ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АВСТРАЛИЯ: А-Лига - Плейофи

09:05Мелбърн Сити - Макартър ФК -:-

АВСТРАЛИЯ: NPL ACT

08:00Тугеранонг Юн - Тайгърс ФК -:-
08:15Гънгалин - Канбера Олимпик -:-

АВСТРАЛИЯ: NPL Northern NSW

07:30Еджуърт И. - Ламбтън Дж. -:-
07:30Нюкасъл Олимпик - Бродмедоу -:-
07:30Чарлстоун Адзури - Адамстаун Роузбъд -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ

07:30Уулонгонг Уувс - Маркони Сталиънс -:-
08:00АПИА Тайгърс - Рочдейл Сити Сънс -:-
08:00Блектаун Сити - Съдърланд Шаркс -:-
08:00Нортбридж Булс ФК - Сидни Юн -:-
09:00Сидни Олимпик - Маунт Друит Рейнджърс -:-
11:30Сидни ФК U21 - Манли Юн -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория

08:00Ст. Олбънс - Бентли Грийнс -:-
08:00Хайделберг Юн - Грийн Гъли -:-

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Бризбейн

11:00Албани Грийк - Акейша Ридж -:-

АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Квалификация

13:00ОтмененБризбейн Роар (Aus) - Кая (Phl) -:-

АЗИЯ: AFC Купа - Квалификации - Плейофи

13:00Висакха (Cam) - Лаленок (Tls) -:-
13:00Чантабули (Lao) - Kasuka (Bru) -:-

АЛЖИР: Дивизия 1

19:45ЕС Сетиф - Бордж Бу Ареридж -:-

АЛЖИР: П21 Лига

12:00ЕС Сетиф U21 - Бордж Бу Ареридж U21 -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Плейофи

16:00Хартлипул - Торки -:-

АНГОЛА: Джирабола

17:00Деспортиво Уила - Интерклубе -:-
17:00Куандо Кубанго - Уилиет -:-
17:00Феровиарио до Уамбо - Кала -:-
17:30Академика - Петро Атлетико -:-
19:00Примейро де Агосто - К.Р.Д. Либоло -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

23:00ОтложенБока Унидос - Спортиво Белграно -:-
23:00ОтложенДъглас Хайг - Дефенсорес Белграно ВР -:-
23:00ОтложенИндепендиенте Чивилкой - Камионерос Буенос Айрес -:-
23:00ОтложенКДХУ Гуалегуайчу - Сармиенто Ресистенсия -:-
23:00ОтложенКлуб Спортиво Пенярол - Сол де Майо -:-
23:00ОтложенОлимпо Баия Бланка - Депортиво Мадрин -:-
23:00ОтложенРасинг Кордоба - Крусеро дел Норте -:-
23:00ОтложенСиркуло Депортиво - Сансинена -:-
23:00ОтложенСиудад Боливар - Вия Митре -:-
23:00ОтложенСпортиво Естудиантес - Уракан Лас Ерас -:-
23:00ОтложенСпортиво Лас Парехас - Деф. Пронунсиаменто -:-
23:00ОтложенФеро Хен. Пико - Десампарадос -:-
23:00ОтложенХимнасиа Е.Р. - Унион Сунчалес -:-
23:00ОтложенЧако Фор Евър - Сентрал Норте -:-
23:00ОтложенЧиполети - Х. У. Университарио -:-
21:00Сансинена - Спортиво Естудиантес -:-
21:30Унион Сунчалес - Сентрал Норте -:-
21:30Химнасия и Тиро - Спортиво Лас Парехас -:-

АРУБА: Дивисион ди Онор

01:00Расинг Клуб Аруба - Дакота -:-
03:00Депортиво Насионал - Ла Фама -:-

АФРИКА: КАФ Купа на Конфедерациите - Плейофи

19:00Котонспорт - ЖС Кабили -:-
22:00Пирамиди - Раджа Казабланка -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

