Футбол » Днес » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АНГЛИЯ: Висша лига
22:00Арсенал - Челси -:-АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
13:30Редландс - Мортън Сити Екселсиор -:-АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд
12:30Ийстърн Събърбс - Мичълтън -:-13:15Ипсуич - Саутсайд Ийгълс -:-
АВСТРИЯ: Бундеслига - Група на изпадащите
19:30А. Лустенау - Волфсбергер AK -:-19:30Тирол - Аустрия Виена -:-
21:30БВ Линц - Алтах -:-
АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Плейофи
21:00Ал-Хилал (Sau) - Ал Аин (Uae) -:-АЗИЯ: AFC Купа - Плейофи
19:00Ал Нахда (Oma) - Ал Ахед (Leb) -:-АЗИЯ: АФК Купа на Азия П23
18:30Кувейт U23 - Малайзия U23 -:-18:30Узбекистан U23 - Виетнам U23 -:-
АЛЖИР: Лига 2
17:00Бордж Менаил - Анаба -:-АЛЖИР: Купа на Алжир
23:00МК Алжир - Константин -:-АНГЛИЯ: Чемпиъншип
22:00Лестър - Саутхямптън -:-АНГЛИЯ: Лига 1
21:45Кеймбридж Юн - Уикъмб -:-21:45Челтънъм - Питърбро -:-
АНГЛИЯ: Лига 2
21:45Бароу - Брадфорд -:-21:45Колчестър - Донкастър -:-
АНГЛИЯ: Национална лига - Плейофи
21:00Солихъл Мурс - Гейтсхед 3:0АНГЛИЯ: Национална лига - Север - Плейофи
21:45Алфретън - Бостън -:-АНГЛИЯ: Национална лига - Юг - Плейофи
21:45Брейнтрий - Бат -:-АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия
21:45Бамбър Бридж - Макълсфийлд -:-21:45Гайзли - Уъркзоп -:-
АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия
21:45Конкорд - Богнър Риджис -:-21:45Потърс - Хейстингс -:-
21:45Уайтхоук - Енфилд Таун -:-
21:45Чесхънт - Хоршъм -:-
АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
15:00Бристол Сити U21 - Хъл Сити U21 -:-15:00Ипсуич U21 - Уигън U21 -:-
15:00Кардиф U21 - Питърбро U21 -:-
15:00Суонзи U21 - Бърнли U21 -:-
15:00Уотфорд U21 - Ковънтри U21 -:-
16:00Милуол U21 - Барнзли U21 -:-
21:00КПР U21 - Бирмингам U21 -:-
АНГЛИЯ: Висша лига Под18
14:00Уест Бром U18 - Саутхямптън U18 -:-АРЖЕНТИНА: Примера насионал
03:10Килмес - Патронато 2:2АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
02:00Спортиво Белграно - Химнасиа Е.Р. 1:0АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
21:30Лаферере - Сан Мартин Бурсако -:-АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
21:30Берасатеги - Клейпол -:-21:30Хусто Хосе де Уркиса - Леандро Н. Алем -:-
АРЖЕНТИНА: Лига на резервите - Първи етап
21:00Баракас Сентрал 2 - Атл. Тукуман 2 -:-21:00Велес Сарсфийлд 2 - Белграно 2 -:-
21:00Годой Крус 2 - Бока Хуниорс 2 -:-
21:00Расинг Клуб 2 - Банфийлд 2 -:-
АРМЕНИЯ: Висша лига
16:00BKMA - Ширак Гюмри -:-18:00Урарту - Ноа -:-
АРМЕНИЯ: Първа лига
15:00Алашкерт 2 - ФК Гандзасар -:-АРУБА: Дивисион ди Онор - Изпадане
02:00Унистарс - Атл. Депортиво 6:104:00Санта Фе - Реал Кояри -:-
БАНГЛАДЕШ: Купа на Федерацията - Плейофи
12:00Джамал - Полиция на Бангладеш -:-БАХРЕЙН: Висша лига
19:00Ал-Хала - Ал-Шабаб -:-19:00Ийст Рифа - Ал Рифа -:-
19:00Ситра - Ал-Хид -:-
БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Лига на конференциите - групи
21:30Вестерло - Льовен -:-21:30Синт Тройден - Гент -:-
21:30Стандарт Лиеж - Мехелен -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ
17:00Игман К. - ГОСК Габела -:-19:00Вележ Мостар - Слога -:-
21:30Железничар - Широки Брег -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия B
03:00Вила Нова ФК - Гуарани 2:0БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап
02:00Конфианка - Лондрина 1:102:00Феровиария - AБC 1:1
БРАЗИЛИЯ: Акреано - Втори етап
23:30Вашко да Гама АК - Сао Франсиско ФК 4:1БРАЗИЛИЯ: Гояно П20
21:30Роял U20 - Триндаде U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
23:00Брагантино W - Гремио W 1:001:00Коринтианс W - Феровиария W 0:0
БУРКИНА ФАСО: Висша лига
19:00Етоал Фильонт - АСФА Йенега -:-19:00Маджестик - Бобо-Диуласо -:-
19:00Рахимо - Сонабел Уагадугу -:-
19:00УСФА - Витес -:-
ГВИНЕЯ: Лига 1
19:00Флам Олимпик - Ренесанс -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
20:00БТШ Нойщад - ТУРА Бремен -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
19:45Арминия Билефелд - БШФ Реден -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
19:15Ноймаркт - Елтерсдорф -:-ЕГИПЕТ: Висша лига
17:00Смуха - Баладият Ел Махала -:-20:00ОтложенАл Ахли - Керамика Клеопатра -:-
20:00Фарко - Ал Масри -:-
ЕГИПЕТ: Дивизия 2 А - Група на изпадащите
16:30Абу Кир Семад - Миср Ел Макаса -:-16:30Асют Петролиум - Асуан СК -:-
16:30Гомхориат Шебин - Декернес -:-
16:30Макади - Телеком Египет -:-
16:30Наср Тааден - Ноджом Ал Мостабел -:-
ЕКВАДОР: Серия Б
23:00Манта - Гуаласео -:-ИНДИЯ: Супер Лига - Плейофи
17:00Одиша ФК - Мохун Баган -:-ИРАК: Stars League
15:45Ал Карх - Ал-Касим -:-18:15Ал Завраа - Нафт Ал-Басра -:-
20:30Ал Наджаф - Багдад -:-
ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия
22:15Фьолнир - Селфос -:-ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия - жени
21:30Копавогур W - Грота W -:-ИТАЛИЯ: Купа на Италия
22:00Лацио - Ювентус -:-КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите
16:00Лес Астрес - Фову Бахам -:-18:00УМС де Лум - Унион Дуала -:-
18:00Фортуна Мфоу - Баменда -:-
КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите
17:00Ахнас - Аполон -:-19:00Закакиу - Докса -:-
КИРГИСТАН: Висша лига
14:00Алдиер - Талант -:-15:00ОтложенМурас Юнайтед - Кант -:-
КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
00:00Форталеса - Букараманга 0:202:10Чико - Агилас 1:2
04:20Деп. Пасто - Ла Екидад 2:3
КОЛУМБИЯ: Женска лига
01:00Деп. Пасто W - Кортулуа W 2:303:00Инд. Меделин W - Атл. Насионал W 3:4
КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура
05:00Гуанакастека - Ередиано 1:2ЛАТВИЯ: Virsliga
13:00Гробиня - РФС -:-17:30ФК Лиепая - Йелгава -:-
ЛИТВА: А Лига
19:00Шяуляй ФА - Судува -:-МАЛАВИ: Супер Лига
15:30Биг Булетс - Baka City -:-МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура
01:45Клуб Тихуана U23 - Пуебла U23 -:-МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
00:45Крус Асул W - Толука W 2:301:00Некакса W - Масатлан ФК W 2:3
04:00Клуб Америка W - УНАМ Пумас W 3:0
06:05Монтерей W - Атл. Сан Луис W 7:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Пролетен сезон
16:00ПСВ U18 - АЗ Алкмаар U18 -:-19:30Утрехт U18 - Аякс U18 -:-
НОРВЕГИЯ: NM Къп
