ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

24'Славия София - Лудогорец 0:1

БЪЛГАРИЯ: Купа на България

12:00Гигант Съединение - ЦСКА София 1:2дуз
ПочивкаМарица Пловдив - Арда 0:0
90+'Миньор Перник - Берое 0:1
13:30Севлиево - ЦСКА 1948 0:4

СВЯТ: Световно първенство

12:00Тунис - Австралия 0:1
24'Полша - Саудитска Арабия 0:0
18:00Франция - Дания -:-
21:00Аржентина - Мексико -:-

АВСТРАЛИЯ: А-Лига - жени

04:00Уелингтън Финикс W - Уестърн Юнайтед W 1:4
06:00Бризбейн Роар W - Канбера W 1:1
06:00Нюкасъл W - ВС Уондърърс W 4:2
06:00Сидни W - Мелбърн Виктъри W 2:0

АЛЖИР: Купа на Алжир

45+'АЕ Медеа - Телагема 0:0
15:00Азазга - Гуир Абадла -:-
15:00Ел Милия - Тугурт -:-
15:00МБ Барика - Бир Бухуш -:-
24'РШГ Оран - Хруб 0:1
24'Темушент - Бордж Менаил 0:0
15:00УСФ Константин - ЕК Уед Смар -:-
24'УС Чаоуя - Хюсеин Дей 1:0

АНГЛИЯ: Национална лига

17:00Алдършот - Саутенд -:-
17:00Доркинг - Йорк -:-
17:00Йоувил - Халифакс -:-
17:00Мейдстоун - Мейдънхед -:-
17:00ОтложенОлдъм - Дагенъм & Ред -:-
17:00Олтринкъм - Ийстлей -:-
17:00ОтложенРексъм - Бромли -:-
17:00Торки - Гейтсхед -:-
17:00Уелдстоун - Скънторп -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

17:00Банбъри - Чорли -:-
17:00Блит - Бракли Таун -:-
17:00Брадфорд ПА - Бостън -:-
17:00Кетъринг - Саутпорт -:-
17:00Кидърминстър - Глостър -:-
17:00Кързън Аштън - Телфорд -:-
17:00Лемингтън - Питърбро Спортс -:-
17:00Скарбъро - Честър -:-
17:00ОтложенСпенимур - Кингс Лин -:-
17:00Файлд - Алфретън -:-
17:00Херефорд - Дарлингтън -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

24'Слау - Ийстборн Бъро 0:1
17:00Брейнтрий - Хънгърфорд -:-
17:00Дартфорд - Конкорд -:-
17:00Ст. Олбанс - Бат -:-
17:00Тонбридж - Хавънт & У -:-
17:00Уелинг - Уеймът -:-
17:00Уортинг - Челмсфорд -:-
17:00Хемптън & Ричмънд - Доувър -:-
17:00Хемъл Хемстед - Таунтън -:-
17:00Чесхънт - Оксфорд Сити -:-

АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия

17:00Бамбър Бридж - Матлок -:-
17:00Гейнсбъро - Радклиф -:-
17:00Ланкастър - Аштън Юн. -:-
17:00Ливърсидж - Гайзли -:-
17:00Марийн - Хайд -:-
17:00Морпет - Белпър Таун -:-
17:00ОтложенНантуич - Марски -:-
17:00Сталибридж - Уорингтън Райландс -:-
17:00Стафорд - ФК Юнайтед -:-
17:00Уитби - Адъртън -:-
17:00Уорингтън - Саут Шийлдс -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия

16:00ОтложенАлвечърч - Басфорд -:-
17:00Бедфорд - Бромсгроув -:-
17:00Илкъстън - Кингс Лангли -:-
17:00Колвил - Нийдъм Маркет -:-
17:00Лейстън - Редич -:-
17:00Нънийтън - Тамуърт -:-
17:00Ръшъл - АФК Ръшдън & Даймъндс -:-
17:00Ст. Айвс - Хенсфорд -:-
17:00Стратфорд - Ройстън -:-
17:00Стурбридж - Баруел -:-
17:00Хичин - Микълоувър -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

17:00Бекънсфийлд - Уестън-Супер-Меър -:-
17:00Йет Таун - Гоуспорт -:-
17:00Плимут Паркуей - Мет. Полийс -:-
17:00Пуул - Хануел Таун -:-
17:00Суиндън С - Хейс & Йединг -:-
17:00Тивъртън - Норт Лей -:-
17:00Уинчестър - Дорчестър -:-
17:00Хароу - Салисбъри -:-
17:00Хартли Уинтни - Мертир Таун -:-
17:00Хендън - Блекнел -:-
17:00Чешъм - Труро -:-

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

17:00Билърики - Канви -:-
17:00Бишъпс Стортфорд - Маргейт -:-
17:00Богнър Риджис - Харингей -:-
17:00Ейвли - Кингстониън -:-
17:00Каршалтън - Крей Уондърърс -:-
17:00Луис - Бауърс & Питси -:-
17:00Потърс - Хорнчърч -:-
17:00Уингейт & Финчли - Енфилд Таун -:-
17:00Фолкстоун - Хоршъм -:-
17:00Хейстингс - Коринтиан-Кежуълс -:-
17:00Хърн Бей - Брайтлингсий -:-

АНГЛИЯ: ФА Къп

39'Кингс Лин - Стивънидж 0:0
17:00Акрингтън - Барнет -:-
17:00Барнзли - Крю -:-
17:00Кеймбридж Юн - Гримсби -:-
17:00Оксфорд Юн - Екзитър -:-
17:00Портсмут - Милтън Кийнс Донс -:-
17:00Уимбълдън - Честърфийлд -:-
17:00Уолсол - Карлайл -:-
17:00Форест Грийн - Алвечърч -:-
17:00Хартлипул - Харогейт -:-
17:00Чарлтън - Стокпорт -:-
17:00Шефилд Уен - Мансфийлд -:-
17:00Шросбъри - Питърбро -:-
17:15Рексъм - Фарнбъро -:-
19:00Дагенъм & Ред - Джилингам -:-

АНГЛИЯ: Висша лига - Купа

24'Борнемут U21 - Брайтън U21 0:0
24'Колчестър U21 - Саутхямптън U21 0:0
16:00Суонзи U21 - Арсенал U21 -:-
17:00Брентфорд U21 - Блекбърн U21 -:-

АНГЛИЯ: Висша лига Под18

13:00Арсенал U18 - Уест Хям U18 1:4
13:00Евертън U18 - Ливърпул U18 2:1
13:00Кристал Палас U18 - Тотнъм U18 1:3
13:00Нюкасъл Юн U18 - Уулвърхямптън U18 4:1
13:00Уест Бром U18 - Лестър U18 3:0
13:00Челси U18 - Фулъм U18 1:7
13:30Съндърланд U18 - Манчестър Сити U18 1:1
24'Норич U18 - Астън Вила U18 0:0
24'Нотингам U18 - Блекбърн U18 2:0

