ОПРЕСНИ

Хандбал » Днес » Всички

АВСТРИЯ: Хандбална лига на Австрия - HLA

20:00ОтложенБернбах/К. - Западна Виена -:-
20:00Брегенц - Линц 26:30
20:30Хандбал Тирол - Ферлах 27:27
21:20ХШГ Грац - Кремс 23:38

АВСТРИЯ: WHA Жени

16:00Фюксе W - Вр. Нойщад W 26:24
20:00ОтложенАцгерсдорф W - Перхтолдсдорф W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Премиер лига

19:00Босна Високо - Кривая 31:33
19:00Грачаница - Борац -:-
19:00Дервента - МРК Слога 26:33
19:00Искра - РК Конюх 34:33
19:00Леотар - Бръчко -:-
19:00Маглай - Извидац 30:29
19:00Славия - Слобода Тузла -:-

БЪЛГАРИЯ: А РХГ

14:00ХК Левски - Хасково 27:28
15:00Локомотив Мездра - Добруджа 32:27
15:00ОтложенОсъм Ловеч - Спартак Варна -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

19:30Есен - Ерланген 20:26
21:30Бергишер - Фленсбург-Х. 25:30

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

19:00ОтложенХамбург - Хам-Вестфален -:-
20:30Айзенах - Хютенберг 20:24
20:30Дормаген - Н-Любеке 25:25
20:30Ферндорф - Фюрстенфелдбрук 30:29

ГЕРМАНИЯ: Първа Бундеслига - Жени

17:00Букстехудер ШФ W - Тюрингер W 20:19
20:00Майнц W - Мецинген W 21:38
20:00Розенгартен-Буххолц W - Хале-Нойщад W 18:20
20:30Леверкузен W - Бломберг-Липе W 26:27

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига - Жени

18:00Цвикау W - Кирххоф W 34:25
19:45Вупертал W - Родертал W 27:22
20:30Вердер Бремен W - Нюртинген W 30:31
21:00Херенберг W - Вайблинген W 25:23
21:00ХШГ Фрайбург W - ТуШ Линтфорт W 26:29

ДАНИЯ: Мъжка хандбална лига

17:00ГОГ - Сьонерюск 35:27
17:10Скерн - Олборг 28:30

ДАНИЯ: Първа Дивизия

15:00ОтложенМидтиланд - Вендсисел -:-
16:00ОтложенГринстед - Скиве -:-
16:00ОтложенНиборг - Сковбакен -:-
17:00ОтложенОтеруп - Оденсе -:-

ДАНИЯ: Bambusa Kvindeligaen Women

14:00Рандерс W - Хорсенс W 24:22
15:00Виборг W - Вендсисел W 37:19
16:00Аякс Копенгахен W - Хернинг-Икаст W 26:23
16:00НФХ Ник W - Скандерборг W 38:24
19:00Есберг W - Копенхаген W 29:20

ИСПАНИЯ: Лига АСОБАЛ

13:00Адемар - Анайтасуна 28:31
18:00Сисне - Барселона 27:43
19:00ОтложенБенидорм - Атл. Валядолид -:-
19:30БМ Синфин - Ирун 16:34
19:30ОтложенМорасо Кангас - Пуерто Сагунто -:-
20:00Вия де Аранда - Гуадалахара 23:24
20:00Пуенте Хенил - Нава 28:24
21:00Куенка - Ла Риоха 21:27

ИСПАНИЯ: Дивисион де Онор Плата

19:30Алкобендас - Малага 30:25
19:30Торелавега - Сиудад Реал 35:25
19:45Барселона II - Теукро 47:24
20:00ОтложенНовас - Бургос -:-
20:30Аменабар - Трапагаран 37:17

ИСПАНИЯ: Суперкупа - жени

19:00Малага W - Бера Бера W 28:27

ИТАЛИЯ: Серия А

17:30Албатро - Епан 30:32
19:00Фонди - Чинголи 26:25
19:30Сасари - Болцано -:-
20:00Конверсано - Мерано 29:25
20:00Сиена - Бриксен -:-
20:00Фазано - Пресано -:-
21:30Касано - Молтено -:-

ИТАЛИЯ: Серия А - жени

15:30Местрино W - Ериче W 28:28
17:30Йоми Салерно W - Мало W -:-
19:00Понтиния W - ХАК Нуоро W 31:20
19:15Касано W - Cingoli W 36:25
20:00Бриксен W - Лено W 29:17
21:00Падова W - Ферара W -:-

НОРВЕГИЯ: REMA 1000-ligaen

18:00Бекелагет - Нарбьо 30:29

НОРВЕГИЯ: Първа Дивизия

17:00Ст. Халвард - Осло-Студентнес ИК 38:31

НОРВЕГИЯ: Първа Дивизия - Жени

17:00Рандесунд W - Левангер W 21:28
20:00Берум W - Фолу W 25:26

ПОЛША: Суперлига

13:00Вибжеже Гданск - Гвардия Ополе 21:36
14:00ОтложенВиве Келце - Тарнов -:-
15:30Виве Келце - Калиш 32:25

ПОЛША: Суперлига - Жени

18:00Кобержице W - Ярослав W 27:16

СЛОВАКИЯ: Екстралига

19:00Поважска Бистрица - Шала 28:26
19:00Тополчани - ШКП Братислава 18:25

СЛОВЕНИЯ: 1. НЛБ Лига

17:00Кърка - Целие 30:32

СЪРБИЯ: Суперлига

19:00Дубочица - Панчево 25:23
19:00Кикинда - Пролетер 26:30
20:00Рудар Костолац - Железничар 27:29
20:00Шамот - Металопластика 27:32
21:00Нови пазар - Раднички -:-

ФИНЛАНДИЯ: SM-серия

16:15Дикен - АИФК 36:22
17:30СИФ - Кокс 26:33

ФИНЛАНДИЯ: SM-серия - Жени

16:00ГРИФК W - Атлас W 25:22
16:00ХИФК W - Дикен W 28:22

ФРАНЦИЯ: Lidl Старлига

18:00ОтложенИври - Монпелие -:-
18:15ПСЖ - Лимож 42:20
20:00ОтложенТулуза - Трамбле -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

19:00ОтложенПариж 92 W - Нант W -:-

ХЪРВАТИЯ: Висша лига

20:00ОтложенЗамет - Винковци -:-
20:14ОтложенБеловар - Умаг -:-
21:00ОтложенГорица - Пореч -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. ХРЛ - Жени

17:00ОтложенСин W - Сплит 2010 W -:-
17:30Кока W - Далматинка W 30:30
20:00Вировитица W - Осиек W 26:31

ЧЕРНА ГОРА: Първа лига

18:00Будванска - Комови 38:27
20:00Морнар - Беране 23:30

ШВЕЙЦАРИЯ: Купа на Швейцария

18:00Ст. Гален - Кадетен 25:28

ШВЕЦИЯ: Хандбална лига

16:00Варберг - Кристианстад 29:39
16:30Севехоф - Луги 28:27

ШВЕЦИЯ: SHE - жени

14:45Севехоф W - Вестерос W 36:22
16:00Кристианстад W - Хейд W 29:21

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за хандбал - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.