17:00Жодино 2 - Спутник 2 -:-

БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група

18:00Айема - Етарнел -:-
18:00Дамиса - Динамо Параку -:-
18:00Рукан - АСОС -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия А

03:00Фламенго - Брагантино 2:3
17:00Палмейрас - Америка МГ -:-
22:00Баия - Коринтианс -:-
22:00Интернасионал - Сеара -:-
22:00ОтложенКуяба - Гремио -:-
00:15Атлетико-ПР - Атлетико ГО -:-
00:15Сантош - Сао Пауло -:-
00:15Форталеза - Флуминензе -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

00:30Гуарани - Понте Прета 1:0
01:00Витория - Бруске 3:1
01:00Операрио - Крузейро 2:1
03:00Вила Нова ФК - Коритиба 0:1
03:00Сампайо Кореа - Конфианка 3:1
22:00Наутико - Ботафого -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап

23:00Итуано - Парана 2:1
23:00Пайсанду Па - Волта Редонда 0:0
01:00Оесте - Крисиума 0:0
17:00Ипиранга ФК - Ботафого СП -:-
22:00АЕ Алтош - Манауш -:-
00:00Фигуерензе - Мирасол -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия D

23:00ГАС - Ипиранга АП 1:2
23:00Феровиария - Рио Бранко-ВН 1:0
00:00Фаст Клубе - Пенярол 3:2
21:00Атлетико-СЕ - Каукая -:-
21:00Бангу - Сианорте -:-
21:00Рио Бранко ЕС - Агуя Негра -:-
21:00Рио Бранко ПР - Марсилио Диас -:-
21:30СЕ Жувентуде - Мото Клуб -:-
22:00Айморе - Ешпортиво -:-
22:00Америка РН - AБC -:-
22:00Итабаяна - Сержипи -:-
22:00Ретро - Алагойняс -:-
22:00Сао Бенто - Интернасионал де Лимейра -:-
22:00Трезе ПБ - Сентрал СК -:-
23:00Боа - Калдензе -:-
00:00Галвез - Акреано -:-

БРАЗИЛИЯ: Campeonato Carioca 2 - Първи етап

21:00Гонсалензе - Кабофриензе -:-

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Параибано - Плейофи

16:00Соуза - Кампинензе -:-

БРАЗИЛИЯ: Купа на Бразилия П20

21:00Ботафого U20 - Коритиба U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени

00:00Ботафого W - Сантош W 2:3
02:00Коринтианс W - Минас ИКЕСП W 5:0
21:00Сао Пауло W - Реал Бразилия W -:-
23:00Крузейро W - Баия W -:-

БУРКИНА ФАСО: Висша лига

19:00АС Дуан - АСФА Йенега -:-
19:00АСЕК Кудугу - Сонабел Уагадугу -:-
19:00АС Полийс - Леопард Ст. Камил -:-
19:00АСФ Диуласо - Козаф -:-
19:00Бобо-Диуласо - Кадиого -:-
19:00Етоал Фильонт - Рахимо -:-
19:00Салитас - Маджестик -:-
19:00УС Уагадугу - Роял -:-
19:00УСФА - Витес -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

23:00Арагуа - Лара 0:0
01:00Каракас - Метрополитанос 1:1
22:00Деп. Тачира - Португеса -:-

ВИЕТНАМ: Национална лига - жени

12:00ОтложенХо Чи Мин W - Фонг Фу Ха Нам 2 W -:-

ГАМБИЯ: GFA Лига

23:00Реал Банджул - Хоукс 1:0
22:00Уалидан - Елит Юнайтед -:-

ГВИНЕЯ: Лига 1

17:30Калум Стар - Хороя -:-

ГЕРМАНИЯ: 2. Бундеслига - жени - Изпадане

12:00Б. Мьонхенгладбах W - Хофенхайм 2 W -:-

ГЪРЦИЯ: Футболна Лига

17:00Верия - Пиерикос -:-
17:00Кавала - О. Волос -:-
17:00Пансерайкос - Аполон Понту -:-
17:00ПО Триглия - Козани -:-
17:00Теспротос - Алмопос -:-