АНГЛИЯ: Купа на Лигата - жени

19:00Шефилд Юн W - Евертън W -:-

АРМЕНИЯ: Първа лига

12:00Алашкерт 2 - Мика -:-
12:00Ширак Гюмри 2 - Западна Армения -:-

АРМЕНИЯ: Купа на Армения

24'Арарат-Армения - Урарту 0:1
17:00Пюник Ереван - Ноа -:-

АРУБА: Дивисион ди Онор

02:00Санта Фе - Юнайтед ФК 5:2

БЕЛАРУС: Купа на Беларус

12:00Слуцк - Дин. Минск 1:0
63'ФК Минск - Шахтьор Солигорск 0:1
17:00Енергетик-БГУ Минск - БАТЕ -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

12:45Дин. Минск W - Динамо Брест W 12:0
12:45Дняпро W - Зорка-БДУ W 1:2
12:45Минск ФК W - Беларус U19 W 6:0
12:45Сморгон W - Витебск W 2:5
12:45ФК Гомел W - Бобруйчанка W 0:4

БЕЛГИЯ: Чалънджър Про Лига

17:00Стандарт Лиеж U23 - Дайнзе -:-
21:00Андерлехт U23 - Беершот ФА -:-

БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1

20:30Тесендерло - РААЛ Ла Лувиер -:-
20:30Франк Боран - Кноке -:-
21:00Гент B - Антверп B -:-
21:00Льовен B - ОК Шарлероа -:-
21:00Нинове - Мандел Юнайтед -:-
21:00Сен Елоа - Бом -:-
21:00УРСЛ Визе - Десел -:-
21:00Хайст - Тийнен -:-
21:00Хогстратен - Патро Айсден -:-
21:00Шарлероа B - РФК Лиеж -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

15:30Гансхорен - Амоар -:-
15:30Солиер Спорт - Стоке-Варфюзи -:-
21:00Акрен - Намюр -:-
21:00Йете - Мо -:-
21:00Тюбиз - Варнан -:-
21:00Уарем - Верлен -:-
21:00УР Ла Лувиер - Ребекуаз -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А

15:30Ерпе Мере - КРК Харелбеке -:-
15:30Зелзате - Мерелбеке -:-
20:00Серкъл Брюж 2 - КРК Гент -:-
20:30Диелвене - Оосткамп -:-
20:30Торхаут - Ветерен -:-
21:00Аалст - Петегем -:-
21:00Ауденарде - Варегем 2 -:-
21:00Гулегем - Олса Бракел -:-
21:00Локерен-Темсе - Вестхук -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

15:30КВ Мехелен 2 - Капелен -:-
15:30Пепинген-Хале - Диегем -:-
20:30Беершот ФА 2 - Белисия Билзен -:-
20:30Тьорнхаут - Хадес -:-
21:00К. Берхем Спорт - Бохолтер -:-
21:00Лиле - Сити Пайрътс -:-
21:00Сп. Хаселт - Лондерзел -:-
21:00Тонгерен - Лира-Лиерс Берлар -:-
21:00ФК Лебеке - КРК Мехелен -:-

БЕЛГИЯ: Супер лига - жени

Полувр.Льовен W - Стандарт Лиеж W 2:0
16:30Варегем W - Фемина Волуве W -:-
20:00Мехелен W - Гент W -:-

БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени

13:00Вюствезел W - Звевезеле W -:-
16:00Генк II W - Фамкес Меркем W -:-
16:00Льовен II W - Тийнен W -:-
18:00Монс W - Молдаво W -:-
18:00РФК Лиеж W - Гент II W -:-
18:00Стандарт Лиеж II W - Вестерло W -:-
18:00Шастър W - ГБА Контих W -:-
19:30Варегем II W - РСК Андерлехт II W -:-

БЕНИН: Лига 1

17:00АСПАК - Ситатунга -:-
17:00АС Собемап - Айема -:-
17:00Динамик Джугу - Динамо Параку -:-
17:00Динамо Абомей - Бани Гансе -:-
17:00Полийс - Котон ФК -:-
17:00Реал Спорт - Бюфл ду Боргу -:-
17:00Солей - ФК Лото -:-
17:00Уида - JAK -:-

БЕРМУДА: Висша лига

21:00Съмърсет - Булевард Блейзърс -:-

БОТСВАНА: Висша лига

15:30Габороне Юн - Тауншип Ролърс -:-
16:00Джаненг Галакси - Опара Юнайтед -:-
16:00Екстеншън Гънърс - БДФ XI -:-
16:00Маситоака - Полийс XI -:-
16:00Морупуле - Холи Гоуст -:-
16:00Призънс XI Габороне - Илевън Ейнджълс -:-
16:00Суа Фламингос - Секюрити Системс -:-

БУРКИНА ФАСО: Висша лига

17:30АСЕК Кудугу - Маджестик -:-
17:30АСФА Йенега - Салитас -:-
17:30Бобо-Диуласо - Сонабел Уагадугу -:-
19:45Кадиого - Витес -:-

БУРУНДИ: Примус Лига

15:00Бужумбура С. - Магара Йънг Бойс -:-
15:00Динамик - Фламбо дю Сантр -:-
15:00Олимпик С. - Льо Месажи Нгози -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

14:30Верея - Ямбол 1915 -:-
14:30Загорец - Борислав Първомай -:-
14:30Карнобат - Лок. Пловдив II -:-
14:30Розова долина - Атлетик Куклен -:-
14:30Сокол Марково - Спартак Пловдив -:-
14:30Черноморец 1919 - Берое II -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

14:00Балкан Ботевград - Чавдар Етрополе -:-
14:00Ботев Ихтиман - ЦСКА 1948 III -:-
14:00Вихрен - Левски София II -:-
14:00Гоце Делчев - Банско -:-
14:00Костинброд - ЦСКА София II -:-
14:00Кюстендил - Рилски Спортист -:-
14:00Левски Раковски - Славия София 2 -:-
14:00Надежда Доброславци - Септември Симитли -:-
14:00Оборище - Владая -:-
14:00ОтложенСептември София 2 - Марек -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

14:00Ботев Нови Пазар - Спартак Варна II -:-
14:00Доростол - Рилци -:-
14:00Локомотив Русе - Черно море II -:-
14:00Светкавица - Септември Тервел -:-
14:00Шумен 2007 - Черноломец -:-

