ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АВСТРАЛИЯ: А-Лига

10:00Сидни ФК - Уестърн Юнайтед 1:2

АВСТРАЛИЯ: NPL ACT

08:00Белконен Юнайтед - Монаро Пантърс 4:0
08:00Канбера Олимпик - Тайгърс ФК 1:4
08:45Уодън Уестън - Канбера ФК 1:4
10:30ОтмененБелконен Юнайтед - Уодън Уестън -:-
10:30ОтмененМонаро Пантърс - Гънгалин -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ

12:00Друит Таун Рейнджърс - Рочдейл Сити Сънс 0:3

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

11:30Бризбейн Страйкърс - Куинсланд Лайънс 2:0
11:30ОтмененГолд Коуст Найтс - Маджпийс Крузадърс -:-
11:45Ийстърн Събърбс - Съншайн Коуст Уондърърс 2:4
12:00ОтложенРедландс - Олимпик ФК -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия

08:30Аделаида Кометс - Кройдън Кингс 2:1
08:30Аделаида Сити - Аделаида Олимпик 1:0
08:30Аделаида U21 - Кембълтаун Сити 0:4
08:30Къмбърланд Юн. - Блу Ийгълс 2:2
08:30Пара - Аделаида Рейдърс 0:2

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Тасмания

07:00ОтмененСаут Хобарт - Кингбъро Лайънс -:-
07:15ОтмененДейвънпорт - Кларънс Юн. -:-
07:15ОтмененРивърсайд Олимпик - Гленорчи Найтс -:-
07:15Ривърсайд Олимпик - Гленорчи Найтс 0:2
07:30Кларънс Юн. - Дейвънпорт 0:2
09:30ОтмененОлимпия Уориърс - Ланкестън -:-
09:30Олимпия Уориърс - Ланкестън 2:1

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория

08:00ОтмененЕйвъндейл ФК - Данденонг Тъндър -:-
08:00ОтмененХайделберг Юн - Порт Мелбърн Шаркс -:-
08:15ОтмененОукли Кенънс - Ийстърн Лайънс -:-
10:00ОтмененДанденонг Сити - Саут Мелбърн -:-
10:00ОтмененСаут Мелбърн - Ейвъндейл ФК -:-
10:30ОтмененХюм Сити - Ст. Олбънс -:-
11:00ОтмененАлтона Меджик - Данденонг Тъндър -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Западна Австралия

10:00ОтмененАрмадейл - Балката -:-
10:00Армадейл - Ингълууд Юн 1:4
10:00ОтмененБейсуотър - Рокингам Сити -:-
10:00Бейсуотър - Балката 2:2
10:00Гуелуп Хърватия СК - Пърт СК 1:1
10:00ОтмененЕКУ Джундалъп - Пърт СК -:-
10:00ОтмененИнгълууд Юн - Пърт Глори U21 -:-
10:00ОтмененКокбърн Сити - Гуелуп Хърватия СК -:-
10:00Пърт Глори U21 - Соренто 1:5
10:00Рокингам Сити - ЕКУ Джундалъп 0:4
10:00ОтмененСоренто - Флорийт Атина -:-
10:00Флорийт Атина - Кокбърн Сити 1:0

АВСТРАЛИЯ: Брисбейн Премиър Лига

10:00Дъ Гап - Таринга 3:2
11:00Албани Грийк - Бризбейн Н. 4:0
11:00Каболтюр - Бейсайд 0:4

АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна

17:00Щадл Паура - Рийд (Am) -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Тирол

17:00Вакер Инсбрук (Am) - Кицбюел -:-
17:30Куфщайн - Телфс -:-
19:00СК Имст - ШФ Вьоргл -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Залцбург

18:00Заалфелден - А. Залцбург -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига Запад - Ворарлберг

18:00А. Лустенау (Am) - РВ Ранквайл -:-
18:00ФК Волфурт - Брегенц -:-
19:00Rotenberg - Лаутерах -:-

АРМЕНИЯ: Висша лига

16:30ФК Ван - Гандзасар -:-

АРМЕНИЯ: Първа лига

16:00Арарат-Армения 2 - Западна Армения -:-
16:30Алашкерт 2 - Арарат Ереван 2 -:-

БЕЛАРУС: Първа лига

17:00ОтложенМикашевичи - Крумкачи -:-
17:00ОтложенСморгон - Спутник -:-
18:00ОтложенЛида - Орша -:-

БЕЛАРУС: Дивизия 2 - Група А

12:00ОтложенИвацевичи - Динамо Малорита -:-
13:00ОтложенЧайка Зелва - Островец -:-
16:00ОтложенМолодечно - Перши Регион -:-
17:00ОтложенБГУ Минск - Мелиоратор Житковичи -:-
17:00ОтложенСтолбци - Барановичи -:-

БЕЛАРУС: Дивизия 2 - Група Б

15:00ОтложенВиктория Морийна Горка - Дняпро -:-
15:00ОтложенГорки - Енергетик-БГАТУ -:-
17:00ОтложенАутотранс - Осиповичи -:-
17:00ОтложенПолоцк - Петриков -:-
18:00ОтложенБумпром Гомел - Днепр Рогачев -:-

БЕЛАРУС: Купа на Беларус

15:00ОтложенНафтан - Городея -:-
19:00ОтложенФК Гомел - Шахтьор Солигорск -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

16:00ОтложенДин. Минск 2 - Смолевичи СТИ 2 -:-

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

17:30Генк - Льовен -:-
20:00Гент - Кортрийк -:-
20:00Шарлероа - Остенде -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Премиър лига

18:00Младост ДК - Тузла Сити -:-
20:00Вележ Мостар - Крупа -:-
20:00Слобода - Железничар -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: ФБиХ

18:30Горажде - Бановици -:-
18:30Игман К. - Травник -:-
18:30Йединство Бихач - Градачац -:-
18:30Посуше - Живнице -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: РС

18:00Единство Бръчко - Леотар -:-
18:00Козара - Модрича -:-
18:00Любич Пърнявор - Текстилац -:-
18:00Нови Град - Железничар Баня Лука -:-
18:00Подрине Яна - Дрина Зворник -:-
18:00Приедор - Сутиеска Фоча -:-
18:00Славия - Kozarska Dubica -:-
18:00Слога - Звезда 09 -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

01:15Америка МГ - Операрио 1:1
02:30Понте Прета - Витория 3:3
03:30Парана - Жувентуде 3:1
17:00Ботафого СП - Гуарани -:-
22:30Бразил де Пелотас - Оесте -:-
22:30ОтложенКонфианка - Авай -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C

