Баскетбол » Днес » Всички
Заложете на Баскетбол от своето моб. устройство с bet365!
БЪЛГАРИЯ: Национална баскетболна лига - Етап на загубилите
17:00Берое - Шумен -:-19:00Академик Пловдив - Миньор -:-
19:00Левски - Ямбол -:-
БЪЛГАРИЯ: Национална баскетболна лига - Етап на победителите
19:00Спартак Плевен - ЦСКА София -:-19:00Черноморец - Балкан -:-
ЕВРОПА: Евролига - Промоция - Плейофи
21:30Баскония - Виртус Болоня -:-АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Изток
13:00Албъри-Уъдонга Бандитс - БА СъЕ -:-13:00Банкстаун Бруинс - Пенрит П. -:-
13:00Сидни Кометс - Инър Уест Булс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Изток - жени
11:00Албъри Уодонга W - БА Сентър ъф Екселънс W -:-11:00Банкстаун Бруинс W - Пенрит П. W -:-
11:00Сидни Кометс W - Инър Уест Булс W -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Север
13:00Таунсвил Хейт - Норт Голд Коуст Сийхоукс -:-13:30Макай Митиърс - Бризбейн Кепиталс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Север - жени
11:00Таунсвил Флеймс W - Норт Голд Коуст Сийхоукс W -:-11:30Макай Митиоритс W - Бризбейн Кепиталс W -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Юг
13:30Мт Гамбиър - НУ Тасмания -:-АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Юг - жени
11:30Мт. Гамбиър W - Ланкестън Торнейдос W -:-АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Запад
15:30Каламунда Ийстърн Сънс - Уоруик Сенатърс -:-15:30Мандура Меджик - Бийлайър Буджар -:-
15:30Пери Лейкс Хоукс - Пърт Редбакс -:-
15:30Рокингъм Флеймс - Уилетън Тайгърс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Запад - жени
13:30Каламунда Ийстърн Сънс W - Уоруик Сенатърс W -:-13:30Мандура Меджик W - Бийлайър Буджар W -:-
13:30Пери Лейкс Хоукс W - Пърт Редбакс W -:-
13:30Рокингам Флеймс W - Уилитън Тайгърс W -:-
АРЖЕНТИНА: Лига А
02:00Сан Лоренсо - Унион Де Санта Фе 82:6903:00Риачуело - Феро 73:86
АФРИКА: БАЛ
17:00Ал Ахли - Bangui -:-20:00Ал Ахли - Сити Ойлърс -:-
БАХРЕЙН: Висша лига - Плейофи
20:00Ал Итихад - Ал Манама -:-БЕЛГИЯ: Топ дивизия - жени - Плейофи
21:30Брен W - Мехелен W -:-БОЛИВИЯ: Либобаскет
03:00Леонес де Потоси - Баскетбол Ла Пас 97:70БРАЗИЛИЯ: NBB - Плейофи
01:00Коринтианс Паулища - Паулистано 65:8303:00Моги - Франка 66:78
БРАЗИЛИЯ: LBF - Жени
01:30Санто Андре W - Шампайо W 64:80ГЕРМАНИЯ: Баскетболна бундеслига
21:00Тюбинген - Фехта -:-ГЕРМАНИЯ: Про Б - Плейофи
19:30Льовен - Волмирщед -:-20:00Рощок 2 - Рьондорф -:-
20:30Берлин Брейвс - Кобург -:-
20:30Бернау - ОринджАкадеми -:-
20:30БИШ Баскетс Шпайер - Кьолн -:-
20:30Рист Ведел - Франкфурт 2 -:-
21:00Оберхахинг - Швелм -:-
ГЕРМАНИЯ: DBBL - Жени - Плейофи
20:00Алба Берлин W - Келтерн W -:-ГРУЗИЯ: Суперлига - Плейофи
13:00ТСЮ - Кавказия -:-18:00Гурджаани Делта - Ивериони -:-
ГЪРЦИЯ: Баскет Лига - Етап на победителите
20:15Панатинайкос - Перистери -:-ЕВРОПА: АБА Лига - Плейофи
20:00Задар - Будучност -:-ЕВРОПА: BNXT League - Етап на победителите
21:00Дюкс - Лиеж -:-ЕВРОПА: Латвийско-Естонска лига - Плейофи
19:00ВЕФ Рига - Вентспилс -:-ИЗРАЕЛ: Супер Лига
13:45А. Афула - Апоел Тел-Авив -:-ИНДОНЕЗИЯ: Индонезийска баскетболна лига
14:00Бима Перкаса Йогякарта - Пелита Джая -:-16:00Прауира Бандунг - Бали Юнайтед -:-
ИРАН: Суперлига - Плейофи
15:30Шардари Горган - Махрам Техеран -:-ИСЛАНДИЯ: Висша лига - Плейофи
22:00Гриндавик - Тиндастол -:-22:30Кефлавик - Алфтанес -:-
ИСЛАНДИЯ: Висша лига - жени - Плейофи
20:00Валур W - Нярдвик W -:-ИСПАНИЯ: ЛЕБ Оро
21:00Мелия - Форка Лейда -:-21:45Аликанте - Лейма Коруна -:-
21:45Касерес - Оуренсе -:-
КАЗАХСТАН: Национална лига - Плейофи
18:30Ирбис Алмати - Актобе -:-КАЗАХСТАН: Национална лига - жени - Плейофи