ГВИНЕЯ: Лига 1

18:00Калум Стар - Вакрия -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

Полувр.ШК Вайхе-08 - Емден 1:1
24'Делменхорст - Хилдесхайм 0:0
24'Ст. Паули II - Фьоникс Любек 0:1
24'Холщайн Кил II - Лооне 1:0
16:00БШФ Реден - Бремер -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

64'Ерфурт - Бабелсберг 4:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад

24'Алемания Аахен - Оберхаузен 2:0
15:00ОтложенАлен - Вуперталер -:-
24'Б. Мьонхенгладбах II - Каан-Мариенборн 1:0
24'Бохолт - Дюрен 0:1
24'Ватеншайд - Пройсен Мюнстер 0:0
24'Виденбрюк - Дюселдорф II 0:0
24'Кьолн II - Рьодингхаузен 2:0
24'Липщад - Фортуна Кьолн 1:0
24'Щрелен - Шалке II 0:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

24'Аален - Фрайберг 0:0
24'Балинген - Франкфурт 0:0
24'Валдорф - Айнтрахт Трир 1:0
24'Кикерс Офенбах - Вормс 0:0
24'Улм - Майнц II 2:0
24'ФК 08 Хомбург - РВ Кобленц 0:0
24'Щайнбах Хайгер - Фулда Ленерц 1:0
24'Щутгарт II - Балингер 0:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

24'Аубщад - Ансбах 09 0:0
24'Аугсбург II - Швайнфурт 1:1
24'Бургхаузен - Ашафенбург 0:1
24'Вюрцбургер Кикерс - Айхщат 1:0
24'Илертисен - Бухбах 0:0
24'Райн/Лех - Нюрнберг II 0:0
24'Фюрт II - Тюргюджю Мюнхен 0:1
24'Ханкофен-Хайлинг - Пипинсрийд 0:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север

67'Ратенов - Малсдорф 2:1
65'Рощокер ФК - Пампов 3:1
14:301. ФК Франкфурт - Целендорф -:-
45+'РШФ Айнтрахт - ШФК Херта 0:0
Полувр.Тасмания Берлин - Ханза Рощок II 0:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

45+'Айнхайт Рудолщад - Фрайтал 0:1
45+'Ан дер Фанер Хое - Бишофсвердаер 0:0
45+'Грима - Бауцен 0:0
Полувр.Кришов - Ауербах 0:0
Полувр.Оберлаузиц - Хале 1:0
45+'ШФ 1890 Вестерхаузен - Зандерсдорф 1:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн

45+'Бордесхолм - ШК Вайхе-08 II 0:0
24'Ноймюнстер - Екернфьордер ШФ 1:0
24'Пансдорф - Килия Кил 0:1
15:00ОтложенХайдер СФ - Дорнбрайте Любек -:-
24'Хузумер - ГВ Зибенбаумен 0:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург

56'Дасендорф - Аймсбутелер 2:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен

67'БТШ Нойщад - Леер 0:1
59'Вердер Бремен III - Блументалер 2:2
24'Аумунд-Фегезак - Бринкумер 0:0
15:00Бремерхавен - Шваххаузен -:-
24'Фатан Бремен - Комет Арстен 1:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

24'Алценау - Гийсен 0:0
15:30Айнтрахт Франкфурт II - ШФ Щайнбах -:-
15:30ОтложенВайденхаузен - Хадамар -:-
15:30Валдгирмес - Унтер-Флокенбах -:-
15:30Фернвалд - РВ Валдорф -:-
17:00Ерлензее - Щадталендорф -:-
17:00ТУШ Диткирхен - Тюрк Гюджю Фрийдберг -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

24'Пирмазенс - Ауерсмахер 0:0
15:30Кайзерслаутерн II - Дифлен -:-
15:30Карбах - Арвайлер -:-
16:30Пфедерсхайм - ШГ 2000 Мюлхайм-Керлих -:-
17:00Айсбахтал - Шот Майнц -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

15:00ОтложенБамберг - ДЮК Бамберг -:-
15:00ОтложенВюрцбургер ФФ - Байерн Хоф -:-
15:00ОтложенГебенбах - АТШФ -:-
15:00ОтложенГеесдорф - Гросбардорф -:-
15:00Ноймаркт - Абтсвинд -:-
15:00ОтложенШФ Донаущауф - Хам -:-
17:00Регенсбург II - 1. СК Фойхт -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг

24'Дахау - Ерлбах 0:0
24'Дизенхофен - Кирханшьоринг 0:0
15:00Ландсберг - Котерн-Ст. Манг -:-
24'Нордлинген - Меминген 0:0
15:00Розенхайм - Гархинг -:-
24'Шалдинг - Изманинг 0:0
24'Швабен Аугсбург - Гунделфинген 2:0
17:00Мюнхен 1860 II - Инголщад II -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

24'Бакнанг - Ройтлинген 0:0
24'Пфорцхайм - 1. Гьопингер Шпортферайн 1895 1:0
15:00Равенсбург - Офенбургер -:-
24'ФК 08 Вилинген - Холенбах 1:1
15:30АТШФ Мучелбах - Некарзулмер -:-
15:30Бисинген-Бисинген - Гросашпах -:-
15:30Оберахерн - Рилазинген-Арлен -:-
15:30ФК Нотинген - Щут. Кикерс -:-
15:30ФК Холцхаузен - Фрайбургер -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

15:15Зонсбек - ТФД Фелберт -:-

ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север

13:00Котбус U19 - Целендорф U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени

24'Айнтрахт Франкфурт W - Байер Леверкузен W 0:0
17:00Вердер Бремен W - Фрайбург W -:-

ГИБРАЛТАР: Национална лига

17:00Колидж 1975 ФК - Линкълн Ред Импс -:-
19:30Линкс - Манчестър 62 -:-

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

11:30Гагра - Динамо Батуми 1:4
11:30Локо. Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 0:1
11:30Самгурали - Динамо Тбилиси 1:1
11:30Телави - Дила Гори 1:1
11:30Торпедо Кутаиси - Болниси 3:0

ГЪРЦИЯ: Супер лига 2

83'ПАОК B - Кардица 2:0
24'АЕК B - Руф ФК 0:0
24'Аполон Лариса - АЕЛ Лариса 0:0
24'Олимпиакос B - Илиуполи 0:0

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1

15:00А. Астерас - Аполон Паралимниу -:-
15:00Арис Авато - Докса Драмас -:-
15:00Кампаниакос - Александруполи -:-
15:00Пантракикос - Орфеас Ксанти -:-
15:00Посейдонас Миханьонас - Хрисуполис -:-
15:00Термайкос ФК - Бирон Кавала -:-
15:00Ф.К. Пандрамайкос - М. Александрос Орфаниу -:-

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4

15:00Патрай - Фойникас Н. Епидавру -:-

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 5

15:00Порос - АО Тибакиу -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени

65'Нордселанд W - КолдингК W 1:0

ЕВРОПА: Висша лига (Крим)

13:00Кизилташ - Рубин Ялта 1:2
13:00Океан Керч - Алуща 5:1
13:00ТСК Симферопол - ФК Севастопол 2:4
13:00ФК Ялта - Спарта-КТ 0:3

ЕГИПЕТ: Купа на Египет

17:00Замалек - Ал Масри -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

24'Билдкон - Занако 0:0
24'Грийн Ийгълс - Призън Лепардс 0:0
24'ЗЕСКО - Нчанга Рейнджърс 2:0
24'Кабве - Грийн Бъфалос ФК 0:0
24'Лумвана Рейдънтс - Ред Ароус 0:0
24'НАПСА Старс - Нкана 0:0
24'Пауър Динамос - Форест Рейнджърс 0:0
24'ФК МЮЗА - Нквази 1:0

ИНДИЯ: Супер Лига

65'Гоа - Бенгалуру 0:2
16:00АТК Мохун Баган - Хайдербад -:-

ИНДИЯ: И-Лига

10:30Судева Делхи - Раджастан Юнайтед 1:3

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 2 - Първи кръг

08:15ОтложенПерсеуар Уаропен - ПСБС Биак Нумфор -:-
09:15ОтложенПерсипал БУ - Калтенг Путра -:-
10:15ОтложенПерсиджап Джепара - Персипа Пати -:-
10:15ОтложенПСИМ Йогякарта - ПСГ Пати -:-
10:15ОтложенПСКЧ Чимахи - Персеранг Серанг -:-
10:30ОтложенДелтрас Сидоаро - Персипура Яяпура -:-
10:30ОтложенПСКС Силакап - Персикаб -:-
11:00ОтложенПерсирая Ацех - Семен Паданг -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

17:15Алавес - Виляреал B -:-
17:15Малага - Понферадина -:-
19:30Албасете - Сантандер -:-
19:30Р. Овиедо - Мирандес -:-
23:00Лас Палмас - Тенерифе -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1

17:00Райо Махадаонда - Алкоркон -:-
17:00Сан Фернандо - Селта Виго B -:-
19:00КД Бадахос - Кордоба -:-
19:00Леонеса - Унионистас де Саламанка -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2

17:00Алкояно - Калахора -:-
17:00Сабадел - Логронес -:-
19:00Кастейон - Мурсия -:-
19:30Барселона B - Нумансия -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1

17:30Бургос Промесас - Арентейро -:-
18:00Гихуело - Полворин -:-
19:00Ларедо - Р. Овиедо B -:-
20:00Оуренсе - Торелавега -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2

17:30Мутилвера - Тарасона -:-
18:00Расинг Риоха - Реал Сосиедад C -:-
18:00Сан Хуан - Утебо ФК -:-
18:00Сирбунеро - Исара -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3

19:00Еспаньол B - Валенсия B -:-
20:00Алсира - Олот -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 4

17:00Гранада B - Хувентуд Торемолинос -:-
17:00Кадис B - Йекляно -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5

18:00Гуадалахара - Леганес B -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1

20:30Рапидо де Боусас - Алондрас -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2

20:00Л'Ентрего - Кондал -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3

16:45Торина - Самано -:-
17:00Ескобедо - Соларес -:-
18:00Атлетико Алберисиа - УК Картес -:-
18:00Кастро - Кайон -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4

17:00Анайтасуна ФТ - Урдулис -:-
17:30Аурера Ондароа - Сан Игнасио -:-
17:30Пасая - Витория -:-
18:00Лейоа - Лахун Онак -:-
18:00СКД Дуранго - Деусто -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5

16:30УЕ Тона - Рапитенса -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6

17:00Атзенета - Торент -:-
17:00Еркулес B - Ориуела -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7

19:30Райо Валекано B - Тривал Валдерас -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8

16:45Ла Вирхен - Паленсия КФ -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9

14:00Уракан Мелия - Уетор Тахар -:-
20:00Малага Сити - Атлетико де Поркуна -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10

17:00Сеута B - Херена -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11

16:30Интер Манакор - Меркадал -:-
17:00Побленсе - ПЕ Сант Жорди -:-
17:00Сойер - Пеня Индипендънт -:-
17:30Бинисалем - Манакор -:-
18:00Андрач - КЕ Сант Жорди -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12

23:00Сан Фернандо - Естрея 2:0
18:00Вия Санта Брихида - Гран Тарахал -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13

17:30Мулено - Сиудад де Мурсия -:-
18:30Алкантария - Сиудад Сиеса -:-
19:00Молиненсе - Расинг Мурсия -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14

17:45Йерененсе - Монтеермосо -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15

16:30Кортес - Вайе Егес -:-
16:30Памплона - Субиса -:-
17:30Бети Онак - Алесвес -:-
17:30Оберена - Ардой -:-
18:45Бурладес - Уарте -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16

17:30Пеня Балсамайсо - Аро Депортиво -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18

17:30Вияканяс - Виярубия -:-

ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени

13:00Леванте W - Севиля W 5:1
13:00Мадрид К. W - Уелва W 2:3
17:00Виляреал W - Атлетик Билбао W -:-
19:15Реал Мадрид W - Алама W -:-

ИСПАНИЯ: Примера Федерасион - жени

12:00Деп. Ла Коруня W - Тенерифе B W 4:0
13:00Касереньо W - Кордоба W 1:0

ИТАЛИЯ: Серия Б

16:00Парма - Модена -:-
19:00Пиза - Тернана -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Група B

15:30Анкона - Торес -:-
15:30Монтеварки - Реканатезе -:-
15:30Олбия - Чезена -:-
15:30Фиоренцуола - Алесандрия -:-
18:30Губио - Сан Донато -:-
18:30Ентеля - Вис Пезаро -:-
18:30Имолезе - Понтедера -:-
18:30Реджана - Римини -:-
18:30Сиена - Карарезе -:-
18:30Фермана - Лукезе -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група G

15:30Паганезе - Сарабус Олиастра -:-

ИТАЛИЯ: Примавера 2

11:30Монополи U19 - Реджина U19 3:0
13:00Салернитана U19 - Беневенто U19 -:-
15:00Дженоа U19 - Алесандрия U19 -:-
15:00Падова U19 - Спал U19 -:-
15:30Венеция U19 - Виченца U19 -:-
15:30Витербезе U19 - Асколи U19 -:-
15:30Ентеля U19 - Пиза U19 -:-
15:30Имолезе U19 - Специя U19 -:-
15:30Комо U19 - Бреша U19 -:-
15:30Кротоне U19 - Нуова Козенца U19 -:-
15:30Монца U19 - Кремонезе U19 -:-
15:30Пескара U19 - Лацио U19 -:-
15:30Порденоне U19 - Читадела U19 -:-
15:30Реджана U19 - Албинолефе U19 -:-
15:30Тернана U19 - Перуджа U19 -:-
15:30ФералпиСало U19 - Парма U19 -:-