22:00Томбензе - ЕК Сао Жозе -:-
23:00Вила Нова ФК - Пайсанду Па -:-
23:00ОтложенИмператриз - Жакуйпензе -:-

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Бразилиенсе - Плейофи

21:30Бразилиензе - Лузиания -:-
00:00Гама - Собрадиньо -:-

БРАЗИЛИЯ: Campeonato Carioca B1 - Първи етап

21:00Аудакс РЖ - Гонсалензе -:-
21:00Бонсукесо - Нова Игуасу -:-
21:00Гойтаказ - Сао Гонсало -:-
21:00Дуки ди Кашиас - Рио Сао Пауло -:-
21:00Кампуш АА - Ангра дос Реиш -:-
21:00Олария - Marica -:-
21:00Sampaio Correa FE - Артсул -:-
21:00Serra Macaense - Serrano FC -:-

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Параибано - Плейофи

22:00Трезе ПБ - Кампинензе -:-

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Потигуар - Втори етап

02:30Потигар - Америка РН 0:6
21:30Палмейра да Уна - Санта Круз де Натал -:-

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Сержипано - Втори етап

23:45Сержипи - Конфианка 0:0

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

17:45Лок. Пловдив - Ботев Враца -:-
20:00Арда - Левски -:-

БЪЛГАРИЯ: Втора лига

18:00Добруджа - Лудогорец II -:-
18:00Кариана Ерден - Септември -:-
18:00Локомотив София - Локомотив ГО -:-
18:00Септември София - Нефтохимик Бургас -:-
19:00Витоша - Хебър -:-
19:00Литекс Ловеч - Созопол -:-
20:00Пирин Благоевград - Янтра Габрово -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

18:00Атлетик Куклен - Несебър -:-
18:00Гигант Съединение - Розова долина -:-
18:00Горски Извор - Спартак Пловдив -:-
18:00Карнобат - Родопа Смолян -:-
18:00Сокол Марково - Загорец -:-
18:00Хасково 1957 - Марица Пловдив -:-
18:00Черноморец 1919 - Димитровград -:-
18:00Ямбол 1915 - Верея -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

18:00Банско - Беласица -:-
18:00Велбъжд - Вихрен -:-
18:00Владая - Оборище -:-
18:00Гоце Делчев - Ботев Ихтиман -:-
18:00Марек - Надежда Доброславци -:-
18:00Перун - Балкан Ботевград -:-
18:00Рилски Спортист - Сливнишки Герой -:-
18:00Чавдар Етрополе - Пирин Разлог -:-
18:00Чепинци - Кюстендил -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

18:00Ботев Нови Пазар - Бенковски Бяла -:-
18:00Светкавица - Устрем Дончево -:-
18:00Септември Тервел - Шумен 2007 -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

14:30Берлинек АК 07 - Фюрстенвалде -:-
14:30Бишофсвердаер - Ауербах -:-
14:30Енерги Котбус - Лихтенберг -:-
14:30Лукенвалде - Халберщад -:-
14:30Ратенов - Мойзелвиц -:-
15:00Йена - Бабелсберг -:-
15:00Херта Берлин II - Локомотиве Лайпциг -:-
17:00Кемницер ФК - Виктория Берлин -:-
17:00Хеми Лайпциг - БФК Динамо -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север

15:00Рощокер ФК - Бранденбургер -:-
15:00РШФ Айнтрахт - Щендал -:-
16:00Грайфсвалд - Щаакен -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

15:00Айнхайт Рудолщад - Ерфурт -:-
15:00Ан дер Фанер Хое - Айленбург -:-
15:00Грима - ФК Мерзебург -:-
15:00Интер Лайпциг - Йена II -:-
15:00Оберлаузиц - Мартинрода -:-
15:00Плауен - Лудвигсфелдер -:-

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

14:00ОтмененДила Гори - Мерани Тбилиси -:-
14:00ОтмененЛокомотив Тбилиси - Динамо Батуми -:-
14:00ОтмененСабуртало Тбилиси - Телави -:-
14:00ОтмененСамтредия - Чихура -:-
14:00ОтмененТорпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени

15:00Брьондби W - Кьоге W -:-
15:00Олборг W - Фарум БК W -:-
15:00Орхус W - Фортуна Хьоринг W -:-
16:00Тистед ФК W - КолдингК W -:-

ДЖИБУТИ: Дивизия 1

18:00EAD - Институт/ЕТП -:-
20:00АСК Хаяб - АСАС -:-

ЕВРОПА: Шампионска лига - Плейофи

22:00Манчестър Сити - Лион -:-

ЕГИПЕТ: Премиър лига

21:00Замалек - Миср Ел Макаса -:-

ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап

01:00Деп. Куенка - Гуаякил Сити 1:1
03:15Барселона СК - Оренсе 1:0
00:00Ел Насионал - Инд. дел Вале -:-

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

16:00Легион - Калю -:-
19:00Тулевик - Пайде -:-

ЕСТОНИЯ: Есилига

61'Вандра Вапрус - Парну ЙК Вапрус 1:3
59'Ньоме Юн - Левадия U21 1:0
59'Флора U21 - Елва 2:0

ЗАМБИЯ: Супер Лига

16:00ОтмененГрийн Бъфалос ФК - Занако -:-
16:00ОтмененЗЕСКО - Нквази -:-
16:00ОтмененЛусака Динамос - Билдкон -:-

ИЗРАЕЛ: Тото Къп

19:30Апоел Хадера - Нетаня -:-
19:30Макаби Петах Тиква - Апоел Кфар-Саба -:-

ИРАН: Про Лига на Персийския залив

19:15Естеглал ТЕХ - Пайкан -:-
19:15Насажи Мазандаран - Зоб Ахан -:-
19:15Парс Джанооби Джам - Фулад -:-
19:15Сайпа - Нафт М.И.С. -:-
19:15Санат Нафт - Шахин Бушехр -:-
19:15Сепахан - Падидех Корасан -:-
19:15Сирян - Персеполис -:-
19:15Трактор - Сази Табриз -:-

ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия

16:00Фин Харпс - Бохемианс -:-
19:00Шелбърн - Дери Сити -:-

ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1

17:00Шамрок 2 - Уексфорд -:-

ИСЛАНДИЯ: Пепсидейлд

19:00Акранес - Филкир -:-
19:00Валур - КА Акурейри -:-

ИСЛАНДИЯ: Инкасо-дивизия

16:45Афтурелдинг - Вестри -:-
17:00Лейкнир Ф. - Гриндавик -:-
19:00Лейкнир - Тор Акурейри -:-
19:00Магни - Кефлавик -:-
21:00Олафсвик - Тротур -:-