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Плейофи за промоция

17:00Орфеас Ксанти - Диа. Стефановик -:-
17:00Посейдонас Миханьонас - Кардица -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ

23:00Мока - Делфинес Дел Есте 0:1
23:00Сан Кристобал - Универсидад О&М 1:1
23:00Атлетико Пантоха - Атлантико -:-
23:00Харабакоа - Атлетико -:-

ЕВРОПА: Европейско първенство

19:00Италия - Уелс -:-
19:00Швейцария - Турция -:-

ЕКВАДОР: Серия Б

02:00Гуаякил СК - Америка де Кито 0:2
23:00Гуаласео - ЛДУ Портовиехо -:-
23:00Кумбая - Чакаритас -:-
23:00Санто Доминго - Ел Насионал -:-

ЕКВАДОР: Суперкупа

00:00Инд. дел Вале - Делфин 3:5
03:00Емелек - 9 октомври 0:2

ЕСТОНИЯ: Есилига

13:00Елва - Маарду -:-
13:00Пайде Линамеесконд U21 - Парну -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

16:00Грийн Ийгълс - Форест Рейнджърс -:-
16:00ЗЕСКО - Йънг Грийн Ийгълс -:-
16:00Нквази - НАПСА Старс -:-
16:00Призън Лепардс - Занако -:-
16:00Ред Ароус - Кабве -:-

ЗВАЗИЛЕНД: MTN Висша лига

13:00Мхлуме - Мбабане Суол. -:-
15:30Манзини Уондърърс - Денвър -:-

ИРАК: Супер Лига

16:45Ал Васат - Алсинаат Алкахрабая -:-
16:45Ал-Худод - Нафт Мисан -:-
21:30Ал Талаба - Ербил -:-

ИРАН: Суперкупа

18:20Персеполис - Трактор -:-

ИСЛАНДИЯ: Пепсидейлд

19:00КА Акурейри - Валур -:-
20:00Стярнан - Копавогур -:-
20:00Филкир - Акранес -:-
22:15Брейдаблик - Хафнарфьордур -:-
22:15Кефлавик - Лейкнир -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2 - Промоция - Плейофи

22:00Жирона - Райо Валекано -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 1 - Група на изпадащите

19:00Агрупасион Естудиантил - Атиос -:-
19:00Арсуа - Барко -:-
19:00Пайосако - Оуренсе -:-
19:00Понтес - УД Оуренсе -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 7 - Група на изпадащите

12:30Виянуева - Ел Аламо -:-
12:30Комплутенсе - Атлетико Пинто -:-
12:30Паракуейос Антамира - Мостолес -:-
12:30Санта Ана - Вияверде Сан Андрес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 8 - Група на изпадащите

19:00Бекерил - Ла Гранха -:-
19:00Ла Банеса - Алмасан -:-
19:00Пенярадна - Реал Бургос КФ -:-
19:00Саламанка B - Буполса -:-
19:00Санта Марта Тормес - Себререна -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 11 - Група на изпадащите

19:00Алкудия - Дженова -:-
19:00Бинисалем - Феланич -:-
19:00Еспорлес - Кардасар -:-
19:00Йосетенсе - Сойер -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 12 - Група на изпадащите

14:00Ла Куадра - Такоронте -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Плейофи за промоция

14:00Сан Фернандо - КД Бусанада -:-
14:00Тениска - Атл. Пасо -:-
18:00Ароса СК - Сомосас -:-

ИСПАНИЯ: Примера дивисион - жени

12:00Атлетик Билбао W - Севиля W -:-
12:30Логроньо W - Атлетико Мадрид W -:-
13:00Санта Тереза W - Реал Мадрид W -:-
14:00Тенерифе W - Райо Валекано W -:-
14:30Леванте W - Валенсия W -:-
18:00Реал Сосиедад W - Барселона W -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

17:00Чита ди Варезе - ХСЛ Дертона -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група F

