЙ: Супер лига - жени
09:00Шънси Чанган W - Йонгчуан Чашан W 0:0КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
00:00Петролера - Депортес Толима -:-КУВЕЙТ: Премиър Лига - Шампионска група
20:30Ал-Фахахеел - Ал Кадисия -:-ЛАТВИЯ: Virsliga
16:00Йелгава - Метта/ЛУ -:-ЛАТВИЯ: 1. Лига - жени
14:00Ригас W - Иецава W 1:116:00Рига ФК W - ФК Олайне W -:-
ЛИБЕРИЯ: LFA Първа Дивизия
18:00Фрийпорт - Нимба Куадо -:-18:00Цеце Юнайтед - ЛПРК Ойлър -:-
ЛИВАН: Висша лига - Етап на загубилите
81'Тадамон - Триполи 1:0ЛИТВА: А Лига
19:00Банга - Джиугас Телшяй -:-ЛИТВА: Л Лига
18:00Кауно Жалгирис 2 - Невежис Кедайняй -:-18:00ФК Паневежис 2 - БЕ1 НФА -:-
18:00Шяуляй 2 - Нептунас -:-
МАВРИТАНИЯ: Лига 1
00:30Ксар - Енту 1:102:30Национална гвардия - Ноуакшот Кинг'с 1:3
00:30Тевраш Зейна - Интер Нуакшот -:-
МАКАО: Елитна лига
13:00Гала - Университет на Макау -:-15:00Так Чун Ка И - Ханг Сай -:-
МАРОКО: Купа на Трона
00:00Кавкаб Маракеш - Хасания Агадир 1:200:00Магреб Фес - ИР Танжер 3:2дуз
00:00Олимпик Курибга - Дифаа Ел Джадида -:-
00:00Шабаб Мохамедия - Юсуфиа Берешид -:-
МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура
03:05Атл. Морелия - Венадос 3:405:05Дорадос де Синалоа - Атланте 0:3
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
18:00Корекаминос 2 - Салтильо -:-МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б
20:00Донгу - Каха Облатос -:-МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура
17:00Клуб Америка U23 - Атл. Сан Луис U23 -:-18:00Масатлан ФК U23 - Клуб Тихуана U23 -:-
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
05:00Монтерей W - Клуб Тихуана W 3:123:45Крус Асул W - Клуб Америка W -:-
МОЛДОВА: Суперлига - Група на изпадащите
Полувр.Спарта Селемет - Саксан Гагауз Йери 0:2МОНГОЛИЯ: Висша лига
13:30Баварианс - Ховд 2:4НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
21:00Айндховен ФК - Камбуур -:-21:00Бреда - Маастрихт -:-
21:00Венло - Ос -:-
21:00Граафшап - Йонг АЗ Алкмаар -:-
21:00Ден Бош - Дордерхт -:-
21:00Ден Хааг - Гронинген -:-
21:00Телстар - Йонг Утрехт -:-
21:00ФК Емен - Йонг Аякс -:-
21:00Хелмонд - Вилем II -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие
20:00Кльотинге - Хук -:-ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
20:00Итихад Калба - Аджман -:-20:00Aл Уахда - Шабаб Ал-Ахли Дубай -:-
ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
03:00Алианса Лима - Лос Чанкас 3:0ПЕРУ: Лига - жени
17:30UNSAAC W - Деп. Мунисипал W -:-ПОЛША: III Лига - Група I
13:00Ягелония II - Скерневице 2:320:26Брон Радом - Томашов Мазовецки -:-
ПОЛША: III Лига - Група II
13:00Погон Шчечин II - Бленкитни Старгард 1:4Полувр.Солец К. - Швит Сколвни 0:0
16:30Лузино - Нотеч Чарнков -:-
ПОЛША: III Лига - Група III
90'Гурник З. II - Ключборк 0:317:00Варта Гожов - Гварек Тарновске Гори -:-
ПОЛША: III Лига - Група IV
16:30Островец Швентокшиски - Сокол Шенява -:-ПОЛША: Централна младежка лига
13:00Краковия U19 - Арка Гдиня U19 2:2ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
17:30Жил Висенте - Фамаликао -:-20:00Бенфика - Шавеш -:-
22:30Ещрела - Спортинг -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2
13:00Ош Белененсеш - Фейрензе 3:116:00Ферейра - Оливейренсе -:-
17:30Тондела - Вилановензе -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група A
17:00КДК Монталегре - АД Лимианош -:-ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група C