ИСЛАНДИЯ: Дивизия 2

17:00Корденгир - ИР Рейкявик -:-
19:00Волсунгур - Кари -:-
19:00Селфос - Далвик/Рейнир -:-

ЙОРДАНИЯ: Премиър Лига

18:00Ал Хюсеин - Ал Ахли -:-
18:00Сахаб - Ал Файсали Аман -:-
20:30Акаба - Ал Ведат -:-

КАЗАХСТАН: Премиър Лига

14:00ОтложенФК Астана - Тараз -:-
16:00ОтложенКайзар Къзълорда - Окжетпес -:-
16:00ОтмененКайзар Къзълорда - Каспий Актау -:-
16:00ОтложенК. Алмати - Шахтьор Караганди -:-
16:00ОтмененКизилжар - ФК Астана -:-
16:00ОтмененОкжетпес - Жетису Талдикорган -:-
16:00ОтложенОрдабаси - Тараз -:-
16:00ОтмененТараз - К. Алмати -:-
16:00ОтложенТобол - Жетису Талдикорган -:-
16:00ОтмененШахтьор Караганди - Ордабаси -:-

КАМБОДЖА: К-Лига

11:30Ангкор Тайгър ФК - НагаУърлд 2:0
11:30Електрисите Дю Камбодж - Киривонг Сок Сен Чей 2:2
16'Пном Пен Краун - Национална отбрана 0:0

КАНАДА: Канадска премиър лига

05:00ОтмененПасифик ФК - ХФКс Уондърърс -:-
19:00Йорк 9 - Atl. Ottawa -:-
22:00ХФКс Уондърърс - Пасифик ФК -:-
00:00ОтмененКавалри - Фордж -:-

КАНАДА: Канадска Сокър Лига

00:00Воркута - Брантфорд -:-

КИТАЙ: Супер Лига

57'Шандонг Луненг - Шънджън 1:0
15:00Далиан Про - Гуанджоу Р&Ф -:-

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Клаусура

23:00ОтложенБогота - Баранкила -:-
23:00ОтложенБока Хуниорс - У. Магдалена -:-
23:00ОтложенКартахена - Лянерос -:-
23:00ОтложенЛеонес - Кортулуа -:-
23:00ОтложенОрсомарсо - Киндио -:-
23:00ОтложенРеал Сан Андрес - Вайедупар -:-
23:00ОтложенУила - Тайгърс -:-
23:00ОтложенФорталеса - Атлетико Ф.К. -:-

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Апертура

00:00Гуадалупе - Сантос ДГ -:-

КУВЕЙТ: Премиър Лига

20:15Ал Кувейт - Ал Насер -:-

ЛАОС: Лао лига

12:00Йънг Елефант - Виенгчан 0:1
12:00Мастър 7 - Езра 2:2

ЛАТВИЯ: 1. Лига

16'Салдус СС/Леевон - Резекне 0:0
16'ФК Смилтене - Ауда 0:0
15:00Гробиня - Dinamo Riga -:-

ЛИТВА: Л Лига

61'Жалгирис 2 - Миния 3:0
16:00ФК Атмосфера - Хегелман Литауен -:-
18:00Вилняус Витис - Дайнава Алитус -:-
18:00ФК Паневежис 2 - БФА Вилнюс -:-

МАРОКО: Ботола Къп

00:00ОтложенОлимпик Курибга - ИР Танжер -:-
20:00ОтложенРаджа Казабланка - Рапид Уед Зем -:-
22:00Могреб Тетуан - Хасания Агадир -:-
22:00Олимпик де Сафи - Юсуфиа Берешид -:-
00:00Беркане - Мулудия Ужда -:-

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

05:30Пуебла - Пачука 0:1

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура

00:00Крус Асул W - Клуб Америка W 0:2
18:00Атлас W - Масатлан ФК W -:-

МИАНМАР: Национална лига

12:00ОтложенАйеяуади - Сагаинг -:-
12:00ОтложенРакин Юнайтед - Хантаруади Юнайтед -:-
12:00ОтложенСаутърн Мианмар Фк - Яданарбон -:-

МОЛДОВА: Купа на Молдова

17:30Богзещи - Трестиени -:-
17:30Единет - Балти -:-
17:30Маяк Кирсова - Тигина -:-
17:30Саксан Гагауз Йери - Суклея -:-
17:30Сокол Копчак - Олимп Комрат -:-
17:30Сорока - Флакара Фалещ -:-
17:30Сънджерей - Граничерул -:-
17:30ФКМ Унгени - Сперанта Дрочия -:-
17:30Яловени - Реал Съксес -:-
17:30Cimislia - Спарта Селемет -:-
17:30Pepeni - Бардар -:-
17:30Vasieni - Кахул -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

23:00Реал Мадрис U20 - Манагуа ФК U20 -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

17:00Сарпсборг 08 - Молде -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

16'Мос - Флурьо 0:0
15:00Алта - Сеня -:-
15:00ОтмененБратвог - Ейдсволд -:-
17:00ОтмененФлоя - Тромсдален -:-
17:00ОтмененФлурьо - Киелсос -:-
17:00Халден - Фредрикстад -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

15:00Нардо - Фрам -:-
16:00ОтмененЕгерсундс - Нутоден -:-
17:00ОтмененАрендал - Берум -:-
17:00Арендал - Брюне -:-
17:00Нутоден - Флекерьой -:-
17:00ОтмененФлекерьой - Нардо -:-
17:30В. Хаугесун - Аскер -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1

15:00ОтмененЙелерасен - Нибергсун -:-
17:00ОтложенБрюмундал - Гроруд 2 -:-
17:00ОтложенЕлверум - Рауфос 2 -:-
17:00ОтложенЙелерасен - Фунефос/Вормсунд -:-
17:00ОтложенЙовик-Лин - Лилестрьом 2 -:-
17:00ОтмененЙовик-Лин - Льоренскуг -:-
17:00ОтложенКонгсвингер 2 - Ромен СК -:-
17:00ОтложенЛьоренскуг - Ул/Киса 2 -:-
17:00ОтложенТотен - Нибергсун -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2

15:00ОтложенОрн - Флинт -:-
15:00ОтложенПорс Гренланд - Тьонсберг -:-
15:00ОтмененПорс Гренланд - Флинт -:-
15:00ОтмененХалсен - Осиден -:-
17:00ОтложенКрокерой - Сарпсборг 2 -:-
17:00ОтложенМьондален 2 - Опсал -:-
17:00ОтмененОрн - Фолу -:-
17:00ОтложенФолу - Стрьомгодсет 2 -:-
17:00ОтложенХалсен - Осиден -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3