10:00Окжетпес Кокшетау W - Томирис Алмати W -:-КАНАДА: Суперлига
00:30Нюфаундланд Роугс - Съдбъри 123:108КИТАЙ: Баскетболна асоциация на Китай - CBA - Плейофи
14:35Джъдзян - Шанхай -:-15:00Синдзян - Гуанджоу -:-
КИТАЙ: WCBA - Жени - Плейофи
14:30Съчуан W - Инър Монголия W -:-ЛАТВИЯ: Баскетболна лига на Латвия - LBL - Плейофи
19:00БК Лиепая - БК Огре -:-НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Национална баскетболна лига
10:30Оукланд Туатара - Саутланд Шаркс -:-ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Британска баскетболна лига - BBL
21:30Бристол Флайърс - Каледония Гладиейтърс -:-21:30Нюкасъл Ийгълс - Чешър Финикс -:-
21:45Лестър Райдърс - Манчестър Джайънтс -:-
ПАРАГВАЙ: ЛНБ - Апертура
02:30Либертад - Деп. Сан Хосе 66:9302:30Сиудад Нуева - Феликс Перес Кардосо 73:80
ПОЛША: Баскет лига
18:30Спойня - Жельона Гора -:-ПОЛША: 1. Лига - Плейофи
21:00Сласк Вроцлав II - Старогард Гдански -:-ПУЕРТО РИКО: BSN
03:00Леонес Де Понсе - Осос де Манати 86:6703:00Метс де Гуайнабо - Агуада Сантерос 72:71
03:00Пиратас де Кебрадияс - Индиос де Маягес 85:81
РУСИЯ: Супер Лига - Плейофи
12:15Динамо Владивосток - Темп Сумз Ревда -:-РУСИЯ: Висша лига - жени - 9-11 място
16:00Нефтяник Омск W - Новосибирск W -:-РУСИЯ: Висша лига - жени - Плейофи
19:00Динамо Курск W - Ника Сиктивкар W -:-СЛОВЕНИЯ: 1. СКЛ - Жени - Плейофи
21:00Триглав W - Атлет Целие W -:-СЪРБИЯ: Суперлига - Плейофи
20:00Борац - Суботица -:-ТАЙВАН: SBL
12:00Банка на Тайван - Changhua -:-14:00Юлон Луксген Дайнос - Тайван Биър -:-
ТАЙВАН: П. лига+
14:00Формоза Дриймърс - Ню Тайпе Кингс -:-ТАЙВАН: WSBL Women
08:00Тайюан W - Тайпауър W -:-10:00Катай Лайф W - Чунгхуа Телеком W -:-
УКРАЙНА: FBU Суперлига - Плейофи
18:00Киев Баскет - Черкаски Мавпи -:-УНГАРИЯ: NB I. A - Плейофи
18:00Албакомп - Шопрони КС -:-19:00Залакерамия - ДЕАК -:-
19:00Сомбатхей - Будапеща Хонвед Се -:-
19:00Шолноки Олай - НКА Печ -:-
УРУГВАЙ: Лига на Уругвай - Етап на победителите
03:00Кордон - Агуада 74:97УРУГВАЙ: Лига на Уругвай - Плейофи
03:15Урупан - Малвин 99:74ФИЛИПИНИ: Купа на Филипините
11:30Конвърдж ФайбърЕксърс - Сан Мигел Биърмен -:-14:30Барангай Джинебра Сан Мигел - ТНТ Тропанг Гига -:-
ФИНЛАНДИЯ: Корсилига - Плейофи
18:30БК Нокия - Йонсун Катая -:-ФИНЛАНДИЯ: Корсилига - жени - Плейофи
18:30Форсан Алку W - Коувотарет W -:-ФРАНЦИЯ: Про Б
21:00Денен-Волтер - Еврьо -:-21:00Екс Мориен - АСА -:-
21:00Нант - Антиб -:-
21:00По-Ортез - Фос-сюр-Мер -:-
21:30Ла Рошел - Виши -:-
21:30Ст. Шамон - Шалон-Реймс -:-
ФРАНЦИЯ: Espoirs U21
15:00Гравелин-Дюнкерк U21 - Роан U21 -:-ФРАНЦИЯ: LFB - Жени - Плейаут
21:00Ландерну Бретанйе W - Флам Кароло W -:-21:00Ла Рош W - Юнион Ено W -:-
ФРАНЦИЯ: LFB - Жени - Плейофи
20:00Шарне Южна Бургундия W - Лат Монпелие W -:-21:50Анже W - ЕСБ Лил W -:-
ХЪРВАТИЯ: Висша лига - жени
19:00Пламен Пожега W - Шибеник W -:-ЧЕРНА ГОРА: Първа А Лига
19:00Ловчен Цетине - Сутиеска -:-ЧЕХИЯ: Матони NBL - Плейофи
19:00Нимбурк - Оломоуцко -:-19:00Опава - НХ Острава -:-
ЧЕХИЯ: 1. Лига - Плейофи
20:00Литомерице - Свитави -:-ЧЕХИЯ: ZBL- Жени - Плейофи
18:00Храдец Кралове W - КП Бърно W -:-ШВЕЦИЯ: Баскетболна лига - Плейофи
20:04Норшьопинг - ЛФ Баскет -:-21:04Ямтланд - Бурос -:-
ШВЕЦИЯ: Суперетан - Плейофи
19:00КФУМ Фрисхусет - Хьогсбо -:-20:00Слога Упсала - АИК Баскет -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: KBL - Плейофи
13:00КСС Еджис - Донгбу Проми -:-ЯПОНИЯ: Б.Лига
13:05Даймънд Долфинс - Шимане -:-Заложете на Баскетбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за баскетбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.