16:00Реканатезе - Вастезе -:-
17:00Джулианова - Кастелнуово Вомано -:-

ЙОРДАНИЯ: Висша лига

20:30Ал Рамта - Ал Букаа -:-
18:00Акаба - Ал Файсали Аман -:-
20:30Ал Ведат - Шабаб Ал Ордон -:-

КАЗАХСТАН: Първа дивизия

15:00Тараз-Каратау - Академия Кайрат -:-

КЕНИЯ: Висша лига

15:00ОтложенВихига Юнайтед - Бандари -:-
15:00Гор Махия - Софапака -:-
15:00Кариобанги Шаркс - Тъскър -:-
15:00Рейнджърс - Бидко Юнайтед -:-

КИРГИСТАН: Висша лига

15:00Алай Ош - ФК Кара Балта -:-

КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура - Плейофи

23:00Мийонариос - Депортес Толима -:-

КОТ Д'ИВОАР: Лига 1 - Етап на победителите

18:30АСЕК Мимоза - СО Арми -:-
19:00Сан Педро - Академи де ФАД -:-

КЮРАСАО: Първа лига

03:00ССД Барбер - СЮБТ -:-
03:30Йонг Холанд - Вилемстад -:-

ЛИТВА: А Лига

17:00ФК Паневежис - Ритеряй -:-
19:00Кауно Жалгирис - Хегелман Литауен -:-

ЛИТВА: Л Лига

14:00Судува 2 - ФК Миния -:-
18:00Нептунас - Кауно Жалгирис 2 -:-

МАКАО: Елитна лига

14:00Спортинг Макау - Полисия -:-
16:00Так Чун Ка И - Монте Карло -:-

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30Блу Ийгълс - Нтопва -:-
15:30Каронга Юнайтед - Силвър -:-
15:30Майти Тайгър - Мзуни -:-
15:30ТН Старс - Еквендени Хамърс -:-

МАРОКО: Ботола Къп

23:30Шабаб Мохамедия - Беркане 2:0
19:00Дифаа Ел Джадида - Рапид Уед Зем -:-
21:15Юсуфиа Берешид - ФУС Рабат -:-
23:30Хасания Агадир - Магреб Фес -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

15:30ЕНХ Виланкуло - Мачедже Мокуба -:-
15:30Инкомати Ксинаване - УД Сонго -:-
15:30Коста де Сол - Блек Булс -:-
15:30Текстафрика - ЛД Мапуто -:-
15:30Феровиаро Бейра - Деспортиво Мапуто -:-
15:30Феровиаро Нампула - Феровиаро -:-

НИГЕР: Лига 1

18:15АСФАН - Нигелек -:-

НИГЕРИЯ: НПФЛ

18:00Дакада ФК - Енугу -:-
18:00Джигава Голдън Старс - Кано -:-
18:00Енимба - Насарава -:-
18:00Ифеаний Уба - Хартланд -:-
18:00Лоби - Квара -:-
18:00МФМ ФК - Викки -:-
18:00Платеау - Варри -:-
18:00Ривърс Юнайтед ФК - Катсина Юнайтед ФК -:-
18:00Съншайн Старс - Абия Уориърс -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера - Изпадане

00:00Export Sebaco - Чинандега -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

16:00Мьондален - Стрьомгодсет -:-
19:00Бран - Одд Гренлан -:-
19:00Молде - Стабек -:-
19:00Розенборг - Сарпсборг 08 -:-
19:00Тромсьо - Лилестрьом -:-
19:00Хаугесунд - Кристиансунд -:-
21:00Волеренга - Будьо/Глимт -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

14:30Ход - Сеня -:-
15:00Халден - Тромсдален -:-
16:30Братвог - Аскер -:-
17:00Конгсвингер - Флоя -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

14:00Егерсундс - Нардо -:-
15:00Левангер - Нутоден -:-

ПЕРУ: Лига 2

19:00Хуан Аурих - Якуабамба -:-
20:00Депортиво Коопсол - Санта Роса -:-

ПЕРУ: Двестагодишна купа

23:00Спортинг Кристал - Куско 3:2
03:00Карлос Манучи - Якуабамба 3:0
22:00Чавелинес - Депортиво Коопсол -:-