14:00ОтложенБрод - Мандалскамератене -:-
14:00ОтложенИЛ Експрес - Диарв 1919 -:-
16:00ОтмененБрод - Виндабярт -:-
16:00ОтложенВиндабярт - Викинг 2 -:-
16:00ОтмененИЛ Експрес - Хина -:-
16:00ОтложенСтаал Йорпеланд - Хина -:-
17:00ОтложенАкра - Сола -:-
17:00ОтложенВидар - Мадла ИЛ -:-
17:00ОтмененДон - Акра -:-
17:00ОтложенСтарт 2 - Дон -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4

14:00ОтмененЛисеклостер - Фриг -:-
14:00ОтмененСторд - Фьора -:-
14:30ОтмененБярг - Лин -:-
15:00ОтложенРеди - Фриг -:-
16:00ОтмененСогндал 2 - ОС ТФ -:-
16:00ОтмененФана - Сандвикен -:-
17:00ОтложенАрдал - Согндал 2 -:-
17:00ОтложенБярг - Сторд -:-
17:00ОтложенЛисеклостер - Лин -:-
17:00ОтмененРеди - Бран 2 -:-
17:00ОтложенСандвикен - Фюлингсдален -:-
17:00ОтложенФана - ОС ТФ -:-
17:00ОтложенФьора - Бран 2 -:-
17:00ОтмененФюлингсдален - Ардал -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5

15:00ОтложенОркла - Волда -:-
15:00ОтмененОркла - Спелкавик -:-
15:00ОтмененТинсет - Тилер -:-
17:00ОтложенБиосен - Колстад -:-
17:00ОтмененКолстад - Стриндхайм -:-
17:00ОтложенМелхус - Треф -:-
17:00ОтмененМелхус - Треф -:-
17:00ОтложенСпелкавик - НТНУИ -:-
17:00ОтложенСтриндхайм - Молде 2 -:-
17:00ОтложенТилер - Ранхайм 2 -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6

15:00ОтложенЛокомотив Осло - Нордщранд -:-
15:00ОтложенЮнкерен - Мьолнер -:-
17:00ОтложенСконланд - Мелбо -:-
17:00ОтложенСтабек 2 - Будьо/Глимт 2 -:-
17:00ОтложенТромсьо 2 - Шайд 2 -:-
17:00ОтложенФинснес - Rana -:-
17:00ОтмененRana - Сконланд -:-

НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени

16'Арна-Бьорнар W - Лин W 0:0
16:00Клеп W - Роа W -:-
18:00Авалдснес W - ЛСК Квинер W -:-

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

01:00Сп. Лукеньо - Сол де Америка 2:2

ПЕРУ: Лига 1 - Апертура

18:00ОтложенАякучо - Спорт Хуанкайо -:-
18:00ОтложенБинасионал - АД Кантолао -:-
18:00ОтложенГрау - Алианса Уануко -:-
18:00ОтложенДеп. Мунисипал - Сиенсиано -:-
18:00ОтложенКарлос Манучи - Якуабамба -:-
18:00ОтложенКахамарка - Сесар Вайехо -:-
18:00ОтложенКуско - Спорт Бойс -:-
18:00ОтложенСпортинг Кристал - Алианса Лима -:-
18:00ОтложенУ. де Депортес - У. Сан Мартин -:-
18:00ОтложенФБК Мелгар - Карлос Стейн -:-

ПОЛША: III Лига - Група I

17:00Кутно - Замбрув -:-
18:00Брон Радом - Блонянка Блоние -:-
18:00Бяла Писка - Томашов Мазовецки -:-
18:00Василкув - Пеликан -:-
18:00ОтложенСкерневице - Мазовецки -:-
18:00Сокол Александров Лодз - Викелец -:-
18:00Урсус Варшава - ГКС Погон -:-
18:00Хураган Моронг - Радомско -:-
20:00Полония Варшава - Конкордия Елбльонг -:-

ПОЛША: III Лига - Група II

16'Уния Сважендз - Кошалин 0:1
18:00Гвардия Кошалин - Пжодково -:-
18:00Гриф Вейхерово - Стенжица -:-
18:00Котвица Колобжег - Елана Торун -:-
18:00Нелба Вонгровец - Ярочин -:-
18:00Старогард Гдански - Горник Конин -:-
18:00Швиноуйшче - Миешко -:-
20:30Б. Гдиня - Клечев -:-

ПОЛША: III Лига - Група III

16'Заглембие 2 - Гочалковице Здруй 1:1
18:00Пяст Жмигруд - Полония Швидница -:-
18:00РОВ Рибник - Бжег -:-
18:00Фото-Хигиена Гач - Варта Гожов -:-
19:00Ключборк - Рух -:-

ПОЛША: III Лига - Група IV

12:00ОтложенЮтшенка Гебултов - Орлета Радзин -:-
16'Авия Свидник - С. Вола 0:1
18:00Хетман Замошч - Висла Пулави -:-
18:00Шарка Тарнобжег - Сандомеж -:-
18:30Вислока Дембица - Стал Крашник -:-
19:00Островец Швентокшиски - С. Вола -:-

ПОЛША: Купа на Полша

15:00Пньовек - Оструда -:-
17:00Карпати Кросно - Стал Миелец -:-
17:00ККС Калиш - Корона Киелце -:-
17:00С. Жешов - Подбескидзе -:-
17:00Скерневице - Видзев Лодз -:-
17:00Уния Яниково - Заглембие Сосновец -:-
17:00Nysa - Лечна -:-
17:30Р. Жешов - Пяст Гливице -:-
20:00Тихи - Плоцк -:-
20:29Островец Швентокшиски - Висла -:-
21:30Одра Ополе - Лех Познан -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

11:00УКС СМС Лодз U18 - Заглебие U18 0:0
12:00Ескола Варшава U18 - Хутник Краков U18 -:-
12:00Погон Шчечин U18 - Висла U18 -:-
13:00Легия U18 - Гурник З. U18 -:-
13:00Ягелония U18 - Арка Гдиня U18 -:-
13:30Краковия U18 - Лех Познан U18 -:-

ПОЛША: Екстралига - жени

12:00Ленчна W - УЯ Краков W 0:1
57'Шльонск Вроцлав W - УКС ШМС Лодз W 0:1
18:00Олимпия Шчечин W - Гданск W -:-

РУСИЯ: Премиър лига

15:30Динамо Москва - Р. Волгоград -:-
15:30Рубин Казан - Урал -:-
18:00ЦСКА Москва - ФК Тамбов -:-
19:00Локомотив Москва - Краснодар -:-
20:00ФК Ростов - Зенит -:-