17:00Униао де Коимбра - Алверка B -:-ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23 - Група на изпадащите
12:30Лейшоеш U23 - Академико Визеу U23 2:2ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Шампионска група
13:00СК Фарензе U19 - Гимараеш U19 1:3РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
16:00В. Клуб Моканда - Кондзо -:-16:00КАРА Бразавил - Шемино -:-
16:00Леопард - АС БНГ -:-
19:00Джук - Наталис -:-
РУАНДА: Висша лига
45+'Амагаджу - Марийнс 0:0РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
17:30Волунтари - ФК Херманщад -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
20:30Сепси - ЧФР Клуж -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1 - Група на изпадащите
15:00Аеростар - Бродок -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2 - Група на изпадащите
15:00КСМ Ръмнику Сърат - Шуцещи -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група за промоция
15:00Кълъраш - Агрикола Борчеа -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група за промоция
15:00КС Дин. Букурещ - Дунареа Гюргево -:-15:00Попещ Леордени - Блежой Виспещ -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група на изпадащите
15:00ФК Пучьоаса - Паулещи -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група на изпадащите
15:00Одорхею - СР Брашов -:-15:00Сепси 2 - Курица -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група за промоция
15:00Ръмнику Вълча - Ведица Колонещи -:-17:00Четатеа - Виторул Дъещ -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група на изпадащите
15:00Спортинг Рошиори - Петролул Поткоава -:-15:00Унирея Басков - Куртишоара -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
15:00Гирода & Джиармата Вий - КСМ Дева -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
15:00Гилортул Тг. Карбунещ - У Крайова 1948 2 -:-15:00КС У Крайова 2 - Турчени -:-
15:00Авънтул Периам - Теуз Чермей -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група за промоция
15:00Глория 2018 Бистрица - Унив. дин Алба Юлия -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група на изпадащите
15:00АКС Търгу Муреш 1898 - Индустрия Галда -:-15:00Металургистул Куджир - Авънтул Регин -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група за промоция
15:00КСМ Залъу - Сигет Марматией -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група на изпадащите
15:00Бъйле Феликс - Бая Маре -:-15:00Санататеа Клуж - Сату Маре -:-
РУСИЯ: Висша лига
18:30Динамо Москва - ФК Ростов -:-РУСИЯ: Юношеска лига
10:00Урал U19 - ЦСКА Москва U19 0:512:00Динамо Москва U19 - Факел Воронеж U19 0:0
12:00Нижни Новгород U19 - ФК Ростов U19 1:2
90+'Кр. Советов Самара U19 - УОР 5-Егориевск U19 3:2
14:00Чертаново М. U19 - ФК Оренбург U19 3:1
16:00Академия Конопльов U19 - Строгино М. U19 -:-
16:00Зенит U19 - Ахмат Грозни U19 -:-
16:00Сочи U19 - Рубин Казан U19 -:-
16:00Спартак Москва U19 - Локомотив Москва U19 -:-
18:00Балтика U19 - Краснодар U19 -:-
САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига
21:00Ал Ахдуд - Ал-Раид -:-21:00Ал-Етифак - Ал Ахли СК -:-
21:00Ал-Итихад ФК - Ал Файха -:-
21:00Ал-Таавон - Ал Хазем -:-
21:00Дамак - Ал Халеей -:-
САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1
20:30Ал Адал - Ал Таражи -:-20:45Ал Кайсома - Ал Сафа -:-
20:45Ал-Файсали - Ал Холуд -:-
21:00Ал Араби - Ал-Кадисия -:-
21:00Ал Джабалайн - Охoд -:-
САЩ: МЛС Некст Про
00:00Синсинати 2 - Ню Йорк Ред Булс 2 2:301:00Чикаго Файър II - Филаделфия Юниън II 2:1дуз