ПЕРУ: Лига - жени

23:30Деп. Мунисипал W - Сесар Вайехо W 0:1
18:30Спорт Бойс W - Кахамарка W -:-
21:00У. Сан Мартин W - Кияс W -:-
23:30У. де Депортес W - Атлетико Трухийо W -:-

ПОЛША: Дивизия 1 - Промоция - Плейофи

21:40ЛКС Лодз - Лечна -:-

ПОЛША: III Лига - Група I - Шампионска група

17:00ГКС Погон - Легия II -:-

ПОЛША: III Лига - Група IV

18:30Вязовница - Корона Келце 2 -:-
18:30Леварт Любартов - Вислока Дембица -:-
18:30Орлета Радзин - Авия Свидник -:-
18:30Подхале Нови Тарг - С. Вола -:-
18:30Сандомеж - Хетман Замошч -:-
18:30Сокол Шенява - Бяла Подляска -:-
18:30Шарка Тарнобжег - Хелмианка Хелм -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

13:00Гурник З. U18 - Гварек Забже U18 -:-
13:00УКС СМС Лодз U18 - Корона Киелце U18 -:-
13:15Ескола Варшава U18 - Висла U18 -:-
16:00Краковия U18 - Арка Гдиня U18 -:-

РУАНДА: Висша лига - Група на изпадащите

13:00ОтложенГорила - Мукура Виктъри Спортс -:-
16:00ОтложенМуханга - Гасоги Юнайтед -:-
16:00ОтложенСънрайз - Мусанзе -:-
16:30ОтложенКийову - Етансел -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

02:30Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър 2:0
02:30Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън 2:3
02:30Синсинати - Колорадо Рапидс 0:2
02:30Торонто ФК - Орландо Сити 2:3
03:00ДС Юнайтед - Интер Маями КФ 1:0
03:30ФК Далас - Минесота Юнайтед 1:1
04:00Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс 1:2
04:00Остин ФК - Сан Хосе Ърткуейкс 0:0
39'Портланд Тимбърс - Спортинг Канзас Сити 0:1
06:00Лос Анджелис ФК - Хюстън Динамо -:-
21:00Атланта Юнайтед - Филаделфия Юниън -:-

САЩ: ЮСЛ

02:00Хартфорд Атлетик - Лаудън 2:1
02:30ПрекратенБирмингам - Остин Болд 1:0
02:30Тампа Бей - Питсбърг 1:2
03:00ФК Тълса - Луисвил Сити 2:3
03:30Мемфис - Оклахома Сити Енерджи 0:1
03:30ОтложенОукланд Руутс - Сакраменто Рипъблик -:-
03:30Сан Антонио - Рио Гранде 1:1
39'Лас Вегас Лайтс - Ориндж Каунти СК 0:0
39'Сан Диего Лойъл - Финикс Райзинг 0:0
00:00Спортинг Канзас Сити 2 - Инди Илевън -:-

САЩ: ЮСЛ Лига 1

01:30Ричмънд Кикърс - Юниън Омаха 1:1
02:00Торонто ФК II - Форт Лодърдейл 2:1
03:00Тормента - Грийнвил 3:1
03:00Форуърд Мадисън - Ню Инглънд II 0:2
03:30Северен Тексас - Тусон 0:0