РУСИЯ: ПФЛ - Група 1

16:00ФК Махачкала - Форте Таганрог -:-
16:30Анжи - СКА Ростов -:-
17:00Биолог - Холдинг -:-
17:00Спартак Налчик - Легион Динамо -:-
18:00Динамо Ставропол - Майкоп -:-
18:00Интер Черкеск - Туапсе -:-
18:30Кубан - Машук -:-
18:30Черноморец Новоросийск - Краснодар 3 -:-

РУСИЯ: ПФЛ - Група 2

56'Труда - Локомотив-Казанка 0:0
15:00Родина Москва - Динамо Москва 2 -:-
16:00Владимир - Ленинградец -:-
16:00Луки-Енергия - Зенит 2 -:-
17:00Коломна - Муром -:-
18:00Смоленск - Звезда Ст. Петербург -:-

РУСИЯ: ПФЛ - Група 3

16'Калуга - Рязан 0:1
16:00Саратов - Обнинск -:-
17:00Знамя Ногинск - Липецк -:-
17:00Курск - Химик-Арсенал -:-
17:00Салют-Белгород - Строгино М. -:-
17:00Сатурн Раменское - Сахалин -:-
18:00Ф. Воронеж 2 - Красний СГАФКСТ -:-

РУСИЯ: ПФЛ - Група 4

12:00Урал 2 - Volna Nizhegorodskaya 2:1
13:00ОтложенКриля Советов Самара 2 - Зенит Ижевск -:-
15:00Звезда Перм - Лада Димитровград -:-
15:00Челябинск - Уляновск -:-
16:00Тюмен - Лада Толиати -:-

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

18:55Ал Адал - Ал-Хилал -:-
19:10Ал-Файсали - Ал Ахли СК -:-
19:15Ал-Таавон - Дамк -:-
20:50Ал-Насър - Ал Вехда -:-

САЩ: ЮСЛ

22:00ОтмененПортланд 2 - Остин Болд -:-
00:00Колорадо Спрингс - Ню Мексико -:-

САЩ: ЮСЛ Лига 1

23:00ОтмененТоронто ФК II - Ню Инглънд II -:-
02:00ОтмененОрландо Сити B - Тусон -:-
02:00Орландо Сити B - Форт Лодърдейл 1:1
03:00Форуърд Мадисън - Тормента 4:0

САЩ: NWSL - Жени

04:30ОтмененЮта Роялс W - Ню Йорк Къридж W -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

18:30Северна Македония U19 - Шкендия U19 -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

11:00Йонг АЗ Алкмаар (Ned) - Йонг Утрехт (Ned) 3:3
11:00Карвина (Cze) - Тринец (Cze) 1:1
11:00Кит Го Пехчево (Mkd) - Кожуф Гевгелия (Mkd) -:-
11:00Кълъраш (Rou) - Ф. Костанца (Rou) 0:4
11:00Часлав (Cze) - Нератовице (Cze) -:-
11:00Шоими Липова (Rou) - Рипенсия Тимишоара (Rou) 1:4
11:30Славия Прага B (Cze) - Яблонец B (Cze) 2:0
11:30Щрипфинг (Aut) - Щадлау (Aut) 0:1
12:00ОтложенАдмира Прага (Cze) - Усти над Лабем (Cze) -:-
12:00Адмира (Am) (Aut) - Ст. Полтен (Am) (Aut) 2:2
12:00Берг (Nor) - Илертисен (Ger) -:-
12:00Волфсбург (Ger) - Брауншвайг (Ger) 0:1
12:00Вюлфрат (Ger) - Кроненбергер (Ger) 4:6
12:00Гархинг (Ger) - Инголщад II (Ger) -:-
12:00Несби (Den) - Далум ИФ (Den) -:-
12:00ОтмененСпарта Прага B (Cze) - Теплице B (Cze) -:-
12:00Хвидовре (Den) - Б.93 (Den) 2:3
12:00Хилерьод (Den) - АБ Копенхаген (Den) -:-
12:00Хойничанка (Pol) - Битовия Битов (Pol) 2:0
12:15Легница (Pol) - Полковице (Pol) 5:1
80'Гурник З. (Pol) - Радомяк Радом (Pol) 2:3
69'БК Фрем (Den) - Ванльосе (Den) 2:2
13:00Кретей (Fra) - Кретей 2 (Fra) 0:2
13:00Миделфарт (Den) - Сюдвест (Den) -:-
13:00Сковсховед (Den) - Слагелсе (Den) -:-
55'Хановер (Ger) - Рода (Ned) 0:0
64'Ямербугт (Den) - Тистед ФК (Den) 1:0
16'Катвайк (Ned) - ФФСБ (Ned) 0:0
16'Лингби (Den) - Хелеруп (Den) 2:0
14:00Меминген (Ger) - Ландсберг (Ger) -:-
14:00Теесен (Ger) - Гутерслох (Ger) -:-
16'Хераклес (Ned) - Г.А. Ийгълс (Ned) 0:0
15:00Ашафенбург (Ger) - Алценау (Ger) -:-
15:00Б. Мьонхенгладбах (Ger) - Дуисбург (Ger) -:-
15:00Бордесхолм (Ger) - Хайдер СФ (Ger) -:-
15:00Вуперталер (Ger) - Баумберг (Ger) -:-
15:00ОтмененДижон (Fra) - Ним (Fra) -:-
15:00Млада Болеслав (Cze) - Бохемианс 1905 (Cze) -:-
15:00Рандерс ФК (Den) - Хелзингор (Den) -:-
15:00Термалица Б-Б. (Pol) - Гарбарния (Pol) -:-
15:00Фелберт (Ger) - Оберхаузен (Ger) -:-
15:00ФК Емен (Ned) - Телстар (Ned) -:-
15:00Франкфурт (Ger) - Хесен Драйайх (Ger) -:-
15:00Фулда Ленерц (Ger) - Аубщад (Ger) -:-
15:00Хилдесхайм (Ger) - Касел (Ger) -:-
15:30Генемуйден (Ned) - ХХК (Ned) -:-
15:30Дордерхт (Ned) - Екселсиор Мааслаус (Ned) -:-
15:30Майнц (Ger) - Вюрцбургер Кикерс (Ger) -:-
15:30Спайкенисе (Ned) - Барендрехт (Ned) -:-
15:30Унион Берлин (Ger) - Дрезден (Ger) -:-
15:30Фрайбург (Ger) - Карлсруер (Ger) -:-
16:00Бохум (Ger) - Юрдинген (Ger) -:-
16:00Гемерт (Ned) - Хелмонд (Ned) -:-
16:00Козакен Бойс (Ned) - Капеле (Ned) -:-
16:00Линфийлд (Nir) - Стоук Сити (Eng) -:-
16:00Лориан (Fra) - Гингам (Fra) -:-
16:00Мюнхен 1860 (Ger) - СпФгг Байрот (Ger) -:-
16:00Хайденхайм (Ger) - Алтах (Aut) -:-
16:00Щадталендорф (Ger) - Баунатал (Ger) -:-
16:30Арминия Билефелд (Ger) - Оснабрюк (Ger) -:-
16:30Вестерло (Bel) - Маастрихт (Ned) -:-
16:30Нюрнберг (Ger) - Аугсбург (Ger) -:-
16:30Холщайн Кил (Ger) - Ст. Паули (Ger) -:-
17:00Бреда (Ned) - Ден Хааг (Ned) -:-
17:00Динамо Киев (Ukr) - Житомир (Ukr) -:-
17:00Йеделох (Ger) - Олденбург (Ger) -:-
17:00Кьолн (Ger) - Дойц (Ger) -:-
17:00Нант (Fra) - Льо Авър (Fra) -:-
17:00Рапид Виена (Aut) - Либерец (Cze) -:-
17:00Регенсбург (Ger) - Тюргюджю Мюнхен (Ger) -:-
17:00Стокпорт Таун (Eng) - ФК Юнайтед (Eng) -:-
17:00Суиндън (Eng) - Ковънтри (Eng) -:-
17:00Фенербахче (Tur) - Истанбулспор АС (Tur) -:-
17:00Хартберг (Aut) - Острава (Cze) -:-
17:00Щурм Грац (Aut) - Опава (Cze) -:-
17:30Граафшап (Ned) - Хееренвеен (Ned) -:-
17:30Стокпорт (Eng) - Флийтууд (Eng) -:-
17:30Яблонец (Cze) - Ихлава (Cze) -:-
18:00Адмира (Aut) - Словачко (Cze) -:-
18:00Алцай (Ger) - Вормс (Ger) -:-
18:00Анже (Fra) - Ст. Етиен (Fra) -:-
18:00Ахнас (Cyp) - Ксилотимву 2006 (Cyp) -:-
18:00Бохемианс 1905 (Cze) - Теплице (Cze) -:-
18:00Зандхаузен (Ger) - Нанси (Fra) -:-
18:00Злин (Cze) - Бърно (Cze) -:-
18:00Лез Ербиер (Fra) - Нант II (Fra) -:-
18:00Прибрам (Cze) - Дукла Прага (Cze) -:-
18:00Руан (Fra) - Бобини (Fra) -:-
18:00Сигма Оломоуц (Cze) - Простейов (Cze) -:-
18:00Страсбург (Fra) - Метц (Fra) -:-
18:00Тиквеш (Mkd) - Охрид (Mkd) -:-
18:00Тирол (Aut) - Унив. Крайова (Rou) -:-
18:00Щрелен (Ger) - Неймеген (Ned) -:-
18:30ФК Кораб (Mkd) - Караорман (Mkd) -:-
19:00АЗ Алкмаар (Ned) - Монако (Fra) -:-
19:00Кьолн (Ger) - Лооне (Ger) -:-
19:00Льо Ман (Fra) - Каен (Fra) -:-
19:00Марибор (Slo) - НД Горица (Slo) -:-
19:00Неа Саламис (Cyp) - Ермис (Cyp) -:-
19:00Реймс (Fra) - Мидтиланд (Den) -:-
19:30Шалке (Ger) - Ферл (Ger) -:-
19:45ПСВ (Ned) - Витес (Ned) -:-
20:00Амиен (Fra) - Троа (Fra) -:-
20:00Гренобъл (Fra) - Клермон (Fra) -:-
20:00Дюнкерк (Fra) - Булон (Fra) -:-
20:00Коломиерс (Fra) - По (Fra) -:-
20:00Ланс (Fra) - Спарта Ротердам (Ned) -:-
20:00Ница (Fra) - Рен (Fra) -:-
20:00Оксер (Fra) - Бордо (Fra) -:-
20:00Тулуза (Fra) - Ниор (Fra) -:-
20:30Лиерс К. (Bel) - РВДМ (Bel) -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи - Жени