ИТАЛИЯ: Серия А - жени

90+'Рома W - Помиляно W 2:0
15:30Фиорентина W - Милан W -:-

ИТАЛИЯ: Серия Б - жени

15:30Арецо W - Торес W -:-

КАМБОДЖА: CPL - Шампионска група

90+'Висакха - Пном Пен Краун 2:3
90+'Свай Риенг - Боеунг Кет 2:1

КЕНИЯ: Висша лига

13:00Софапака - Рейнджърс 0:0
69'Нзоя Шугар - Бандари 0:0
24'Бидко Юнайтед - Гор Махия 0:1
15:00ОтложенЛеопардс - Вихига -:-
15:00ОтложенМатаре Юн. - Полиция ФК -:-
15:00ОтложенУазито - Таланта ФК -:-

КЕНИЯ: Супер лига

Полувр.Наивас ФК - Мара Шугър 0:0
15:00ОтложенАПС Бомет - Асад -:-
15:00ОтложенГусии - Кисуму Ол-Старс -:-
15:00ОтложенМигори - Муранга -:-
15:00ОтложенФорчън Сако - Вихига Юнайтед -:-
15:00ОтложенШабана - Kajiado -:-
15:00ОтложенDarajani Gogo - МЧФ -:-

КИПЪР: Първа дивизия

17:00Кармиотиса - Докса -:-
19:00АЕК Ларнака - Аполон -:-

КИПЪР: Дивизия 2

45+'Закакиу - М.Е.А.П. Нису 1:0
Полувр.Ксилотимву 2006 - Омония Арадипу 0:1
45+'Отелос Атиену - Алки Ороклини 1:0
Полувр.Паеек - Агия Напа 0:0
45+'Пея 2014 ФК - Олимпиада Лимпион 1:0

КИТАЙ: Супер Лига

09:00Далиан Про - Мейжоу Хака 2:1
09:00Чанчун Ятай - Цанджоу 0:2
11:30Шандун Тайшан - Ухан ФК 5:0
13:00Хъбей - Джъдзян Профешънъл 1:6
90+'Гуанджоу ФК - Хънан Сонгшан Лонгмен 1:1
90+'Шънджън - Ухан Три Таунс 0:4
65'Тиендзин Джинмен Тайгър - Шанхай Порт 0:0

КИТАЙ: Китайска суперлига

08:30Зибо Куджу - Спортен университет Пекин 2:1
08:30Куншан - Суджоу Донгу 0:2

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Промоция - Плейофи

03:00Уила - Киндио 2:0

КОСОВО: Суперлига

65'Дреница - Дрита 0:1
65'Феризай - Дукаджини 0:0

КОСТА РИКА: Купа на Коста Рика

04:15Пунтаренас ФК - Гуадалупе 2:1дуз
23:00Гуанакастека - Алахуеленсе -:-

КОТ Д'ИВОАР: Лига 1

17:30Лис Сасандра - Спортинг Ганьоа -:-
19:45Сан Педро - СОЛ -:-

КУБА: Лига Насионал - Клаусура

22:00Артемиса - Лас Тунас -:-
22:00ФК Вия Клара - ФК Гуантанамо -:-
22:00ФК Камагуей - ФК Сиенфуегос -:-
22:00ФК Сантяго де Куба - ФК Ла Хавана -:-

ЛЕСОТО: Висша лига

15:00Галакси - Матлама -:-
15:00Лифофане - Леоли -:-
15:00Маноняне - Дифенс Форс -:-
15:00Ноути Бойс - CCX -:-

ЛИБЕРИЯ: LFA Първа Дивизия

20:00Хевън Илевън - Фрийпорт -:-

ЛИБИЯ: Висша лига

15:00Ал Тааун - Ал Ахли Бенгази -:-
15:30Ал Мадина - Асария -:-

ЛИВАН: Висша лига

48'Салам Згарта - Ал Газиех 0:1
Полувр.Сафа - Ал Сахел 0:2
16:00Бурж ФК - Ал Ахед -:-

ЛИТВА: Л Лига - Изпадане

67'Ритеряй 2 - Шилюте 2:0

ЛЮКСЕМБУРГ: Национална Дивизия

17:00Жьонес Еш - Диферданж -:-

МАВРИЦИЙ: Лига на Мавриций

13:30АС Вакоа - Петит Ривиер -:-
16:30Порт Луис - Антант Буле -:-

МАЛАЙЗИЯ: Купа на Малайзия

24'Джохор ДТ - Селангор 0:0

МАЛИ: Премиър Дивизия

17:45УС Бугуни - ЛК Бамако -:-
17:45ЮСК Кита - Онс Креатърс -:-
18:00Бинга - Блек Старс -:-
20:00АС Полийс - Фут Елит -:-

МАРОКО: Ботола 2

17:00Итихад Хемисет - Шабаб Бен-Герир -:-
17:00Стад Марока - Уидад Фес -:-
18:00Раджа Бени Мелал - Видад Темара -:-
18:00Хемис Земамра - Рапид Уед Зем -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

15:00Коста до Сол - Феровиаро -:-
15:00Феровиарио Накала - ЛД Мапуто -:-

НАМИБИЯ: MTC Премършип

14:00Илевън Аролс - Йънг Африканс -:-
14:00Майти Гънърс - Йънг Бразилиънс -:-
14:00Ситизънс - Жулиньо Спортинг -:-
14:00УНАМ - Орландо Пайрътс -:-
17:00Сивикс - Лайф Файтърс -:-
17:00Тура Меджик - Тайгърс -:-

НИГЕР: Лига 1

17:00АСФАН - Тауа -:-
17:00Нигелек - Еспоар -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие

15:30Йонг Спарта Ротердам - Екселсиор Мааслаус -:-
15:30Харденберг - Спакенбург -:-
16:00АФК - Остзаан -:-
16:00Ейселмервогелс - Схевенинген -:-
16:00Райнсбургсе Бойс - Йонг Волендам -:-
16:30Катвайк - Лисе -:-
16:30ТЕК - Нордуик -:-
16:30ХФК - Козакен Бойс -:-
19:00Де Треферс - Куик Бойс -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие

15:30АКВ Асен - ФФОГ -:-
15:30Барендрехт - Тер Лееде -:-
15:30Райнвогелс - ГФФФ -:-
15:30РКАВ Волендам - Спарта Нейкерк -:-
15:30Стапхорст - Стедоко -:-
15:30ФФ ДОВО - АСВХ -:-
15:30Харкемасе Бойс - Спортлуст -:-
16:00Ермело - Екселсиор 31 -:-
16:00Урк - Хук -:-
20:00ОСС'20 - ФФСБ -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П21 - Есенен сезон