02:00Хюстън Динамо 2 - Остин ФК II 0:1
САЩ: ЮСЛ Лига 1
01:30Шарлът Индепенд. - Спокан Велосити 2:1САЩ: NISA
23:00ОтложенКлуб де Лиън - Capo -:-23:00ОтложенМичиган Старс - Ървайн Зета -:-
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
11:00ХИК (Fin) - ПК-35 (Fin) 1:113:00Екенес (Fin) - КаПа (Fin) 2:2
13:00ПЕПО (Fin) - ДЖИППО (Fin) -:-
14:00ВПС (Fin) - Яро (Fin) -:-
15:00ОтмененИлвес (Fin) - Лахти (Fin) -:-
16:30Клуби 04 (Fin) - СалПа (Fin) -:-
17:00Илвес (Fin) - АК Оулу (Fin) -:-
17:00Мариехамн (Fin) - КТП (Fin) -:-
СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени
19:00Япония U16 W - Швеция U16 W -:-19:15Франция U16 W - Мексико U16 W -:-
СВЯТ: Приятелски клубни срещи - жени
14:00Трелеборг W (Swe) - Витшьо W (Swe) -:-14:30ИФ Бромапойкарна W (Swe) - Гамла Упсала W (Swe) -:-
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Купа на Ирландия
21:45Гленторан - Линфийлд -:-СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
18:15ОтложенСЛИФА - Бантал -:-18:15ОтложенУилбърфорс Страйкърс - Олд Едуардиънс -:-
СЛОВАКИЯ: Нике лига - Шампионска група
18:30Ружомберок - Дун. Стреда -:-СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
11:30Слован Братислава B - Прешов 0:013:00Требишов - Петржалка 1:2
16:00Пухов - Д. Кубин -:-
18:00Похроние - Комарно -:-
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Запад
13:00Рача - Подконице -:-16:00Зволен - АФК Нове Место -:-
16:00Малацки - Серед -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
16:00Кристал - ФК ТЙ Локомотив Козаровце -:-16:00Хурбаново - Пата -:-
СЛОВЕНИЯ: Първа лига
16:00Рогашка - НК Браво -:-18:30Марибор - Радомле -:-
21:15Домжале - Мура -:-
СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
16:00Илирия - Триглав -:-16:30Ядран Декани - Табор Сежана -:-
19:30НК Кърка - Фузинар -:-
19:30Рудар - Толмин -:-
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад
20:00Шенчур - Любляна Свобода -:-СЛОВЕНИЯ: 1. СЖНЛ - жени
16:30Олимпия W - Радомле W -:-СЪРБИЯ: Супер Лига
Полувр.ФК Чукарички - Нови пазар 0:017:00Радник - Войводина -:-
19:00Нови Белград - Железничар Панчево -:-
19:00ТСЦ Бачка Топола - ФК Вождовац -:-
СЪРБИЯ: Първа лига
16:00Йединство У. - Металац -:-16:00Раднички Белград - Слобода -:-
20:00Дубочица - Мачва -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
17:00БАСК - Земун -:-ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига
12:00Мерв - Копетдаг Асгабат -:-13:00Шагадам - ФК Ашхабад -:-
УГАНДА: Висша лига
Полувр.Аиртел Китара - БУЛ 0:0Полувр.Уакисо Джайънтс - НЕК ФК 0:0
УЕЛС: Уелс Премиър - Шампионска група
67'Конас К. - Нютаун 0:0УЕЛС: Уелс Премиър - Група на изпадащите
64'Бари - Пенибонт 0:069'Колвин Бей - Абъристуит 0:1
62'Понтъприд - Хавърфордуест 0:0
УЕЛС: Уелс Юг
16:00Баглан Драгънс - Лантуит Мейджър -:-16:00Кармартън Таун - Кумбран Селтик -:-
16:30Аманфорд - Каерау Ели -:-
16:30Афан Лидо - Абъргавени Таун -:-
16:30Ланели - Понтардауе -:-
16:30Трефелин - Гойтър Юн -:-
21:30Камбриън & Клудах - Абъртилъри Блубърдс -:-
УЕЛС: Уелс Север
16:30ОтложенБъкли - Гийлсфийлд -:-16:30Гресфорд - Рутин -:-
16:30Ландидно - Холиуел -:-
16:30Ланидлойс - Чърк ААА ФК -:-
16:30Молд Александра - Кайрсус ФК -:-
16:30Портмадог - Еърбъс -:-
21:30Престатин - Флинт -:-
УЗБЕКИСТАН: Супер лига
16:00OKMK - Буньодкор -:-16:15Кизилкум - Лок. Ташкент -:-
УЗБЕКИСТАН: Про лига
12:30Олимпик-МобиУЗ - Машал Муборак 0:0УКРАЙНА: Перша лига - Група за промоция