15:00Нант W (Fra) - Льо Авър W (Fra) -:-
15:00Славия Прага W (Cze) - Байерн Мюнхен W (Ger) -:-
16:00Ст. Пьолтен W (Aut) - Спарта Прага W (Cze) -:-
16:30Генк W (Bel) - ПЕК Цволе W (Ned) -:-
16:30Монпелие W (Fra) - ПСВ W (Ned) -:-
19:00Лион W (Fra) - Ювентус W (Ita) -:-
20:00Стандарт Лиеж W (Bel) - Дижон W (Fra) -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига

18:00Работнички - Беласица -:-

СЛОВАКИЯ: Фортуна Лига

19:00Тренчин - Жилина -:-
20:00Дун. Стреда - Нитра -:-
20:00З. Моравце - Слован Братислава -:-
20:00Ружомберок - Серед -:-
20:00Сеница - Михаловце -:-
20:00Търнава - Похроние -:-

СЛОВАКИЯ: 2ра Лига

18:00Банска Бистрица - Требишов -:-
18:00Л. Микулаш - Шаморин -:-
18:00Пухов - Бардейов -:-
19:00Подбрезова - С. Братислава B -:-
20:00Скалица - Дубница -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Запад

18:00АФК Нове Место - Поважска Бистрица -:-
18:00Малженице - Кастковце -:-
18:00Шаля - Галанта -:-
20:30Миява - Белуша -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Изток

17:30Липани - Стропков -:-
17:30Прешов - Собранце-Собранецко -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Централна

18:00МШК Мартин - Жарновица -:-
18:00Наместово - Ковачова -:-
18:00Римавска Собота - Л. Храдок -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Братислава

18:30Бернолаково - Д. Лужна -:-
18:30Пезинок - Иванка при Дунай -:-

СЛОВАКИЯ: 1. Liga Women

15:30Миява W - Тренчин W -:-
16:00Нитра W - Търнава W -:-
18:00Бардейов W - Попрад W -:-

СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига

18:00Драва - Фузинар -:-
18:00Нафта - Приморие -:-
18:00Радомле - НК Смартно -:-
18:00Рудар - Биле -:-
18:00Ядран Декани - Брежице -:-
19:30НК Кърка - Триглав -:-

СУДАН: Премиър Лига

17:00Хилал Ел-Фашер - Ал-Хилал Омдурман -:-

СЪРБИЯ: Супер Лига

18:00Инджия - Напредак -:-
20:00Златибор Чайетина - ФК Чукарички -:-
20:00Нови пазар - Явор -:-
20:00Радник - Партизан -:-
20:00Раднички Ниш - Мачва -:-