15:30Граафшап U21 - Ден Хааг U21 -:-
15:45ФК Емен U21 - Гронинген U21 -:-
16:00Вилем II U21 - Фейенорд U21 -:-
16:00Цволе U21 - Алмере Сити U21 -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Есенен сезон

15:30Аякс U18 - ПСВ U18 -:-
16:00АЗ Алкмаар U18 - Цволе U18 -:-
16:00Ден Хааг U18 - Фейенорд U18 -:-
16:15ФК Твенте/Хераклес U18 - Граафшап U18 -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

00:00Окотал U20 - Ферети U20 -:-

НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Национална лига - Шампионска група

02:00Оукланд Юнайтед - Напиер Сити 3:2
04:00Оукланд Сити - Мелвил 2:0

НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Национална лига - жени

01:30Кепитъл Футбол W - Уестърн Спрингс W 3:2
02:00Кантърбъри Юнайтед W - Оукланд Юнайтед W 7:2

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1

44'Ал Уроба - Ал Таид 0:0
44'Ал Фуджайра - Ал-Таавон 0:1

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: League Cup

39'Ал Дафра - Аджман 0:0
39'Итихад Калба - Aл Уахда 1:0
17:30Ал Шарджа - Бани Яс -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

12:00Корона Келце U19 - Легница U19 2:2
12:00Погон Шчечин U19 - Ескола Варшава U19 5:0
13:00Легия U19 - Ягелония U19 -:-
13:00Лех Познан U19 - Краковия U19 5:0
13:30Шльонск В. U19 - Лехия Г. U19 -:-
14:30Раков Ченстохова U19 - Горник З. U19 -:-

ПОЛША: Купа на Полша - жени

10:00Маркус Гдиня W - Погон Тчев W 3:5
13:00Биеджиховице W - Островия W 0:12
13:00Медик Конин W - УКС ШМС Лодз W 0:6
13:00Мишленице W - Тройка Сташковка W -:-
13:00Погон Шчечин W - Бидгошч W 1:0
13:00Скра W - Шльонск Вроцлав W 0:3
13:00Старе Обожиска W - УЯ Краков II W -:-
14:00Зомбки W - Стомиланки Олщин W -:-
18:00Водислав Шльонски II W - ЛФА Шчечин W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3

13:00Спортинг B - Фонтиняш 2:2
24'АД Фафе - Санжоанензе 0:0
17:00Амора - Монкарапашензе -:-
17:00Брага B - КДК Монталегре -:-
17:00Канелаш 2010 - Варзим -:-
17:00Оливейра Хоспитал - Академика -:-
17:00Паредес - Сао Жоао Вер -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Лигата

13:00Оливейренсе - Фейрензе 0:0
17:00Фамаликао - Академико Визеу -:-
20:45Брага - Трофенсе -:-
22:45Бенфика - Пеняфиел -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени

17:00Фамаликао W - Спортинг W -:-

РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1

15:00АС БНГ - Наталис -:-
17:00Етоал дю Конго - Шемино -:-

РУАНДА: Висша лига

24'Етансел - Рутсиро 0:0
15:00ЗабавенПолийс - Горила -:-
24'Сънрайз - Бугесера ФК 0:0

РУМЪНИЯ: Лига 2

11:00Бая Маре - Виторул Тг. Жиу 1:2
11:00КСК Думбръвица - Униреа Констанца 2:0
11:00КСС Слатина - Политехника Тимишоара 0:0
11:00Металоглобус Букурещ - Прогресул Спартак 3:0
79'Униреа Слобозия - У. Деж 1:1
16:00Поли Яши - Дин. Букурещ -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1

14:00Бродок - Данте Ботошани -:-
14:00Буковина Радаути - Виторул Дарабани -:-
14:00Фореста Сучава - Шомуз Фълтичени -:-
14:00Чехлаул - КСМ Бакъу -:-
14:00Щийнца Мирослава - Миеркуря Чук 2 -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2

14:00Воинца Лимпезиш - Спортинг Лиещи -:-
14:00Динамо Бакъу - Униреа Бранищеа -:-
14:00КСМ Фокшани - Аеростар -:-
14:00Металул Бузъу - КСМ Ръмнику Сърат -:-
14:00Фортино Янка - Браила -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3

14:00Агрикола Борчеа - Глория Албещ -:-
14:00Волунтари 2 - Глория Банеаса -:-
14:00Инаинте Моделу - Кълъраш -:-
14:00Реколта Г. Дожа - Афумати -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4

14:00Морени - Унирея Басков -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5

14:00КСО Плопени - Сепси 2 -:-
14:00Олимпик Зарнещи - Кидс Тампа Брашов -:-
14:00Паулещи - Одорхею -:-
14:00СР Брашов - Крепост Ръшнов -:-
14:00Търгу Секуйеск - Блежой Виспещ -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6

14:00Виторул Дъещ - Петролул Поткоава -:-
14:00Калиманещи - Четатеа -:-
14:00Спортинг Рошиори - КС У Крайова 2 -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8

14:00Аурул Брад - Виторул Шимиан -:-
14:00Жиу Петрошани - Прогресул Езериш -:-
14:00Лупак - Хацег -:-
14:00КСМ Решица - Инеу -:-
14:00Теуз Чермей - Бишнов -:-
14:00Шоими Липова - Прогресул Печика -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9

14:00Виторул Клуж - Авънтул Регин -:-
14:00Корвинул Хунедоара - Униреа Алба-Юлия -:-
14:00Окна Муреш - Металургистул Куджир -:-
14:00Унив. дин Алба Юлия - Санататеа Клуж -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10

14:00КСМ Залъу - Шимлеу Силванией -:-
14:00КСМ Сату Маре - Глория 2018 Бистрица -:-
14:00Сигет Марматией - Виктория Карей -:-
14:00ФК Бихор - ЧФР Клуж II -:-

РУСИЯ: Купа на Русия - Групова фаза

24'Сочи - ЦСКА Москва 0:1
24'Торпедо Москва - Урал 0:0

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино

16:00Космос - Фиорентино -:-
16:00Пенароса - Ла Фиорита -:-
16:00Тре Фиори - Доманяно -:-
19:30Фолгоре - Кайлунго -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

17:00Малта U19 - Германия U19 -:-
20:00Полша U19 - Португалия U19 -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