12:00ФСК Мариупол - Прикарпатия 1:113:00Карпати Лвов - Виктория 1:0
13:30Ливий Берег - Агробизнес Волочиск 3:0
УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
12:30Подиля Хмелницки - Кремин 3:1УКРАЙНА: Друха лига
13:00Чайка - Звягел 2:2УКРАЙНА: Лига П19
12:00Верес Ривне U19 - Кривбас 2020 U19 0:112:00Житомир U19 - Ч. Одеса U19 3:1
12:00Минай U19 - Александрия U19 2:3
13:00Оболон Киев U19 - Шахтьор Донецк U19 2:1
УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига
21:00Академия Пушкаш - Фехервар ФК -:-УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
17:30Серо Ларго - Расинг Монтевидео -:-21:00Пенярол - Насионал -:-
УРУГВАЙ: Купа на Уругвай
01:30ОтложенРивър Плейт - Дефенсор Сп. -:-ФРАНЦИЯ: Насионал
20:30Дижон - Ним -:-20:30Льо Ман - Епинал -:-
20:30Маринян ЖКБ - Версай -:-
20:30Шатору - Мартиг -:-
20:30Шоле - Ред Стар -:-
ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени
22:00Париж ФК W - Монпелие W -:-ХЪРВАТИЯ: ХНЛ
16:50Истра 1961 - Лок. Загреб -:-19:00Белупо - Осиек -:-
ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
53'Цибалия - Зрински Осиечко 1:016:30Солин - Ярун -:-
ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ
16:30Беловар - Гробничан -:-16:30Драговоляц - Дуго Село -:-
16:30Кустошия - Ядран ЛП -:-
16:30Опатия - Ждралови -:-
19:00Карловац - Хърваче -:-
ХЪРВАТИЯ: 1. ХНЛ - жени
14:00Хайдук Сплит W - Динамо Максимир W -:-ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
16:45Фула Едифис - Еглон -:-ЧЕХИЯ: FNL
19:00Бърно - Спарта Прага B -:-19:00Ихлава - Дукла Прага -:-
19:00Опава - Кромериж -:-
19:00Прибрам - Влашим -:-
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Адмира Прага - Вълтавин 1:211:30Ческе Будейовице B - Кралув Двур 3:1
16:00Хостоун - Повлътавска ФА -:-
17:30Домажлице - Пилзен B -:-
19:00Писек - Дукла Прага B -:-
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б
11:30Колин - Яблонец B 1:016:00Баник Мост-Соуш - Млада Болеслав B -:-
17:00Велвари - Теплице B -:-
17:30Живанице - Храдец Кралове B -:-
19:00Усти над Лабем - Хлумец Над Цидлиноу -:-
ЧЕХИЯ: MSFL
16:00Бланско - Старт Бърно -:-16:00Ухерски Брод - Злин B -:-
16:00Ходонин - Злинско -:-
16:30ФК Фридек-Мистек - Карвина B -:-
18:00Хранице - Бохунице -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия A
Полувр.Марианске Лазне - Чески Крумлов 0:117:30Клатови - Петржин Пилзен -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия B
11:00Бжезова - Хребеч 3:211:15Брандис над Лабем - Лоуни 3:1
11:15Метеор Прага - Слани 0:1
11:15Нератовице - Хомутов 2:1
11:15Уйезд Прага - Щети 0:4
Полувр.Чески Брод - ФК Остров 1:1
ЧЕХИЯ: Дивизия C
11:30Добровице - Часлав 1:011:30Спойе Прага - Велке Хамри 1:2
17:00Хлинско - ФК Турнов -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия D
12:00Ждирец - Велка Битеш 4:216:00Ланжхот - Ждар над Сазавоу -:-
16:00Лишен B - Велке Мезиржичи -:-
16:00Славой Полна - Пелхржимов -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия E
11:30Славичин - Батов 1:116:00Пршеров - Нови Йичин -:-
16:00Скащице - ХФК Оломуц -:-
16:00Холешов - Всетин -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия F
11:15Вратимов ФК - Хавиржов 2:2Изчаква
резултатБржидлична - Валашске Мезиржичи 0:0
ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
11:15Мировице - Тржебон 2:116:00Олешник - Малше Роудне -:-
16:00Хлубока над Вълтавоу - Тржебетице -:-
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
11:15Курим - СК Крумвир 4:011:30Свратка Бърно - Бистърч 1:1