СЪРБИЯ: Първа лига

18:00Графичар Белград - Дин. Враня -:-
18:00Земун - Траял Крушевац -:-
18:00Кабел Нови Сад - Дубочица -:-
18:00Лозница - Колубара -:-
18:00Раднички 1923 - Железничар Панчево -:-

ТАДЖИКИСТАН: Висша лига

15:00Истиклол Душанбе - Ходжент -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

13:45ОтложенПорт МТИ ФК - Районг ФК -:-
14:00ОтложенТрат ФК - Муанг Тонг Юн -:-
15:00ОтложенНакон Ратчасима - Бурирам -:-
16:00ОтложенСамут Пракан Сити - Патум Юнайтед -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

13:45ОтложенУбон Тани - Чиангмай Юнайте -:-
14:00ОтложенСамут Сакон - Аютая Юн. -:-
15:00ОтложенФрае - Ранонг -:-
15:00ОтложенХонкаен Юн. - Конкаен -:-
16:00ОтложенЛампанг - Чайнат -:-

ТУНИС: Професионална лига 1

18:30Амам-Лиф - Бен Гердан -:-
18:30Етоал Сахел - Есперанс Тунис -:-

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

17:30Пакш - Уйпещ -:-
19:35Залаегерсег - МОЛ Фехевар -:-

УНГАРИЯ: НБ I - жени

16:00Ференцварош W - Сент Михай W -:-
17:30Халадаш W - Келен W -:-
18:00Дьор W - Астра Унгария W -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

23:30Монтевидео Сити - Данубио 1:2
18:00Ливърпул М. - Феникс -:-
21:00Ривър Плейт - Насионал -:-
23:30Уондърърс - Малдонадо -:-

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

17:00Илвес - СЯК -:-
17:00ХИК - Хонка -:-

ФИНЛАНДИЯ: Юконен

16:00КТП - ВПС -:-
17:00МуСа - АК Оулу -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

15:00ДжаПС - ПК-35 -:-
15:00Кески-Уусимаа - НЯС -:-
16:00ЕПС - Кифен -:-
17:00ОтмененДжаПС - Култсу -:-
17:00ОтмененЕПС - Лахден Рейпас -:-
17:00ОтмененКифен - ПЕПО -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

15:00Еспоо - ГрИФК -:-
15:00ОтмененЕспоо - Илвес 2 -:-
15:00П-Ирот Раума - КааПо -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

17:00ОтмененГБК Кокола - Рованиеми 2 -:-
17:00Еркулес - Рованиеми 2 -:-
17:00ОтмененКеми Сити - Вааякоски -:-
17:00Кеми Сити - ОЛС Оулу -:-

ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women

15:00Хонка W - ТПС W -:-
16:00ЮПК W - ПК-35 Хелзинки W -:-
18:30KuPS W - Оланд Юн W -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

18:55Риека - Шибеник -:-
21:05Осиек - Белупо -:-

ХЪРВАТИЯ: 2. HNL

18:30Дугополе - Цибалия -:-

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

18:30Йезеро - Рудар -:-
21:00Зета - Искра -:-
21:00Сутиеска - ОФК Петровац -:-
21:00ФК Подгорица - ОФК Титоград -:-

ЧЕХИЯ: MSFL

18:00Долни Бенешов - Върховина -:-
18:00Кромериж - Росице -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия D

11:30Хавличкув Брод - Велка Битеш 2:2
17:30Ходонин - Старт Бърно -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия E

15:00Всетин - Вшеховице -:-
17:30Валашске Мезиржичи - Скащице -:-
17:30Нове Сади - Шумперк -:-
17:30Хранице - Козловице -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия F

11:15Нови Йичин - Тринец B 1:0
17:30Витковице - Детмаровице -:-
17:30Фридлант - Херманице -:-

ЧЕХИЯ: Моравскослески КП

18:00Брушперк - Бистрице -:-
18:00Долни Датиние - Чески Тешин -:-
18:00Петровице - Кърнов -:-
18:00Фулнек - Петрвалд на Мораве -:-
18:00Челадна - Хлубина -:-

ЧЕХИЯ: Злински КП

18:00Бистрице под Хостинем - Valasska Polanka -:-
18:00Велке Карловице - Холешов -:-
18:00Напайедла - Морковице -:-

ЧЕХИЯ: Южноморавски КП

11:00Свратка Бърно - Моравски Крумлов 4:2
11:15Курим - Мутенице 0:1
11:30Босковице - Ратишковице 2:0
18:00Бистърч - Спарта Бърно -:-
18:00Лишен B - Роусинов -:-

ЧЕХИЯ: Височина КП

16:00Окришки - Спержице -:-
17:30Жировнице - Тржебич -:-
18:00Хотеборж - Сапели Полна -:-

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

15:00Йичин - Olympia HK 1901 -:-
18:00Висока над Лабем - Славия Храдец -:-
18:00Хлумец Над Цидлиноу B - Добрушка -:-

ЧЕХИЯ: Пражски шампионат

11:15Коловрати - Уйезд Прага 4:2
11:15Подоли - Склад за въглища Прага 5:1
11:30Краловице - Дукла Й.М. 3:1
11:30Хостивар - Олимпия Радотин 4:0
15:00Вишеград B - Треборадице -:-
18:00Пржедни Копанина - Жличин -:-

ЧЕХИЯ: Оломуцки КП

18:00Желатовице - Йесеник -:-
18:00Кралице на Хане - Лутин -:-
18:00Щернбек - Мохелнице -:-

ЧЕХИЯ: Пардубицки КП

11:15Моравани - Тржемошнице 5:0
18:00Хорни Редице - Моравска Тржебова -:-
18:00Ческа Тржебова - Холице -:-

ЧЕХИЯ: МОЛ Къп

11:15Брандис над Лабем - Домажлице 2:4
11:15Двур Кралове - Усти над Орлици 0:3
11:15Кладно - Бенешов 5:6
11:15Колин - ФК Пардубице 2:1дуз
11:15Либиш - Вълтавин 0:6
11:15Либчани - Хлумец Над Цидлиноу 0:7
11:15Моторлет Прага - Метеор Прага 1:0
11:15Слани - Хюстън 1:2СП
11:30ОтложенКосмоноси - Аритма Прага -:-
11:30Марианске Лазне - Карлови Вари 0:6
15:30Хомутов - Povltavska FA -:-
17:00Бжезова - Збузани -:-
18:00Баник Мост-Соуш - Кралув Двур -:-
18:00Велвари - Добриш -:-
18:00Велке Хамри - Влашим -:-
18:00Високе Мито - Запи -:-
18:00ОтложенЛетохрад - Хрудим -:-
18:00Наход - Храдец Кралове -:-
18:00Сърбице - Соколов -:-
18:00Унион Бероун - Жижков -:-
18:00Чески Брод - Писек -:-