САЩ: ЮСЛ Лига 2

00:00Ню Джърси Копа - Сидър 0:1
00:00Флорида Елит - Маями Сити 2:1
02:00Блек Рок - Бостън Болтс -:-
02:00Лайънсбридж - Вирджиния Бийч 2:0
02:00Норт Каролина Фюжън U23 - Уейк ФК 4:1
02:00РС Ню Джърси - Лихай Вали 2:1
02:00Северна Вирджиния - Рединг 1:2
02:00Толедо Вила - Саут Бенд Лайънс -:-
02:00Трай-Ситийс - Табако Роуд 3:0
02:30Академия Саутърн Сокър - Ашвил Сити 2:0
02:30Пийчтрий Сити МОБА - Далтон 0:1
02:30Тампа Бей U23 - Дъ Вилиджис 3:1
02:30Уестчестър - Ню Йорк Ред Булс U23 -:-
03:00Корпус Кристи ФК - Ритъл Рок Рейнджърс -:-
03:00Мисисипи Брия - Бразос Вали Кавалри 3:1
03:00Ст. Луис Скот Галахър - Грийн Бей Вояжор -:-
20:00Уичита - Чикаго Юнайтед -:-
21:00Парк Сити - Колорадо Ръш -:-
23:00Кингс Хамър - Оукланд Каунти -:-
00:00Портланд U23 - Лейн Юнайтед -:-
00:00PDX FC - ОВФ Алайънс -:-
00:30Каламазоо ФК - Гранд Рапидс -:-

САЩ: NISA - Пролетен сезон

02:00Мичиган Старс - Мериленд Бобкатс 1:3
02:30Чатануга - Стъмптаун Атл. 0:1
ПолувремеЛА Форс - Ню Амстердам 2:0

САЩ: NWSL - Жени

23:00Ню Йорк Къридж W - Рейн W 2:1
03:00Чикаго W - Вашингтон Спирит W 1:1
22:00Расинг Луисвил W - Хюстън Даш W -:-
23:00Портланд Торнс W - Канзас Сити НУСЛ W -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

12:00Оренбург (Rus) - МОЛ Фехервар (Hun) -:-
15:00Легия (Pol) - Нефтчи Баку (Aze) -:-
16:00АИК (Swe) - Сириус (Swe) -:-
18:00Капфенберг (Aut) - Слован Братислава (Svk) -:-
18:00Легия (Pol) - Ференцварош (Hun) -:-
19:00Марибор (Slo) - Д. Загреб (Cro) -:-

СВЯТ: Арабска купа на ФИФА - Квалификация

20:00Оман - Сомалия -:-

СЕНЕГАЛ: Лига 1

20:00АСЕК Ндиамбур - Дуан -:-
20:00Дакар СК - Тенгет -:-
20:00Дженерейшън Ф. - Петит Коти -:-
20:00Каса - Екселенс -:-
20:00Мбур - Жарааф -:-
20:00Пикине - Ниари Тали -:-
20:00УС Гори - Диамбар -:-

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:15ОтложенДаймънд Старс - Камбой Ийгълс -:-
22:00ОтложенКалон - Ийст Енд Лайънс -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Запад

18:00Белуша - Нитра B -:-
18:00Велке Лудинце - Шаля -:-
18:00Галанта - Поважска Бистрица -:-
18:00Кристал - Малженице -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Централна

11:30Йеднота Банова - Лип. Щявница -:-
18:30Калиново - МШК Мартин -:-
18:30Оравске Веселе - Красно -:-
18:30Ракитовце - Ковачова -:-
18:30Чадца - Зволен -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Братислава

18:00Д. Лужна - МКШ Сенец -:-

СОМАЛИЯ: Нейшън Линк Телеком

15:30Миднимо - Жиньо -:-

СУДАН: Премиър Лига

20:00Аламал Атбара - Хай Ал Уади -:-
20:00Ахли Шенди - Ахли Хартум -:-
17:15Ал-Хилал - Ал Хилал Кадугли -:-
17:15ОтложенТути - Ал-Хилал Омдурман -:-
17:15ОтложенХилал Ел Обиед Клуб - Ал-Мерейх -:-
20:00Ал-Ахли Мерове - Хилал Ел-Фашер -:-
20:00Хай ал-Араб - Мерейх Ел-Фашер -:-

ТАДЖИКИСТАН: Висша лига

15:30Есхата - Душанбе 83 -:-
15:30Файзканд - Хатлон -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

14:00Кагера Шугър - Ихефу -:-
16:00Биашара Мара Юнайтед - ДжКТ Танзания -:-
19:00Йънг Африканс - Муадиу -:-