12:00Моравска Славия - Райецко 0:1
16:00Мутенице - Босонохи -:-
16:30Босковице - Летовице - Райградице -:-
16:30Кунщат - Ратишковице -:-
16:30Спарта Бърно - Леднице -:-
ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
14:00Долни Датиние - Краварже 1:590+'Коберице - Чески Тешин 1:3
16:00Орлова - Хай ве Слезску -:-
ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
11:15Петржин Пилзен B - Сокол Лхота 3:012:30Казнейов - Хорни Бржиза 1:1
16:00Пилзен-Чернице - Рапид Пилзен -:-
ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
11:15Браник - Дукла Й.М. 1:211:15Подоли - ЧАФК П. 0:2
11:30Темпо Прага - Пржедни Копанина 1:4
11:30Ухржиневес - Краловице 3:0
13:30Вишеград - Коловрати 0:2
16:00Моторлет Прага B - Стржешовице -:-
16:30Долни Хабри - Жличин -:-
16:30Жижков B - Треборадице -:-
ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
11:15СК Докси - Либиш 1:2Изчаква
резултатПоржичи н. С. - Добриш 0:0
16:00Мниховохрадищски - Тухловице -:-
ЧЕХИЯ: Устецки КП
11:15Модлани - Крупка 0:111:30Литомиерицко - Вилемов 6:5
11:30Сърбице - Нещемице 4:3
12:00Жатец - Бърна 1:4
Изчаква
резултатПробощов - Олдрихов 0:1
Изчаква
резултатФК Илове - Ледвице 0:0
ЧЕХИЯ: Злински КП
16:00Напайедла - Квасице -:-ЧЕХИЯ: Лига Под19
11:00Либерец U19 - Злин U19 1:2ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени
ИзчакварезултатЛишен W - Теплице W 0:0
ЧИЛИ: Примера Дивисион
23:00Аудакс Италиано - Кокимбо 0:101:30О'Хигинс - Депортес Икике 0:3
ЧИЛИ: Примера Б
23:00Сан Фелипе - Личаче -:-ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
00:00Артуро Фернандес Виал - Трасандино 4:0ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
20:30Ксамакс - Шафхаузен -:-20:30Стад Нион - Сион -:-
21:15Белиндзона - Аарау -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
Полувр.Васалундс - Карлбергс 0:117:00ФБК Карлстад - Таби -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
14:00Лунд - Розенгард 1:0Полувр.Торн - Торсланда 0:0
16:00Фалкенберис - Тролхетан -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд
16:00Тийм ТГ ФФ - ИФК Люлео -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
15:00Ахлафорс - Лидшьопинг ФК -:-15:00Гаутиод - Вонерсборгс ФК -:-
15:00Сефле СК - Стенунгсундс -:-
15:00Форуърд - Гребестадс -:-
15:00Херестадс АИФ - Кумла -:-
17:00Конгахела - Мотала -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
14:00Вигбихолмс - Йостерокер ИФК -:-15:00Еншьопинг - Гюте -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
14:00Йостерлен ФФ - Носаби ИФ -:-14:00Карлсхамн - Хаселхолм -:-
16:00Кристианста - Симирсхамн -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
14:00Енскеде - Нюшьопинг -:-14:00Смедби - Силвия -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
15:00БК Астрио - Торд -:-15:00Лахолмс - Йокерьо -:-
17:00Хитерпс - Бергдаленс ИК -:-
20:00Варбергс ГИФ - Севедаленс -:-
ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип
21:45Еър - Еърдриониънс -:-ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под17 - Финална група
23:00Бразилия U17 W - Колумбия U17 W 2:201:30Еквадор U17 W - Парагвай U17 W 1:0
ЮЖНА КОРЕЯ: WK-Лига - Жени
09:00Бун Сангму W - Инчеон Хюндай Стийл W 0:012:00Жонбук W - Седжон Спортстото W 1:1
12:00Сеул УФК W - Дженджу W 1:3
12:00Сувон ФК W - Чанйонг W 3:0
ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония
12:00Верди - Киото 2:2Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.