12:00Гарбарния (Pol) - Плоцк (Pol) 2:1
12:00Петролул (Rou) - Волунтари (Rou) 0:0
12:00ФК Арджеш (Rou) - Тунари (Rou) 3:2
12:30Краковия (Pol) - Банска Бистрица (Svk) 1:0
13:00Орхус (Den) - Хорсенс (Den) -:-
Изчаква
резултат
Ст. Пьолтен (Aut) - Ческе Будейовице (Cze) 3:0
57'Лудвигсфелдер (Ger) - Херта Берлин (Ger) 0:5
45+'Нордселанд (Den) - Колдинг ИФ (Den) 0:0
14:00Пафос (Cyp) - Олуейс Реди (Bol) -:-
24'Милуол (Eng) - Брьондби (Den) 0:0
24'Хибърниън (Sco) - Мидълзбро (Eng) 0:0
16:00Фарул Констанца (Rou) - Панетоликос (Gre) -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип

17:00Дънганън - Гленавон -:-
17:00Клифтънвил - Нюри Сити -:-
17:00К. Рейнджърс - Балимена -:-
17:00Портадаун - Гленторан -:-
19:30Линфийлд - Крусейдърс -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат

17:00Баликлеър - Инститют -:-
17:00Балинамалард - Нокбрейда -:-
17:00Дергвю - Логгъл -:-
17:00Уорънпойнт - Ардс -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига

63'Силекс - Струга 0:2

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига

14:00Беласица - Кожуф Гевгелия -:-
14:00Беса 1976 - Борец -:-
14:00Воска Спорт - Охрид -:-
14:00КФ Гостивар - Детонит Плачковица -:-
14:00Лок. Скопие - Пелистер -:-
14:00Саса - Караорман -:-
14:00Слога Виница - Арсими -:-
14:00Тетекс - Вардар -:-

СЕЙШЕЛИ: Първодивизионна лига

13:30Кот Д'Ор - Ансе Реюниън -:-
14:00Нортърн Динамо - Бел Еър -:-
17:00ЛМС - Ред Стар -:-

СЕНЕГАЛ: Лига 1

18:30Дуан - Дженерейшън Ф. -:-
18:30Жарааф - Дакар СК -:-
18:30Сонакос - УС Гори -:-
18:30Тенгет - Лянгер -:-

СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени

15:30Ружомберок W - Тренчин W -:-

СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига

Полувр.Белтинци - Доб 0:1
Полувр.Рудар - Ядран Декани 0:0
Полувр.Триглав - НК Кърка 0:4
Полувр.Фузинар - Приморие 1:0

СЛОВЕНИЯ: 1. СЖНЛ - жени

12:00МСМ Птуй W - Приморие W 3:1
14:00Радомле W - Крим W -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

13:00Муанг Тонг Юн - Банкок Юн 1:1
65'Патум Юнайтед - Чианграй Юн 2:1

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

12:30Утаи Тани - Трат ФК 2:0
13:00Самут Пракан Сити - Убон Тани 1:1
90+'Након Си - Касетсарт 2:0
63'Чиангмай ФК - Чайнат 0:1

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

13:00Додома Джиджи - Намунго 0:1
24'Руву Шутинг - Сингида Биг Стар 0:0
17:15Йънг Африканс - Мбея Сити -:-

ТОГО: Национален шампионат

17:00Бина - АС Того-Порт -:-
17:00Еспоар - Сара Спорт -:-

ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига

11:30Енергетик - Алтин Асир -:-
12:00Небитчи - Ахал -:-
12:00ФК Ашхабад - Шагадам -:-

ТУРЦИЯ: 1. Лига

12:30Тузласпор - Йени Малатияспор 0:0
24'Болуспор - Сакарияспор 0:0
18:00Генчлербирлиги - Ризеспор -:-

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група

13:00Арнавуткьой Бл. - Бурсаспор 3:0
13:00Менеменспор - Батман Петролспор 1:1

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група

13:00Етимесгут - Анкара Демирспор 0:4
13:00Караджабей Беледиеспор - Коджаелиспор 2:2

ТУРЦИЯ: Суперлига - Жени

12:00Фомгет Генчлик Ве Спор W - Киречбурну W 15:1
13:00Фенербахче W - Беледиеси W 7:0

УГАНДА: Висша лига

24'УРА СК - Вайпърс 0:0

УЕЛС: Уелс Юг

16:00Кумбран Селтик - Понтардауе -:-
16:00Лантуит Мейджър - Камбриън & Клудах -:-
16:00Ънъшир Албиънс - Трефелин -:-
16:30Афан Лидо - Бритън Фери -:-
16:30Бари - Кармартън Таун -:-
16:30Гойтър Юн - Ланели -:-
16:30ОтложенСуонзи Юнивърсити - Тафс Уел -:-

УЕЛС: Уелс Север

15:30ОтложенХолихед - Ландидно -:-
16:00Гресфорд - Колвин Бей -:-
16:00Молд Александра - Бъкли -:-
16:00Чърк ААА ФК - Друидс -:-
16:30Пенринкох - Ланидлойс -:-
16:30Портмадог - Гийлсфийлд -:-
16:30Престатин - Конуи Боро -:-

УЕЛС: Купа на Лигата

24'Бала - Кардиф Метрополитън 1:0
24'Конас К. - Тафс Уел 0:0

УКРАЙНА: Висша лига

13:00Ингулец - Верес-Ривне 1:0
64'Динамо Киев - Металист 1925 Харков 0:0

УКРАЙНА: Перша лига

12:00Диназ Вишгород - ФСК Мариупол 1:4
13:00МФК Металург - Оболон 1:2

УКРАЙНА: Юношеска лига

12:00Лвов U19 - Колос Коваливка U19 1:2
12:30ОтложенЗаря U19 - Минай U19 -:-

УКРАЙНА: Първенство - жени

12:00Пантърс ФК Уман W - Ладомир W 0:6
12:00Шахтьор Донецк W - Динамо Киев W 2:1
17:00ОтложенВерес-Ривне W - ЕМК Подоле W -:-

УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига

66'Гирмот - Сегед 0:1

УНГАРИЯ: НБ III - Запад

69'Татабаня - ВЛШ Веспрем 0:0

УНГАРИЯ: НБ I - жени

13:00Келен W - Халадаш W -:-
14:00Диошдьор W - Астра Унгария W -:-
14:00МТК Унгария W - Академия Пушкаш W -:-
14:00Сент Михай W - Ференцварош W -:-
14:00Уйпещ W - Дьор W -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А

15:30Коломб - Поаси -:-
16:00Евру - Рен II -:-
16:00Каен II - Гранвил -:-
16:00Сен-Прив - Гингам II -:-
16:00Шартър - Бове -:-
16:00Шатобриан - Сен-Мало -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B

16:00Епинал - Агно -:-
16:00Люзитанос - Белфор -:-
16:00Сент-Женвиев - Метц II -:-
16:00Уаскал - Кретей -:-
16:00ФК 93 - Фльори – Мерожи -:-
20:00Сент Куентин - Безансон -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C