ЧЕХИЯ: Лига Под19

12:00Сигма Оломоуц U19 - Злин U19 1:2дуз
90+'Словачко U19 - Храдец Кралове U19 3:1

ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига

17:00Бавуа - Хам -:-
17:00Брайтенрайн - Базел II -:-
17:00ЙФ Ювентус - Стад Нион -:-
17:00Цюрих II - Кьониц -:-
18:30Ивердон - Сион II -:-
18:45Белиндзона - Раперсвил -:-
19:00Етоал Каруж - Брюл -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

17:00Йънг Бойс II - Лозана II -:-
18:00Буле - Адзури Лозана -:-
18:00Ешален - Ла Шо дьо Фон -:-
18:00Ланси - Олимпик Женева -:-
18:00Обервалис Натерс - Тер Сант -:-
18:30Вьове - Мартини -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2

17:00Баден - Шьоц -:-
17:00Волен - Буохс -:-
18:00Голдау - Золотурн -:-
21:00Баскур - Люцерн II -:-
21:00Бил - Делемонт -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3

17:00Госау - Косова -:-
17:00Ешен - Линт -:-
17:00Ред Стар Цюрих - Балцерс -:-
19:00Туген - Ветсвил-Бонщетен -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига А - жени

17:00Люцерн W - Базел W -:-
21:00Сервет W - ФФ Лугано 1976 W -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

16:00Йоребро - Юргорден -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

18:30Далкурд - Халмстад -:-
18:30Йостерс - Браге -:-
18:30Сундсвал - ГАИС -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

16:00Карлскрона - Тролхетан -:-
16:00Торнс - Оскаршхамнс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд

15:00Буден - Тефтео ИК -:-
15:00Фриска Вильор - Стьоде -:-
16:00ИФК Йостерсунд - Готне ИФ -:-
16:00Сандвикс - Умео ФК -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

15:00Стокхолм Интернационале - Фанна -:-
15:00Хюдиксвал - Кунгсенгенс -:-
16:00Кварншведенс - Карлбергс -:-
16:00Шилебо - Енскеде -:-
17:00Еншьопинг - Фагерста Сьодра -:-
17:00Йостерокер ИФК - Лидингьо ИФК -:-
17:00Упсала - ИФК Стоксунд -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

14:30Винбергс - Розенгард -:-
15:00Уларедс ИК - Олимпик -:-
17:00Фрьолунда - Онсала -:-
17:00Халмия - Асириска БК -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

15:00ИФК Ескилстюна - Худинге -:-
15:00Тюресьо - Нюроз -:-
16:00Асириска ФФ - Гюте -:-
17:00Асириска ИФ - Арамейск-Сирианска -:-
17:00Троса-Вагнхерадс - Рюнинге -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд

15:00Гаутиод - Лидшьопинг ФК -:-
16:00Одеволд - Воргорда ИК -:-
16:00Стенунгсундс - Нордвармланд -:-
17:00Карлстад - Севедаленс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Източен Йоталанд

15:00Рапе ГОИФ - Бромьола -:-
15:00Хаселхолм - Асарумс -:-
15:00Хускварна - Торд -:-
16:00Далсторпс - Носаби ИФ -:-

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

59'Сунана W - Кварншведенс W 2:0
16'ИФ Бромапойкарна W - АИК W 0:0
16:00Йитекс W - Малбакенс W -:-
16:00Морон W - Калмар W -:-

ШОТЛАНДИЯ: Премиършип

17:00Килмарнък - Сейнт Джонстън -:-
17:00Рос Каунти - Дънди Юн -:-
17:00ОтложенСелтик - Абърдийн -:-
17:00Хамилтън - Ст. Мирън -:-
19:30Хибърниън - Мъдъруел -:-

ЮЖНА АФРИКА: Премиър Лига

14:30Амазулу - Барока -:-
14:30Стеленбош - Голдън Ароус -:-
16:30Полокване - Кайзер Чийфс -:-
19:00Орландо Пайрътс - Бидвест Уитс -:-

ЮЖНА АФРИКА: ГладАфрика Чемпиъншип

16'Суолоус - Реал Кингс 0:0
16:00ДжДР Старс - ТС Спортинг -:-
16:00Ричардс Бей - Мбомбела -:-
16:00Тшакхума - Аякс Кейп Таун -:-
18:00Стийнбърг Юнайтед - Претория Ю. -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

57'Сеул - Сангжу Сангму 2:1
57'Сувон - Жонбук 0:2
58'Улсан Хюндай - Поханг 2:0

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

61'Ансан Грийнърс - Жеонам 0:0
16'Анянг - Бучеон ФК 1995 0:1

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

11:00Дженджу Ситизън - Чангуон 2:2
11:00Пионгтек Ситизън - Каннин 0:2
11:00Хуасонг - Гимпо С. 1:0
11:00Чунчон - Чхонджу 2:1
11:00Янджу - Чонджу Ситизън 1:2
55'Пусан Киотонг - Кимхае 0:1
57'Теджън Корейл - Гуанджу КХНП 0:0
60'Чеонан Сити - Мокпо Сити 1:0

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

08:00Сапоро - Кавазаки Фронтале 1:6
12:00Вегалта Сендай - Шимизу 0:0
12:00Йокохама - Шонан 4:2
85'Оита - Йокохама М. 1:0
57'Кашива - С-Осака 0:2
13:00ОтложенСаган Тосу - Г-Осака -:-
52'Урава - Хирошима 1:0
55'ФК Токио - Нагоя 1:0

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

12:00Ямага - Ависпа Фукуока 1:0
54'Гираванц Китакюшу - Мачида 2:0
56'Окаяма - Албирекс Ниигата 0:0

ЯПОНИЯ: J3 League

11:00Сагамихара - Гифу 3:1
11:00Фуджиеда МИФК - С-Осака U23 3:2
12:00Каматамаре - Блаублиц 0:0
57'Гайнаре Тотори - Фукушима Юн 1:0
56'Кагошима Юн - Тояма 1:0
56'Кумамото - Ванрауре 2:1

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

10:00Ноджима Стела W - Инак Кобе Леонеса W 1:1
11:30С-Осака W - Белеза W 1:10
12:00Албирекс Ниигата W - Куноичи W 1:1
12:00Ехиме W - Урава W 0:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.