ТУНИС: Купа на Тунис

17:00Африкан - Монастир -:-
17:00КО Транспортс - Сфаксиен -:-

УГАНДА: Висша лига

15:00ОтложенУакисо Джайънтс - Експрес ФК -:-

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

18:00Лок. Ташкент - Коканд 1912 -:-
18:00Навбахор Наманган - Машал Муборак -:-
18:00Насаф Карши - Андижан -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

23:15Уондърърс - Вия Еспаньола 3:0
21:45Пенярол - Малдонадо -:-

УРУГВАЙ: Сегунда дивисион

16:30Атенас - Роча -:-
18:45Расинг Монтевидео - Данубио -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

17:00Викингур - 07 Вестур Сорвагур -:-
17:00Клаксвуйк - ИФ Фуглафьордур -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд

17:00АБ Аргир - Скала ИФ -:-

ФИНЛАНДИЯ: Юконен

16:00КВП Кокола - МуСа -:-
16:00Клуби 04 - Гнистан -:-
16:00Яро - ПК-35 -:-
18:30Микели - ДЖИППО -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

16:00Лахден Рейпас - КаПа -:-
16:00ПЕПО - МиПа -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

16:00Кеми Сити - Вааякоски -:-
16:00Нерпес Крафт - ГБК Кокола -:-
16:00СЯК Академия - ОЛС Оулу -:-
16:00ЮЯК Ювяскюля - Еркулес -:-

ЧИЛИ: Сегунда Дивисион

19:00Валдивия - Инд. Каукенес -:-
22:00Депортес Колина - Личаче -:-
22:00Лаутаро - Колчагуа -:-
23:00Сан Антонио Унидо - Д. Консепсион -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

17:00Олимпик Женева - Мартини -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

16:00Трелеборг - Фалкенберис -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

16:00ФК Малмьо - Оскаршхамнс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

15:00Стокхолм Интернационале - Карлбергс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

17:00Торд - Варбергс ГИФ -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд

16:00Карлстад II - Тидахолм ИФК -:-

ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Квалификация

17:00ИФК Висби - Рогсведс -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

14:00Векшьо ДФФ W - Юргорден W -:-
16:00Питео W - Хамарби W -:-
16:00Хекен W - АИК W -:-
18:00Йоребро W - Кристианстад W -:-

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

13:00Малбакенс W - Морон W -:-
13:00Умео W - Калмар W -:-
14:00Алингсос ФК W - Елвшьо W -:-
15:00ИФ Бромапойкарна W - Йитекс W -:-
16:00Болстанас W - Сундсвал W -:-
16:00Боргеби W - Лидшьопинг ФК W -:-
16:00Упсала W - Норшьопинг W -:-

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Америка

00:00Венецуела - Еквадор -:-

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига - Група на изпадащите

13:00ОтложенРоял АМ - Чипа Юн. -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

10:00Улсан Хюндай - Сеонгнам -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

10:00Асан - Жеонам -:-
10:00Бучеон ФК 1995 - Гиеонгнам -:-
12:30Пусан - Анянг -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

13:00Чеонан Сити - Каннин -:-

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

11:00Кашима - Вегалта Сендай -:-
13:00Урава - Шонан -:-

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

09:00Сагамихара - Верди -:-
12:00Мито - Монтедио Ямагата -:-
13:00Гираванц Китакюшу - Ехиме -:-
13:00Кусацу - Мачида -:-

ЯПОНИЯ: J3 Лига

07:00ЙСКК - Фуджиеда МИФК -:-
08:00Нагано - Тояма -:-
09:00Тегебаджаро Миядзаки - Каматамаре -:-
10:00Имабари - Гифу -:-
13:30Кумамото - Гайнаре Тотори -:-

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

07:00Харима Албиън W - Йокохама ФК Сийгълс W -:-
07:00Ямато Силфид W - Ехиме W -:-
08:00Ангевиолет Хирошима W - Куноичи W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.