16:00Грас - Кане Русийон -:-
16:00Иер - Фрежус Сан Рафаел -:-
16:00Луан Кюизо - Маринян -:-
16:00Обан - Тонон-Евиан -:-
16:00Оксер II - Сете -:-
20:00Алес - Тулон -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D

16:00Андрезию - Анже II -:-
16:00Бурж 18 - Стад Бордуле -:-
16:00Сомюр Олимпик - Мулен-Изьор -:-
16:00Шамелиер - ГОАЛ ФК -:-
20:30Нант II - Бержерак -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

15:30Льо Авър W - Дижон W -:-
15:30Монпелие W - Роаси W -:-
15:30ПСЖ W - Гингам W -:-
15:30Сойо W - Бордо W -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 2 - жени

16:00Тонон Евиан W - Ст. Етиен W -:-
19:00Метц W - Орлеан W -:-

ХОНГ КОНГ: Висша лига

09:00Саутърн Дистрикт - Шам Шуй По 3:0
09:00HK U23 - Хонг Конг Рейнджърс 0:5
12:00Китчи - Ейстърн АА 3:0

ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ

68'Ориент - Цибалия 2:1
Полувр.Вуковар 1991 - Дугополе 0:0
Полувр.Драговоляц - Кустошия 0:1
Полувр.Дубрава - Бело Бърдо 0:0
Полувр.Рудеш - Кроация Змиявци 1:0
Полувр.Солин - Ярун 0:0

ХЪРВАТИЯ: Druga NL

Полувр.Белишче - Меджимурие Чаковец 1:0
14:30Гробничан - Загорец -:-
Полувр.Ждралови - Беловар 0:1
Полувр.Марсония - Дуго Село 1:1
Полувр.Сесвете - Зрински Юревац 0:0
Полувр.Търне - Хърваче 0:0

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

13:00Дечич - Йединство 0:1
13:00Искра - Морнар Бар 2:1
13:00Рудар - Арсенал Тиват 0:0

ЧЕХИЯ: МОЛ Къп

16:00Либерец - Сигма Оломуц -:-

ЧЕХИЯ: Устецки КП

11:15Нещемице - ФК Илове 2:3дуз
24'Модлани - Черновице 2:0
17:00Олдрихов - Жатец -:-

ЧЕХИЯ: Типспорт лига

11:30Бохемианс - Таборско 3:1
11:30Простейов - Скалица 2:2
11:30Хрудим - Варнсдорф 2:0

ЧЕХИЯ: Купа на Чехия - Жени

14:00Теплице W - Либерец W -:-
16:00Пардубице W - Спарта Прага W -:-
16:00Ческе Будейовице W - Славия Прага W -:-
16:30Злин W - Словачко W -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

19:00Вил - Лозана Уши -:-
19:00Тюн - Вадуц -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига

15:00Йънг Бойс II - Ст. Гален II -:-
16:30Базел II - Баден -:-
17:00ЙФ Ювентус - Брюл -:-
17:00Киасо - Буле -:-
17:00Люцерн II - Брайтенрайн -:-
17:00Раперсвил - Етоал Каруж -:-
17:00Хам - Кринс -:-
17:00Цюрих II - Бавуа -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

15:15Кофран - Сион II -:-
17:00Вьове - Порталбан -:-
17:00Ешален - Мартини -:-
18:00Конкордия - Гранд-Саконекс -:-
18:00Мейран - Тер Сант -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2

16:00Мюнзинген - Волен -:-
16:00Роткройц - Конкордия -:-
17:00Дорнах - Блек Старс -:-
17:00Золотурн - Еменбрюке -:-
17:00Ксамакс U21 - Мури -:-
17:00Шьоц - Баскур -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3

16:00Ешен - Госау -:-
16:00Таверне - Кройцлинген -:-
17:00Винтертур II - Уцвил -:-
17:00Грасхопърс II - Веезен -:-
17:00Линт - Фрайенбах -:-
17:00Хьонг - Туген -:-
18:00Лугано II - Ветсвил-Бонщетен -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена

24'Ст. Гален W - Раперсвил W 1:0
17:00Ивердон W - Цюрих W -:-
17:15Аарау W - Сервет W -:-
18:00Йънг Бойс W - Грасхопър W -:-
19:30Люцерн W - Базел W -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига 2

17:00Странрар - Анан -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд

17:00Брора Рейнджърс - Клачнъкъдин -:-
17:00Бъки Тисъл - Лусимаут -:-
17:00Девърънвейл - Стратспей Тисъл -:-
17:00Инверъри Локо Уъркс - Ротъс -:-
17:00Кийт - Търиф Юн -:-
17:00ОтложенУик Академи - Фрейзърбъро -:-
17:00Форес Меканикс - Неърн Каунти -:-
17:00ОтложенФормартин Юн - Брихин -:-
17:00Хънтли - Банкс О'Дий -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд

17:00Гала Феъридийн - Сивил Сървис Стролърс -:-
17:00Селтик B - Каледониън Брейвс -:-
17:00Хартс 2 - Далбийти Стар -:-

ШОТЛАНДИЯ: Купа на Шотландия

15:30Дръмчапъл Юнайтед - ФК Единбург -:-
16:30Хамилтън - Ийст Кълбрайд -:-
17:00Албиън Роувърс - Стърлинг Юнивърсити -:-
17:00Дънди ФК - Еърдриониънс -:-
17:00Дънфърмлин - Форфар Атлетик -:-
17:00Инвърнес - Стърлинг -:-
17:00Коув Рейнджърс - Дънипейс -:-
17:00Линлитгоу Роуз - Соуки -:-
17:00Монтроуз - Дарвъл -:-
17:00Мортън - Куин ъф Саут -:-
17:00Партик - Келти Хартс -:-
17:00Питърхед - Куинс Парк -:-
17:00Райт - Аучинлек Талбот -:-
17:00Уик Академи - Фолкърк -:-
17:00Формартин Юн - Стенхаусмюър -:-
17:00Фрейзърбъро - Арброут -:-
17:00Хил ъф Бийт - Елгин Сити -:-
21:45Клайд - Дъмбартън -:-

ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени

19:15Рейнджърс W - Селтик W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: WK-Лига - Жени - Плейофи

07:00Инчеон Хюндай Стийл W - Дженджу W 2:0

ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени

06:00Албирекс Ниигата W - Ноджима Стела W 2:3
06:00Минави Сендай W - Омия Ардиджа W 0:4
07:00Парсейро Нагано W - Белеза W 0:2
07:00Сайтама W - ДЖЕФ Юнайтед W 3:1
07:00Хирошима W - Инак Кобе Леонеса W 1:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.