Баскетбол » Утре » Всички
Заложете на Баскетбол от своето моб. устройство с bet365!
БЪЛГАРИЯ: Национална баскетболна лига - Етап на загубилите
19:00Миньор - Левски -:-ЕВРОПА: Евролига
19:45Фенербахче - Алба Берлин -:-21:30Виртус Болоня - Панатинайкос -:-
21:30Реал Мадрид - Цървена Звезда -:-
ЕВРОПА: Юрокъп - Плейофи
19:45Бешикташ - ЖЛ Бур -:-21:30Лондон Лайънс - Париж -:-
САЩ: НБА
01:30Атланта Хоукс - Бостън Селтикс -:-02:00Ню Орлиънс Пеликанс - Милуоки Бъкс -:-
ТУРЦИЯ: Супер лига
17:00Бююкчекмедже - Самсунспор -:-17:00Чадаш Бодрум Спор - Галатасарай -:-
19:30Бурсаспор - Тофаш -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Централна
09:15Западна Аделаида Беъркатс - Южна Аделаида Пантърс -:-АВСТРАЛИЯ: НБЛ 1 Център - жени
07:30Западна Аделаида Беъркатс W - Южна Аделаида Пантърс W -:-АВСТРИЯ: Суперлига - Етап на победителите
20:00Клостернойбург Дюкс - Велс -:-АЗИЯ: Купа на Азия 3х3
08:15Нова Зеландия 3x3 - Малайзия 3x3 -:-08:40Монголия 3x3 - Шри Ланка 3x3 -:-
10:00Катар 3x3 - Малайзия 3x3 -:-
13:20Монголия 3x3 - Тайланд 3x3 -:-
13:45Нова Зеландия 3x3 - Катар 3x3 -:-
14:35Тайланд 3x3 - Шри Ланка 3x3 -:-
АЗИЯ: Купа на Азия 3х3 - жени
09:05Китай 3x3 W - Китайско Т. 3x3 W -:-09:35Монголия 3x3 W - Малайзия 3x3 W -:-
10:25Китай 3x3 W - Сингапур 3x3 W -:-
12:30Монголия 3x3 W - Филипини 3x3 W -:-
12:55Китайско Т. 3x3 W - Сингапур 3x3 W -:-
14:10Малайзия 3x3 W - Филипини 3x3 W -:-
АРЖЕНТИНА: Лига А
01:00Обрас Санитариас - Платенсе -:-03:00Ла Унион - Бока Хуниорс -:-
БЕЛАРУС: Висша лига - жени
15:00Гомел 2 W - Хоризонт Минск 2 W -:-БОЛИВИЯ: Либобаскет
01:00Баскетбол Ла Пас - Пичинча Потоси -:-БРАЗИЛИЯ: NBB
00:30Бразилия - Бауру -:-00:30Пато А. - Коринтианс Паулища -:-
01:00Вашко да Гама - Паулистано -:-
02:00Фламенго - Сао Пауло -:-
00:30Униао Коринтианс - Франка -:-
БРАЗИЛИЯ: LBF - Жени
00:30Блуменау W - Фунвик W -:-ЕВРОПА: BNXT League - Етап на победителите
21:00Дюкс - Лимбург -:-ЕВРОПА: Латвийско-Естонска лига - Плейофи
14:00ВЕФ Рига - Ригас Зели -:-17:00Вентспилс - Тарту Юликол -:-
19:00БК Калев/Крамо - Парну -:-
ЕВРОПА: Лига Унике
17:00Печ - Голдън Ийгъл Или -:-ЕВРОПА: WBBL - жени - Плейофи
16:15ТТТ Рига W - Кибиркстис Вилнюс W -:-19:00ЛКЧ W - Клейпедос Наптунас W -:-
ИЗРАЕЛ: Лига Леумит
12:00Гилбоа Галил - Елицур Ашкелон -:-13:15Апоел Бней Кфар Касем - Рамат Хашарон -:-
ИСПАНИЯ: ЛЕБ Оро
21:00Естела - Овиедо -:-21:45Аликанте - Реал Бетис -:-
22:00Фуенлабрада - Оуренсе -:-
ИТАЛИЯ: Серия А2
21:45Удине - Тревильо -:-КАНАДА: Суперлига
23:30Нюфаундланд Роугс - Rhode Island Kraken -:-01:00КУ Тайтънс - Lebanon Leprechauns -:-
КИТАЙ: Баскетболна асоциация на Китай - CBA
13:35Гуандонг - Джъдзян Гуангша -:-13:35Нандзин Тонкси - Шанси -:-
13:35Пекин - Дзилин -:-
13:35Тианджин - Гуанджоу -:-
КИТАЙ: WCBA - Жени - Плейофи
13:30Гуандонг W - Шанхай W -:-13:30Дзянсу Финикс W - Джъдзян Голдън Булс W -:-
13:30Инър Монголия W - Шандун W -:-
13:30Съчуан W - Шанси Шинг Риу W -:-
ЛИТВА: НКЛ - Плейофи
19:00Судува Мантинга - Кретинга -:-ЛИТВА: Мотеру Лига - жени - Плейофи
17:30Аистес ЛСУ Каунас W - Шяуляй W -:-ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Британска баскетболна лига - BBL
21:30Плимут Сити Пейтриътс - Чешър Финикс -:-21:45Шефилд Шаркс - Лестър Райдърс -:-
ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: WBBL - жени
