ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АВСТРИЯ: 2. Лига

19:30Аустрия II - БВ Линц 3:0
19:30Дорнбрин - Амщетен 0:4
19:30ФАК Виена - Форвертс Щайр 0:0
19:30Хорн - Лиферинг 1:1
43'Рийд - Лафниц 2:0

БЕЛАРУС: Висша лига

19:00Смолевичи СТИ - Городея 4:1

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

13:00Славия Мозир 2 - Неман 2 1:1
16:00Ислох Минск 2 - Рух Брест 2 4:1
17:30Слуцк 2 - Жодино 2 2:0

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

18:45Лок. Пловдив - Етър 2:0
50'Левски - Лудогорец 0:1

ВИЕТНАМ: В.Лига 1

13:00Хай Понг - Хо Чи Мин 0:0
14:00Нам Дин - Дъ Конг 1:2
15:00Сайгон ФК - Бин Дуонг 0:0

ВИЕТНАМ: В. Лига 2

11:30Донг Тап - Кан То 5:4
13:00Фо Хиен - Бин Фуок 2:1

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

38'Фрайбург - Б. Мьонхенгладбах 0:0

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

19:30Бохум - Ст. Паули 2:0
19:30Гройтер Фюрт - Зандхаузен 1:2

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

20:00Магдебург - Юрдинген 1:1

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени

20:15Хофенхайм W - Байер Леверкузен W 4:1

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

18:30Колдинг ИФ - Виборг 3:1
20:00Скиве - Вендсисел ФФ 1:3
50'Фредериция - Вайле 0:2

ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия

22:15ИР Рейкявик - KA Asvellir -:-
22:15Селфос - Снаефел -:-
23:00Smari - Нярдвик -:-

КОСОВО: Суперлига

17:00КФ Лапи - Дукаджини 4:1

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура

00:00Лимон - Гресия 0:2
04:00Гуадалупе - Алахуеленсе 3:0

КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Клаусура - Плейофи

23:00Спортинг Сан Хосе - Гуанакастека 5:0

ЛИТВА: Л Лига

17:30Невезис Кедайняй - Жалгирис 2 1:1
18:00Джиугас Телсиай - ФК Паневежис 2 2:0
19:00Вилняус Витис - Кауно Жалгирис 2 2:0
19:00Шяуляй ФА - Ритеряй 2 3:1

ПОЛША: Екстракласа

19:00Корона Киелце - Пяст Гливице 1:2
38'Гурник З. - Лехия Гданск 1:0

ПОЛША: Дивизия 1

16:30Сувалки - Легница 1:1
18:40Стал Миелец - Пуща 0:0
ПолувремеХробри Глогов - ГКС Белхатов 1:0

ПОРТУГАЛИЯ: Примейра Лига

23:15Гимараеш - Спортинг 2:2
ПолувремеСанта Клара - Брага 1:1
23:15Авеш - Белененсеш -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

11:00Пекин Гуоан (Chn) - Тиендзин Теда (Chn) 5:0
11:00Славия Прага U19 (Cze) - Бохемианс 1905 U19 (Cze) 2:1
14:00Хаугесунд (Nor) - Oygarden (Nor) 1:1
15:00Волеренга (Nor) - Ерв (Nor) 1:2
15:00КТП (Fin) - ПЕПО (Fin) 1:0
16:30Серед (Svk) - Банска Бистрица (Svk) 2:1
18:00Екенес (Fin) - Интер Турку (Fin) 2:2
18:30Върховина (Cze) - Велке Мезиржичи (Cze) 2:0
18:30Кромериж (Cze) - Брумов (Cze) 6:1
18:30Херманице (Cze) - Тринец B (Cze) 5:2
18:30ХФК Оломоуц (Cze) - Уничов (Cze) 1:2
19:00Любляна Свобода (Slo) - Интерблок (Slo) -:-
19:00ОтмененНорби (Swe) - Йостерс (Swe) -:-
22:00ЗабавенВалур (Ice) - Филкир (Ice) -:-

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

20:00Алуминий - Мура 1:3
8'Целие - Рудар 0:0

СЪРБИЯ: Супер Лига

19:00Пролетер - Бачка топола 1:3
52'ФК Вождовац - Напредак 0:0

СЪРБИЯ: Първа лига

18:30Златибор Чайетина - Траял Крушевац 1:0

ТУРКМЕНИСТАН: Младежка лига

16:30ФК Ашхабад U21 - Алтин Асир U21 1:4

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

50'Дебрецен - Капошвар 1:0

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

49'Хайдук Сплит - Запрешич 0:1

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

13:30Инчеон - Гангуон 1:2

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.