19:00Шайд - Рауфос -:-НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени
19:00Волеренга W - Стабек W -:-ОМАН: Професионална Лига
16:40Ал-Вахда - Ал-Шабаб -:-16:50Ибри - Дофар -:-
ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:15Сан Лоренсо - Пасторео 3:102:30Депортиво Сантани - Сп. Карапегуа 0:1
ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
23:00Комерсиантес Унидос - Алианса Атл. -:-ПЕРУ: Лига 2
23:30Деп. Мунисипал - Депортиво Коопсол -:-ПОЛША: Дивизия 1
19:00Заглембие Сосновец - С. Жешов -:-19:00Подбескидзе - Тихи -:-
21:30Р. Жешов - Висла -:-
РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
17:00Волунтари - У Крайова 1948 -:-19:30ФК Ботошани - Дин. Букурещ -:-
САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1
18:50Ал Адал - Ал Джандал -:-19:30Ал Оруба - Ал Холуд -:-
20:45Ал-Файсали - Ал Араби -:-
САЩ: МЛС Некст Про
02:00Чикаго Файър II - Каролина Кор 2:1СВЯТ: Приятелски международни срещи
12:00Румъния U16 - Китай U16 -:-17:00Дания U16 - Полша U16 -:-
19:00Испания U18 - Швейцария U18 -:-
19:55Португалия U19 - Испания U19 -:-
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат
20:45Нокбрейда - Х&У Уелдърс -:-СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
20:00Портс Ауторити - Даймънд Старс -:-20:00ОтложенПортс Ауторити - Олд Едуардиънс -:-
СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Хорсед - Kigs -:-ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара
16:00ДжКТ Танзания - Йънг Африканс -:-19:00Додома Джиджи - Симба -:-
ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига
15:00Мерв - Небитчи -:-ТУРЦИЯ: Купа на Турция
20:30Анкарагюджю - Бешикташ -:-УГАНДА: Висша лига
19:00Вайпърс - Маруунс -:-УЕЛС: Уелс Север
20:30Кайрсус ФК - Ланидлойс -:-21:30Денби - Бангор 1876 -:-
УКРАЙНА: Първенство - жени - Група на изпадащите
12:00Верес-Ривне W - Динамо Киев W -:-УКРАЙНА: Първенство - жени - Шампионска група
12:00Житлобуд-1 W - Ворскла Полтава W -:-12:00Колос Коваливка W - Ладомир W -:-
УНГАРИЯ: Купа на Унгария
21:00Пакш - Кишварда -:-ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
19:00Kyparamaki - ПЕПО -:-19:30Микели 2 - КеуПа -:-
20:00НуПС 2 - PPS/Old Stars -:-
ФРАНЦИЯ: Лига 2
21:45Бастия - Конкарно -:-21:45Бордо - Дюнкерк -:-
21:45Валансиен - Аячо -:-
21:45Гингам - Анже -:-
21:45Гренобъл - Ст. Етиен -:-
21:45Каен - Анеси -:-
21:45Кьови Руан - Амиен -:-
21:45Оксер - Лавал -:-
21:45Роде - Париж ФК -:-
21:45Троа - По -:-
ЧИЛИ: Примера Б
01:00Барнечеа - Сан Фелипе 1:003:30Ла Серена - КД Санта Крус 2:1
03:30У. Де Консепсион - Курико Унидо 2:0
ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
20:30Белиндзона - Шафхаузен -:-20:30Ксамакс - Вил -:-
21:15Баден - Аарау -:-
ШВЕЦИЯ: Суперетан
20:00Дегерфорш - Хелзингборг -:-ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20 - Финална група
00:00Аржентина U20 W - Бразилия U20 W -:-ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
20:30Мамелоди Съндаунс - Сехухуне -:-ЯМАЙКА: Висша лига - Плейофи
01:00Уотърхаус - Тиволи 1:103:30Арнет Гардънс - Портмор 1:1
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.