21:30Каледония Гладиейтърс W - БА Лондон Лайънс W -:-ПОЛША: Баскет лига
18:30Торун - Домброва Гурнича -:-20:00ГТК Гливице - Легия -:-
ПОЛША: 1. Лига
19:00АВФ Катовице - ГКС Тихи -:-20:00Старогард Гдански - Пелплин -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Пролига - Етап на победителите
18:00Мая - Санто Андре -:-ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Лигата - Групова фаза
22:00Порто - Витория -:-РУМЪНИЯ: Дивизия А - Етап на загубилите
18:00БК Тимишоара - Вълча -:-18:00КСМ Фокшани - Лагуна Букурещ -:-
18:00Мунисипал Галаци - Петролул Плоещ -:-
18:00СКМ Крайова - КСМ Търгу Жиу -:-
РУМЪНИЯ: Дивизия А - Етап на победителите
18:00Клуж-Напока - КСМ Констанца -:-18:00КСМ Орадеа - Динамо Букурещ -:-
19:30Arges Pitesti - Волунтари -:-
РУМЪНИЯ: Национална лига - жени - 5-8 място
13:00Клуж Напока W - Търгу Муреш W -:-РУМЪНИЯ: Национална лига - жени - Плейофи
18:30Сепси С. W - Арад W -:-19:00КСМ Констанца W - Муничипал Търговище W -:-
САЩ: НБА Джи Лига
01:00Гранд Рапидс Голд - Кливланд Чардж -:-01:00Колидж Парк Скайхоукс - Мейн Селтикс -:-
02:00Оклахома Сити Блу - Тексас Леджъндс -:-
04:00Онтарио Клипърс - Джи Лийг Игнайт -:-
САЩ: НКАА - Плейофи
01:09Аризона - Клемсън -:-01:39ЮКън - Сан Диего Стейт -:-
03:39Норт Каролина - Алабама -:-
04:09Айова Стейт - Илинойс -:-
СЛОВЕНИЯ: Лига Нова КБМ
20:00Илирия - Рогашка -:-СЪРБИЯ: Първа Лига
18:00Младост Земун - Лесковац Здравле -:-19:00Златибор Чайетина - ОКК Нови Пазар -:-
СЪРБИЯ: 1. ЖЛС - жени
21:30Дуга W - Партизан W -:-ТАЙВАН: SBL
11:00Тайван Биър - Банка на Тайван -:-13:00Юлон Луксген Дайнос - Changhua -:-
ТАЙВАН: П. лига+
13:00Формоза Дриймърс - Гаосюн Стийлърс -:-ТАЙВАН: WSBL Women
07:00Катай Лайф W - Тайпауър W -:-09:00Тайюан W - Чунгхуа Телеком W -:-
ТУРЦИЯ: ТБЛ
14:30Борнова - Чайърова -:-16:00Балъкесир - Финал Спор -:-
ТУРЦИЯ: KBSL Жени - Плейофи
13:30ЧБК Мерсин W - Бешикташ W -:-18:00Фенербахче W - Галатасарай W -:-
УРУГВАЙ: Лига на Уругвай - Етап на загубилите
02:00Малвин - Бигуа -:-02:15Гоес - Урупан -:-
ФИНЛАНДИЯ: I Дивизия А - Плейофи
18:30ТоПо Хелзинки - Рейдърс Баскет -:-ФИНЛАНДИЯ: Корсилига - жени - Плейофи
16:00Вимпелин Вето W - Котка Пели Кархут W -:-ФИНЛАНДИЯ: I Divisioona Women - Плейофи
17:00БК Нокия W - Пухутарет W -:-19:00Торпан Поят Хелзинки II W - Турун НМКЮ W -:-
ФРАНЦИЯ: Про Б
21:00Анже - Виши -:-21:00Ла Рошел - Лил -:-
21:00Нант - Орлеан -:-
21:00Шалон-Реймс - Фос-сюр-Мер -:-
21:30Антиб - АСА -:-
21:30По-Ортез - Екс Мориен -:-
21:30Ст. Шамон - Еврьо -:-
ФРАНЦИЯ: Espoirs U21
20:00Гравелин-Дюнкерк U21 - Льо Портел U21 -:-ХЪРВАТИЯ: Първа лига
18:00Дубровник - Сплит -:-20:00Забок - Шкрълево -:-
ЧЕХИЯ: ZBL- Жени - Плейаут
19:30Брандис над Лабем W - Слованка W -:-ЧЕХИЯ: ZBL- Жени - Плейофи
19:30Храдец Кралове W - Славия Прага W -:-20:00Хомутов W - КП Бърно W -:-
ЧИЛИ: LNB
00:00Еспаньол Осорно - КД Пуерто Варас -:-ЧИЛИ: ЛНБ 2
02:00Луис Мате Лараин - Бостън К. Ч. -:-ШВЕЙЦАРИЯ: СБ Лига - Плейофи
20:30Веве Ривиера - Ньошател -:-ШВЕЙЦАРИЯ: ШБ Лига - жени - Плейофи
21:00Порт дю Солей W - Нион W -:-21:15Пули W - Фрибур W -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: KBL
12:00КСС Еджис - Мобис Фоебус -:-ЯПОНИЯ: Б2 лига
12:00Ехиме Ориндж Вайкингс - Фукуока -:-Заложете на Баскетбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за баскетбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.